Şimdi Ara

[26.07.2019][2+ YIL] Donanım Haber için GLOBAL Siyah Tema [330+ Kullanıcı][PORTAL] [v4.5] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
12
Favori
7.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuoni

başarılı çalışma.

teşekkürler arkadaşlar beğenmeseniz bile neyi beğenmediğinizi yazarsanız ilgilenmeye çalışırım, yorumlarınız moral oluyor benim için.
  • hocam Allah razı olsun.foruma bi normal girin bir de bununla girin icinizdeki canavarin uysallastigini goreceksiniz.adamlar kasten turuncu yapmis psikoya baglayin da mesaj atin sinirli sinirli diye.bunda huzur var sinir yok rahat rahat geziyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

hocam Allah razı olsun.foruma bi normal girin bir de bununla girin icinizdeki canavarin uysallastigini goreceksiniz.adamlar kasten turuncu yapmis psikoya baglayin da mesaj atin sinirli sinirli diye.bunda huzur var sinir yok rahat rahat geziyorsunuz.

Teşekkürler hocam güzel yorumun için

Güncelleme attım.
    v2.1
    - Anasayfadaki aşağıdaki kısımlara tema uygulandı.
    -- Gelişmiş arama kutusu (Diğer sayfalar da dahil)
    -- Forum arama kutusu
    -- Forum duyuruları menüsü
    - Mesajlaşma kısmında butonların okunamaz hale gelmesine neden olan bir sorun giderildi.
    - Mesaj gönderme kısmındaki linklerin renkleri düzeltildi.
    - Fotoğraf ekleme kutusuna tema uygulandı.
    - Alıntı kutusundaki gölgelendirme kapatıldı.

• Yeni gördüm ve çok başarılı. Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Yeni gördüm ve çok başarılı. Emeğinize sağlık.

Çok teşekkür ediyorum, daha güzel bir eklentiyi ilk mesaja koydum. Otomatik güncellemesi var.
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 2 Ocak 2018; 22:25:17 >
  • Çok güzel olmuş elinize sağlık.
  • @anomaly @*GameOver* teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim ^^
  • Adguard windows uygulamasıyla uyumsuzmuş . Ayarlardan eklentileri devre dışı bırakırsam, düzgün çalışıyor. Tabi bu durum adguarddan kaynaklanıyor, bir şekilde engelliyor.
    [26.07.2019][2+ YIL] Donanım Haber için GLOBAL Siyah Tema [330+ Kullanıcı][PORTAL] [v4.5]

Düzenleme: Tampermonkey üzerinden eklemiştim, Stylish üzerinden ekleyince bu sorun olmadı

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 5 Ocak 2018; 23:17:56 >

• hll qnq başarılı
  • hocam DH arakliyor sizin projeyi.

https://forum.donanimhaber.com/dh-gece-modu--130925448
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Adguard windows uygulamasıyla uyumsuzmuş . Ayarlardan eklentileri devre dışı bırakırsam, düzgün çalışıyor. Tabi bu durum adguarddan kaynaklanıyor, bir şekilde engelliyor.
    [26.07.2019][2+ YIL] Donanım Haber için GLOBAL Siyah Tema [330+ Kullanıcı][PORTAL] [v4.5]

Düzenleme: Tampermonkey üzerinden eklemiştim, Stylish üzerinden ekleyince bu sorun olmadı

Teşekkürler.

Rica ederim hocam, paylaştığım eklenti üzerinden deneseniz daha kolay güncelleme alırsınız diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

hocam DH arakliyor sizin projeyi.

https://forum.donanimhaber.com/dh-gece-modu--130925448

teşekkürler hocam bilgilendirme için
  • Başarılı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Başarılı

Teşekkürler hocam şu an konu görünümünde ve forum görünümünde sol üstteki konu aç anket aç ve cevapla mesajım bulunsun butonları üzerinde çalışıyorum, 1-2 saat içinde güncelleme atılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • v2.2
    - Konu görünümündeki Cevapla/Hızlı Cevap/Mesajım Bulunsun düğmelerine gece modu uygulandı.
    Güncel
  • Güncel

v2.3
    - Cevapla butonunun iki tane çıkmasına neden olan bir hata giderildi.
    - Konuya özel ve Foruma özel menülerinin içine tema uygulandı.
    - Sayfanın en altındaki kutucuklara tema uygulandı.
  • Güncel

v2.4
    - Konu içi anket görünümüne tema uygulandı.
    - Sağdaki kaydırma çubuğuna gece modu uygulandı.
    - Arama çubuğunun profil sayfasında bozulmasına neden olan bir hata giderildi.
  • Ellerine saglik Hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcht38

Ellerine saglik Hocam.

Rica ederim

Güncel

v2.5
    - Mesajların altına açılan "En Çok Beğenilenler" ve "Bu Mesaja Gelen Cevaplar" yazılarının altındaki çizgi koyulaştırıldı.
    - Yine bu kutuların içindeki kullanıcı adlarının zor görünmesi nedeniyle rengi "Koyu DH turuncusu" yapıldı.
    - Kaydırma barı yenilendi.
    - Forum içi görünümde reklam başlıklarının logoları gece moduna uyumlu hale getirildi.
    - Sayfa görünümü düzenlemeleri yapıldı.
    - Anasayfada kimsenin yüzüne bile bakmadığı alttaki aktif kullanıcılar kutusu kaldırıldı.
    - Konu içi görünümde öne çıkarak çıkı sayısının yazdığı kutuya "Koyu DH turuncusu" uygulandı.
    Son güncellemeye ait screenshotlar:
    http://i.hizliresim.com/bBkb0d.png
    http://i.hizliresim.com/5DLVvj.png
    http://i.hizliresim.com/A1nJbp.png

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.