Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.031
Cevap
59
Favori
168.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 715
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 69
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 59
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • M4M00D (275 mesaj) Jeolog. (133 mesaj) RootUser (69 mesaj) ardaalisahin (37 mesaj) onatba (27 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1043 mesaj) Mobil (479 mesaj) Mini (198 mesaj) Uygulama (311 mesaj)
  • @
706 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2250 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Çok teşekkürler hocam

ben mi yanıldım acaba diye düşünmüştüm boş yere böyle bir durum için sizi rahatsız etmek istemezdim neyse ki doğru hesaplamışım üzülsemmi sevinsemmi bilemedim

hedefe 880 TL kaldı
    Önemli değil ,hesaba geçmemiş...
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.

• Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

oluyor bazen öyle hocam bende ilk bağışımda buna benzer birşey yaşadım ikinciye 3. ye ve bir kaç kez daha yapınca iyice alıştık artık
    |
    |
    Malvolorne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pazartesi eft havale yaparken bu kodu eft de açıklamaya yazıp siteye üye olduğunuz adı soyadı da yazabilirsiniz yanına ben online ödeme dışında denemek için eft havale yaparken bu kodu yazmamıştım mesela donanımhaber fidan bağış kampanyası olduğunu yazmıştım yinede onaylanmıştı sorunsuz.

Teyit etmeye gerek yok ki hocam bağış esnasında sorun yaşayan olursa veya bu tarz şeyler yaşanırsa bir tek o zaman siteye kayıt oldukları isim vb bilgileri isteriz bunun dışında isteyen istediği şekilde üye olup bağış yapabiliyor :) konudaki listeyi diyorsanız o listenin resmi bir geçerliliği yok sadece ... adedinde bağış yapacağım yazan arkadaşları oraya yazmıştı konuyu açan arkadaş ilk baş ancak o listedeki çoğu kişi de zaten bağışları gerçekleştirmedi

he illa ben şu bağışı yaptım bakın ben buyum diyen biri olursa dekont isteriz site ismi ile uyuşursa zaten teyit edilmiş olur otomatik olarak hocam

bağışınız için şimdiden teşekkürler sorun yaşarsanız kesinlikle burdan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum
    Hocam Pazartesi'yi beklemeden az önce talimat verdim. Otomatik Pazartesi sabahı hesaba geçmesi lazım. Açıklamaya da ekrandaki gibi yazdım. Daha rahat olur herkes nick'ini yazarsa. Eft komisyonu almadılar üstelik. Sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Ocak 2020; 0:28:10 >

• Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

@mevlutucar 2 adet fidan bağışladı kendisine buradan bizzat ben teşekkür ederim. fidan bağışı benim aracılığı ile gerçekleşti banka kaydı :

talimat vermeniz iyi olmuş hocam ilk iş gününde eft havale işleminiz gerçekleşecektir.
    eft komisyonu olsa 10 TL bağışlayan arkadaşlar için çok zor olurdu hocam
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

konu Forum Duyuruları kısmında sabitlenmiş durumda ancak popülerde daha çok ilgi çeker sanırım bunun için @Jeolog. reisi şöyle bir mentionlayalım
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog., Malvolorne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

talimat vermeniz iyi olmuş hocam ilk iş gününde eft havale işleminiz gerçekleşecektir.
    eft komisyonu olsa 10 TL bağışlayan arkadaşlar için çok zor olurdu hocam
    İşlem gerçekleştiği an tahsil edilecekmiş hocam komisyon. Muntemelen 7 lira civarı olur. Sağlık olsun, meblağ mühim değil. Önemli olan destek olmak verilen taahüdü yerine getirmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ne demek mahom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

online ödeme yapsanız aslında ücret kesmez hocam sizin açınızdan daha iyi olur.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i5 4670k SOKET 1150 3.4GHZ 6MB CACHE 22NM / Hyper 612 Ver.2 CPU Soğutucusu / Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia Geforce / Gskill 8GB (2X4GB) RipjawsX DDR3 1600Mhz CL9 1.5V DUAL KIT RAM / Seagate 3.5" 1TB BARRACUDA Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk / MSI Z87-G43 INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA / Windows 7 Professional SP1 64bit
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Kendisi forumdan yurtdışında bir üye çok ta güzel bir zamanlama ile denk geldi hatta bir üye daha ayın 17 sinde eksik kalan miktara göre bir miktar bağış yapabileceğini söyledi böyle güzel insanlar bağışçılar olduktan sonra biz bu projeyi başarı ile tamamlarız hocam
    |
    |
    EuroTrumpSimulator2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

Konuda sık sorulan sorulardan aldım hocam direk atayım 2020 için alan değişmedi ise hala bu geçerlidir.

s. Fidanlar nereye dikilecek?
    c. 2019 için Çatalca ve Şile belirlenmiş.

s. Neden istanbul'a dikilecek?
    c. Organizasyonu istanbul Orman Bölge Müdürlüğü yapıyor.

edit : bunların bakımlarını zaten istanbul orman bölge müdürlüğü üstlenecek ve yapacak hocam bunun takibini de bölgeye yakın olan arkadaşlara ara ara yaptırırız belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 12 Ocak 2020; 0:48:54 >
    |
    |

Konuda sık sorulan sorulardan aldım hocam direk atayım 2020 için alan değişmedi ise hala bu geçerlidir.

s. Fidanlar nereye dikilecek?
    c. 2019 için Çatalca ve Şile belirlenmiş.

s. Neden istanbul'a dikilecek?
    c. Organizasyonu istanbul Orman Bölge Müdürlüğü yapıyor.

edit : bunların bakımlarını zaten istanbul orman bölge müdürlüğü üstlenecek ve yapacak hocam bunun takibini de bölgeye yakın olan arkadaşlara ara ara yaptırırız belki
    Şahane,dikim gerçekleştiğinde tam konum atarsınız.
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

ben maalesef muhtemelen dikim alanına gidip bizzat katılamayabilirim çünkü istanbul da değilim ancak katılan arkadaşlar veya yetkililer olacaktır onlardan öğrenip sizi de bilgilendiririz konuya da ayrıca yazarız hocam istanbul da olsaydım bizzat katılmayı da çok isterdim
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Diyodum bir kaç haftadan beri biri bin tl atmazsa yatar bu iş diye. Delikanlı adammış. Umutları tekrar yeşertti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

kampanyada etkisi elbette çok büyük hocam ancak buraya kadar gelmişken kampanyanın batmasına izin vermezdik hallederdik bir şekilde güzel oldu tabiki böylesi zamanında hedefe daha rahat ulaşabileceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    enoelroc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Sohbet
SEO
Masal Oku
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.