Şimdi Ara

Donanım haber PS5 almaya gidiyor |Vergiler Sağolsun| (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
11
Favori
43.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celme42

napcan napcan ? Hocam sen sanıyor musun burada daha ucuz olacak :DDDDDDDd sen orada 1000'e alıyorsan ben burada 2000'e alıyorum elektronik ürünleri. Tr de 3500 olan 4k tv burada 4500tl. Çünkü tr'ye girerken vergi yiyiyor sonra buraya gelince buradan da vergi yiyiyor.
    KKTC içinmi bahsediyorsun? Orda elektronik pahalı doğru peki Rum tarafı ucızmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya bak Allahım ne hallere düştük
    İşte Geliyor Forum Harekat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende gürcistandan almayı düşünenler arasındayım arabayla gidip gelirim diye düşünüyorum 3 günümü verecem ama en azından 5000-6000 gibi bir rakama almış olurum
  • Pegasus’un 1 Euro ya bilet kampanyası var , biletlenme icin bugün son gün bi bakın isterseniz Kiev git gel 350 TL ye mi ne denk geliyordu .

• Hükümet böyle gereksiz şeylere vatandaşlar para harcamasın, onları üretenler daha zengin olmasın diye ekstra zamlar vergiler çıkartıyor. Bizimkilerde ambargoyu delmek için uğraşıyor.

Paranızı biriktirin, ilerde lazım olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Vergiden muaf istedikleri kadar dillendirebilirler.

Yolcu beraberinde 430 euroya kadar muaf
    İki gumruk memurunun şikayetine bakar aşırı giriş oluyor diye. Olmadı adam istese faturasından imei kaydına kadar a dan z ye sana sorup bilgilendirme isteyebilir sen bunun ticaretini yapacaksın da diyebilir tamamen gümrük memurunun inisiyatifinde. Bu kadar fazla göze batarsa acımazlar. Muaf diye güvenmeyin çok fazla. Ps5 pahalı olduğu haberi çok fazla çıktı. Sırf konsol için vergiler uzatıldı bile diyebiliriz. Sizin düşündüklerinizi eminim gümrük de kiler ve devlet de düşünüyor. Bir akıllı biz değiliz. Bu konular çoğaldıkca olacağı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 25 Eylül 2020; 8:58:58 >
  • ben ekran kartı almak istiyorum oradan. Nasıl yapabilirim dostlar?

• En temizi ucuz bir ülkeye gidip kutusuz bir şekilde getirmek. Benim aklımda vizesiz olarak Sırbistan ve Ukrayna var.
    Şimdiden bilet kovalamaya başlamamız lazım. Konsolu bizim ülkeden almak iyice zorlaştı.

• Hocam ciddi ciddi bir organizasyon yapılacaksa ben gelirim. +1 yazın beni de. 🤔

• Tam Show haberlik: Bir otobüs dolusu genç ps5 ile gümrükte yakalandı.
  • Gümrükten içeri sokacaklar mı ki? daha önce tecrübesi olan var mı?
  • Hocam gidiceğiniz ülkedeki TL ile olan kur farkınıda hesaba kattınızmı TL yi çevirince aynı paraya gelmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Ben KKTC yada sırbistandan alıp gelicem
    Kktc gümrüğü sıkıntılı özellikle dönerken

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Herkesin 1 tane konsolu olsa yinede sorun çıkarmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mxsr

Herkesin 1 tane konsolu olsa yinede sorun çıkarmı?
    olmaz, sonuçta kişisel konsol. kimseye hesap vermek zorunda değiliz.
  • Pegasus kampanya yapmıştı beyler uçak biletlerini kaçırdık.Ama kasımda tekrar kampanya olur o şekilde git gel ukrayna 400 tl civarına gelir.Yalnız kiev değil lviv e uçmamız gerekir sıkıntı çıkmadan ülkeye giriş yapmak için.PS parasını yanınıza nakit almak yerine hesapta tutun gümrükten içeri girerken ülkeye o hesap bilgisini gösterip girip alıp cihazı akşam dönüş yaparız.Bazı arkadaşlar kalmak isterse 1 gece alemler alemler
  • olum şunu tek tek yapın, kapıdan girişte ayak üstü vergilendirilirsiniz sonra
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    kesin o niyetle vergi çıkartıyordur. şu korona günlerinde hükümetin bu tür eğlence şeylerinden vergiyi kaldırıp / azaltıp vatandaşının evinde kalmasını sağlaması lazımdı. öyle mi yaptı? hayır! vergileri arttırdı gidin az daha çalışın öyle ödeyin vergimi dedi resmen!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 25 Eylül 2020; 10:53:2 >
  • Gerçekleşirse forum tarihinin en ölücü hareketi olur
  • Bulgaristan gibi avrupa birligi ülkesine göndertseniz aletleri amazon ile?

Kargo bedava gümrük yok.

Orda getirmenin türlü yolları var sonra.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.