Şimdi Ara

Donan Su Tesisatı Nasıl Açılır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
58.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExSeLaNS

Arkadaşlar dün gece Kütahya'da -20 derece görüldüğü için evin tüm tesisatı donmuş ve bir çok kişi bu durumda..
    Şuanda da -10 derece sıcaklık var su tesisatını açmak için neler yapılabilir bilenler varsa buradan paylaşırlarsa sevinirim ...

Yav hehe..
  • Borular plastik olsa da bu soğukta donabiliyor mu yav?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Borular plastik olsa da bu soğukta donabiliyor mu yav?

aboov sen ne diyon bizim çatının gider borusuyla balkonun gideri aynı bizim alt kattakinin borusu donmuş çatıdan akan su direk alt kattan dönüp bizim balkona doldu borularda kol kadar buz çıkmış.
  • işe
  • Flamethrower
  • pürmüzle donan noktadan itibaren yavaşça ısıtmaya başlıyorsun zamanla açılıyor ama çatlatma riski var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aleron

quote:

Orijinalden alıntı: ExSeLaNS

Arkadaşlar dün gece Kütahya'da -20 derece görüldüğü için evin tüm tesisatı donmuş ve bir çok kişi bu durumda..
    Şuanda da -10 derece sıcaklık var su tesisatını açmak için neler yapılabilir bilenler varsa buradan paylaşırlarsa sevinirim ...

Yav hehe..

ADAM AFRİKALI BEYLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence en basit yöntem kaynar tuzlu su. Pürmüzle falan sakat olur bu sefer tesisattan olmayın.
  • selamınaleyküm
    Yozgat'ta da baya bi soğuk var ben genelde musluğu az açıyorum damlalar şeklinde o zaman donmuyor . Ama bugün unuttum ve tesisat dondu . Dayım sağolsun ufo ısıtıcı yı verdi su saatinin yanına koy dedi denedim 2 saatte açıldı (Su tesisatım demir)
  • Masraf yapmaya gerek yok yaza kadar bekle kendiliğinden açılır,
  • http://www.isimakticaret.com/ bu ekibi çağırdım açtılar sağolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowFiend

tuzlayın.

aklına
  • saç ku rutem makinesi ile vano borusuna tutun
    kesinlikle en fazla 10 dk ya çözülüyor
    şu an erzurumdayım ve az ön ce -27 derecede boru dondu
    yani burda çözülüyorsa türkiyenin her yerinde olur
    kesin çözüm
  • ExSeLaNS kullanıcısına yanıt
    eğer mustakıl evse eve gelen dısardakı su borusu donmuştur beton altında kalan varsa eger ora donduysa orayı açın talaş doldurudup sonra yıne kapatın donma olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

eğer mustakıl evse eve gelen dısardakı su borusu donmuştur beton altında kalan varsa eger ora donduysa orayı açın talaş doldurudup sonra yıne kapatın donma olmaz

betonu nasıl acıcaz acaba
  • gastauskas87 kullanıcısına yanıt
    su dısardan donduysa kıracaksın baska yolu yok hıltı yada balyozla yada kazma kurekle betona baglı kucuk tup ve pürmüz yardımıylada önce donmayı çözüp çözdükten sonrada talaş ve kumla kapatın
  • hocam elektrikli ocakları bir iki odaya koyun boruların geçtiğni tahmin ettiğiniz bi yere çözülür
  • hortlak mı o ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.