Şimdi Ara

DOMİNOS PİZZA REZİLLİĞİ-PARK HALİNDEKİ ARACA ÇARPIP KAÇMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hakkını ara, baktın bi yerden bi şey çıkmıyor son çare motorları yan yana dizerler onlar kapı önünde. o şube önünden geçerken 1-2 tekmeyle devirirsin hepsini. numan style der yürümeye devam edersin. pislikse pislik. madem arabayla çarpınca ispat yoluyla dahi bi şey elde edemiyosun, tekmeyle kısas yaparsın.
  • araba pahalı değilmiş iyi ki,
  • ZEUS__ kullanıcısına yanıt
    Motorlar bunların değil ki umurlarında olsun.Kiralama yoluyla geliyor o yüzden bu kadar rahatlar bana dominos vurdu ama motor dominosun değil ÇE-TUR firmasına ait.

DOMİNOS PİZZA REZİLLİĞİ-PARK HALİNDEKİ ARACA ÇARPIP KAÇMA
  • ATaİk_ kullanıcısına yanıt
    Valla 98 modal opel corsanın aynası 350 tl +kdv otomatik ayna ve ısıtmalı olunca bu para.Demek ki 2013-2014 model olsa 1.000 tl isteyecekler.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    bozulcakları gibi devirsen yeter. işlerinden kalsınlar zarar yazsın bari senin masrafın kadar tabi. ya da öncesinde şubede pizza ye yoğunken, içinden bok çıktı tüy çıktı her türlü pisliği yap.
  • Örnek davranış gerceklestirmişsiniz. Bunların bazıları adam bazıları da bunlar gibi haysiyet yoksunu oluyor. Çarpıp kaçmak adamı hapislik eder hiç acımayın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

• Yine ilgilenmezlerse yükle youtube'a biz destek oluruz sana. Geçmiş olsun.

• o numanın ağzını yüzünü kır böle tanınmıcak hale gelsin eğer paranı alamazsan
  • Eger son model bmw olsaydi araba mudurlerde numanda cok iyi ilgilenirdi sizinle paranizi odeyip pizza kuponu verirdi kapitalist dunya iste

• Geçmiş olsun yazının tamamını okurken ben sinirlendim. Ne insanlar var ya. Git telefon kkübesine ağzına gelen küfürü et rahatla.

Hakkınızı arayın arkandayız DH olarak :)
  • yapacağın şey çok basit.

bu ülkede ordan burdan adalet bekleme sakın! kendi adaletini kendin sağla. git 3-4 kişiyle sıkıştır numan denen veledi bakalım ödüyor mu ödemiyor mu?

ayrıca dominosun önüne çek arabayı büyük bir pankart yaptır ser üstüne.
  • kesinlikle bırakmayın peşini ne demek lan benim yerinde duran arabama gelip vuracak birde pişkin pişkin param yok naparsan yap diyicek benim arabama temizlik işçisi suyla karışık çakıl felan fırlattıda adamı öldürecektim
  • arabada araba olsa hani, konu açtığına bile değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

arabada araba olsa hani, konu açtığına bile değmez.

Sokaktan toplamıyoruz biz parayı,yada anamız babamız almıyor bazıları gibi. Laf söyledin bal kabağı hani.
  • 1 tane korsa aynası için mi bu kadar tatava. Tutanağı tutturdum elimde kalacaktı vs... Bir ayna için bu kadar yaygarayı da gördük ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12680

1 tane korsa aynası için mi bu kadar tatava. Tutanağı tutturdum elimde kalacaktı vs... Bir ayna için bu kadar yaygarayı da gördük ya...

para kolay kazanılmıyor , onun aynası senin 5s'indenn pahalı gülüm , 5s'inin üzerine sıçsam yaygara koparır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

1 tane korsa aynası için mi bu kadar tatava. Tutanağı tutturdum elimde kalacaktı vs... Bir ayna için bu kadar yaygarayı da gördük ya...

para kolay kazanılmıyor , onun aynası senin 5s'indenn pahalı gülüm , 5s'inin üzerine sıçsam yaygara koparır mısın?

Hahah. Sıç. Sen mutlu ol yeter ki ben kolay kolay yaygara koparmam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Hahah. Sıç. Sen mutlu ol yeter ki ben kolay kolay yaygara koparmam.

eyw
  • Saçma sapan trolleyenlere aldırmayın. Hakkınızı aramaya devam edin. En son adaleti kendiniz sağlarsınız..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.