Şimdi Ara

Domino's 14 - 22 arası 3500 maaş 0.50 kuruş prim işe girilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi aylık 4 e yakın para alırmışım öyle söyledi dominosun müdürü. Ben şimdi üniversite okuyorum o yüzden 2 ay yapıp eylülde bırakıcam. Sizce 2 ay yapılır mı?

Girme sebebim a2 ehliyetim var ama motor alamadım bütçem olmadığı için hem motor sürerim hemde maaşı iyi diye düşündüm.

Akşam hava 21 de kararıyor. 1 saat zor olurmu karanlıkta adres acaba?

Sorularım bunlar genel olarak sizce işe gieilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapılır 2 ay

• Maaş iyi ben baristalık yaparken tuvalet de temizledim asgari aldım

• 2 aylık gireceksen yapılır

• bahşiş ve primle hemen hemen 4000 liraya yakın para geçer eline, kısa süreliğine yapılacaksa iyi kabul edilebilir, uzun süreli yapılacaksa iyi değil çünkü motor sahibi olup getir gibi firmalarda çalışırsan 2-3 katını kazanma şansın var tabii daha uzun süreli çalışmak gerekiyor, velhasıl geçici bir süreliğine yapılacak part-time bir iş olarak değerlendirirsen mantıklı olduğunu görürsün.

• Sürüş yeteneklerine güveniyorsan ve dikkatli bir sürücüysen olur ancak. Türkiye'de kuryelik en çok öldüren meslek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akmina34

bahşiş ve primle hemen hemen 4000 liraya yakın para geçer eline, kısa süreliğine yapılacaksa iyi kabul edilebilir, uzun süreli yapılacaksa iyi değil çünkü motor sahibi olup getir gibi firmalarda çalışırsan 2-3 katını kazanma şansın var tabii daha uzun süreli çalışmak gerekiyor, velhasıl geçici bir süreliğine yapılacak part-time bir iş olarak değerlendirirsen mantıklı olduğunu görürsün.

12 bin tl kim kazanıyor yav motorla

• Getir"de kazananlar var tabii ki herkes kazanamıyor bu dediğim 12-14 saat yoğun siparişle çalışan için geçerli ama 7-8 bin lira kazanan çok motorlu kurye var, biraz araştırma yaparsan kazandıklarını öğrenebilirsin, e-ticaretin büyüme hızı motorlu kurye arz hızından çok daha fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akmina34

Getir"de kazananlar var tabii ki herkes kazanamıyor bu dediğim 12-14 saat yoğun siparişle çalışan için geçerli ama 7-8 bin lira kazanan çok motorlu kurye var, biraz araştırma yaparsan kazandıklarını öğrenebilirsin, e-ticaretin büyüme hızı motorlu kurye arz hızından çok daha fazla.

Hocam siz bu konularda nasıl bu kadar bilgili oldunuz

• Kaçırma
    Balıklama atla

• Böyle şeyleri araştırmayı seviyorum nedense ?

• Benim annem çalışmıştı bedava pizza veriyorlardı ama aşırı yorucuydu 3500 iyiymiş 2300 alıyordu

• Mantıklı olabilir

• Benim arkadaş dönercide günlük 160 alıyor yevmiye.
    Gir hepsiexpress getir vs...6K ya yakın maaş alırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.