Şimdi Ara

DOMİNOS PİZZA REZİLLİĞİ-PARK HALİNDEKİ ARACA ÇARPIP KAÇMA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk başta olabilir bir anlık panikle çarpıp kaçmıştır demiştim ama ortalara gelince beni sinir etti. Hakkınızı sonuna kadar arayın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12680 kullanıcısına yanıt
    Sen bir aile babası ol bi ev geçindir böyle konuşabilecek misin bakalım baba parası yemeyle olmuyor bu işler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • numan neden odesin ki. tamam hatali belki de ama sonucta calistigi yer adina yapmis kazayi. dominos subesinin odemesi lazim. numan'in aldigi para zaten asgari ucret. ondan almak pek mantikli degil. dominos'u sikistir bence. oderler en sonunda.
  • Gecmis olsun.Hadi numani gectim mudurun 180 derece donmesi kriz gecirtti.Sonuna kadar hakkinizi arayin.En son care olarak siddete basvurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle tebrik ederim kesinlikle işin peşini bırakmayın hakkınızı sonuna kadar arayın.Olayı bazıları iyi anlayamamış olacak ki (kapasite meselesi ) saçma yorumlar gelmiş aldırmayın
  • Dominos'la ne ugrasiyorsunuz ki? Kuryeden sahsindan alsaniz parayi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LasciateSperanza -- 8 Mayıs 2014; 0:19:22 >
  • Ben gece maskemi takıp kundaklarım orayı tebeşirle Numan daha bitmedi işimiz yazarsın s olup giderdim.

Geçmiş olsun bu arada…

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Sigorta işleyişi uzun ve araba bana cidden lazım hatta yaptırdığım akşam izmire iş için yola çıktım.Kasko ile olayı çözmeye kalksan seneye 2 ye katlanır fiyat sordum onuda.

Kasko konusunda kim söylemişse yanlış bilgi vermiş.

Aracınıza verilen hasarda sizin kkusurunuz sıfır.
    Kasko şirketiniz aracınızı tamir edip verir ve bütün masrafı karşı tarafın sigortasından, sigortası yoksa motorun sahibinden alır.
    Sizin kasko priminiz de kesinlikle artmaz.

En büyük hatayı karşı tarafla muhatap olmakla, anlaşmaya çalışmakla, para vereceklerine güvenmekle yapmışsınız.
    Bırakacaktınız, kasko şirketinizle muhatsp olacaklardı.

Eksper bekleme konusunda ise, sigortacınızdan gelecek eksper şirketinin telefon numarasını alıp, gün için randevulaşarak aracı götürebilirdiniz. Serviste günlerce yatmasına gerek yoktu.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu memlekette müdür sıfatı olmayan herkesi müdür yaptıkları için siz hatayı en başta onunla görüşerek yapmışsınız. çok geçmiş olsun.Keşke hiç uzlasmadan sigortadan hallettirseydiniz .
  • Geçmiş olsun sen numan geldiğinde ağzını burnunu kırsaydın o zaman ertesi gün getirirdi paranı bence.İnşallah paranı kurtarabilirsin bu çakallardan.
  • Ana baba parasi yiyenler dolusmus hocam. Cok gecmis olsun. Elestiren arkadaslarin kusruna bakmayin. Kendileri kazansinlar para bes liranin hesabini yapmaya baslayacaklar eminim. Hakkinizi arayin hocam sakin birakmayin. Sizin yerinizde olsam direk emniyete giderim vurup kacti derim anlatirim. sirf vurup kacmanin zamaninda 500 tl cezasi vardi. Keske ilk olunca dominos yerine emniyete gidip sikayet etseydiniz su plaka vurup kacti aha kayit aha sahit seklinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.