Şimdi Ara

Donanım haber neden tapatalk ta değil? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
20.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Tapatalk tam olarak ne oluyor biri anlatabilirmi?

Forumlarla çalışan bir uygulama. Aynı temadan 20 foruma girebilirsin bu programla.

Peki mobile forumdan + si nedir?
  • iPhonedan bir DHye giriyorum, mobil sürümde bana gayet yeterli ve kullanışlı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlız bir yanlışınız var.
    Bu konuda DH nin yapabileceği birşey yok, çünkü Tapatalk desteklemiyor DH nin forum yazılımını, DH nin tapatalkı desteklememesi gibi bir durum söz konusu değil. Aşağıdaki forum sistemlerinden biri olsaydı DH, sadece 1 plug-in kurarak Tapatalk destekli hale gelecekti.
    Tapatalk sadece aşağıdaki belirtilen yazılımlar ile çalışıyor;

A: Currently phpBB3 3.0.x, vBulletin 3.6.x/3.7.x/3.8.x/4.x, Invision Power Board (IPB) 3.x and Simple Machine Forum (SMF) 1.1.11+/2.x are supported.

http://www.tapatalk.com/plugin.php

quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

Bence şu anda tapatalk'ın desteklenemiyor olması geçerli bir açıklama değil.

Sonuçta eminim bir kaç yıl öncesine kadar mobil sürüm'de yoktu ama ihtiyaç olduğundan yapıldı.

Teknik Problemler bir yana DH'ın Tapatalk entegrasyonu konusunda ciddi çalışması gerektiğin düşünenlerdenim.

Android Browser'lar kullanıldığında Mobil sürüm'de ZOOM yapılamıyor. ve küçük ekranlı cihazlarda mobil sürüm kullanılamıyor.

Normal sürüm ise üzerindeki fazlaca detay yüzünden cihazı şişiriyor.

DH'ın Android kullanıcılarına kulak vermesi gerektiğini düşünüyorum.

herkese iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 16 Mart 2011; 22:45:28 >

• daha öncede tartışılmıştı bu durum.

ama dh tapatalkta yer alması için baya bir degişiklik yapması gerekir.o da olmayacagına göre,zor
  • Olur olur, gün gelir o da olur
  • Ben de bunu anlayamıyorum zaten.
    NEden olmasın, neden yapılmasın.

Bu memleketin en büyük problemi bu "böyle gelmiş bölye gider" yaklaşımı değil mi ?
    HEpimiz bunu eleştirmiyor muyuz?

Ben çok eski sayılmam ama eminim DH forum yıllar içinde çok ciddi değişimler geçirmiş ve içinde olduğu zamanın gereklerine uyum sağlamıştır.

Bence tapatalk veya benzeri uygulamalar, mobilitenin bu kadar arttığı bir zaman diliminde uyumlu olunması için uğraşılması gereken ortamlar sunuyor.

DH gibi bir forum için yazılım değiştirmek ÇOK zor olmasa gerek. Hatta belki bir süre iki altyapı paralel yaşatılıp seçim kullanıcılara bile bırakılabilir.
  • Nefret ediyorum tapatalktan mobil iyi
  • neyinden nefret ettiğini de yazsan. Belki biz de ederiz :D
  • ozaman donanım haber tapatalka uyumlu hale getirsin siteyi.bütün forumlar elimin altında donanımhaber yok.bu durumda donanımhaberin çoğunluğa uyması gerekiyor.sistemin değiştirilmeside atla deve değildir diye düşünüyorum...
  • bende DH'yi tapatalkta görmek isteyenlerdenim yöneticilerimiz bizi duyun
  • tapatalk a uyarlayana kadar dh iphone uygulaması yazılır daha kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 9 Haziran 2011; 11:22:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

tapatalk a uyarlayana kadar dh iphone uygulaması yazılır daha kolay

işte bu kadar yorum arasındaki tek düzgün ve akıllıca olan yorum. vBulletin forum düzenini ben de pek begenmiyorum. Hatta tapatalkı da begenmiyorum. VRunner bile daha iyi. Ama ben 2 yerde de donanımhaberin eksikliğini hissetmiyorum gercekten de. Olabilecek en güzel sey donanımhaber uygulaması olacaktır.
  • DH Mobil Sürüm tapatalktan 10 kat daha iyi..

Tapatalkı kullanıyoruz ama açıkcası mecburiyetten..

Keşke herkesin mobil sayfası dh gibi olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 9 Haziran 2011; 12:54:14 >
  • Bende meraktan tapatalkı indirdim baktımda mobil sürüm iyi yaa
  • kendi adıma konuşayım, iyi ki tapatalk'ta yok.
    başka bir foruma ordan gireyi dedimm, amaniin ne kadar karmaışık, kullanımı ne kadar zor...

"mobile version" çok çok daha iyi, kullanımı ve görselliği kolay ve rahat.
  • Cidden DH uygulaması olsa tadından yenmez yani
  • Tapatalk'ı isteyenler Android kullanıcıları zaten. Mobil sürümde problem yaşıyorlarmış.
    iPhone veya iPad sahipleri atlamasın hemen.
  • mobil sürüm süper hem ip4'de hemde nokia e72'de süper çalışıyor gerek yok bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

tapatalk a uyarlayana kadar dh iphone uygulaması yazılır daha kolay

harika olur, çok da güzel olur.. ayrıca forumun meşhur tasarım çizgilerinin önüne geçilmiş olur. (bkmyz. tapatalk)
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

mobil sürümde de reklam görünmüyor pek yanılıyor muyum ?

iPhone dan giriyorum reklamlar görünüyor ilk açılistaki reklamlar hariç.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.