Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
Giriş

yanan bölgelere yarın gidip ağaç dikebileceklerini sanmıyorum.

• Yarın demiyorum bende zaten, ağaçlandırması başlayınca bu bağış o bölgelere kaydırılsa diyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edacsac kullanıcısına yanıt

imar gelmezse olabilir.

• Hala ses yo kmu bizim fidanlardan? Bu iş neden bu kadar uzuyor? Ülkede ağaç dikilecek bir sürü yer var eleman mı yok biz de dikerdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bugün bağışı gerçekleştirdim arkadaşlar, geçtiğimiz çarşamba fenertepe orman işletme şefliğinde idik. Konuştuk ettik. Yolumuza kanlıca şefliği ile devam edeceğiz. Şimdi bu dekont ile bir dilekçe göndereceğim sertifikamız onaylanacak ve teslim alacağız. O zaman tekrar haberleşeceğiz.

Hoacm 6 ay olmuş senin dilekçeye bri dönüş gelmedi mi?

• Tema'ya gönderilen yardımlar, Orman müdürlüğüne aktarılıyor.

• Geçen hafta bu konu aklıma geldi, şimdi karşıma çıktı. Takipteyiz!

• yok mu yahu bir gelişme?

• @RootUser Hocam bir güncelleme alabilir miyiz?

• yaasink kullanıcısına yanıt
    İşlem tamam. Toplanan bağış miktarı orman genel müdürlüğüne verildi. Pandemiden dolayı toplu ağaç dikme organizasyonu olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 10 Eylül 2021; 19:24:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim fidanlar ağaç olmuş mudur?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • birber80 kullanıcısına yanıt

İbreli ağaçlar(çamlar) ekildiği andan itibaren odunsu yapısını ve yaz-kış dökülmeksizin iğnelerini oluşturmak için çok büyük enerji ve besin harcarlar işte bu yüzden türden türe değişmek suretiyle büyüme ve gelişmeleri oldukça yavaştır. Ekilen fidanlara,dikim harcında kaliteli,besin içeriği yüksek gübre verilse bile 3 yılda anca 1.50 metre falan gelişmiştir. Fidanların gerçek anlamda büyük bir çam ağacına dönüşmesi için 25-30 yıl gerekmektedir. 2001 yılında köyün okuluna ektiğimiz mezarlık kara servi ağacı 21 yılda sadece 10 metre uzadı.

• Benim gördüğüm yılda 20 cm filan uzuyor.

• arkadaşlar konudan bağımsız olarak corwdfon sitesi kapanmış sanırım. neden kapandığına dair bilgisi olan var mı?

edt. ben buldum arkadaşlar. paya dayalı kitlesel fonlama sistemine geçiş yapacaklarmış. bu yüzden kapatıldığını öğrenebildim. tabi belki gerçek/ler başkadır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 26 Aralık 2022; 12:20:42 >
  • ne oldu bu orman yav

• Altyazar kullanıcısına yanıt

bağışlar orman müdürlüğüne teslim edildi. corona olduğu için toplu bir ağaç dikimi olmadı.

• Bu konu ne oldu acaba ? Ne pandemi kaldı ne bisey..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt

Bende merak ediyorum son durum nedir arkadaşlar ?

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.