Şimdi Ara

DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
15
Favori
43.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolu yağışı sonrası Autoking'e gidip kayıt yatırdım. 2 gün sonra Anadolu Sigorta ile anlaşamadıkları ve sıradan çıkardıklarını söylemek için aradılar. Ardından RS servise kayıt açtırdım. RS Servis için sıra beklerken Autoking aradı, getirin aracı diye.
    Geçen cuma aldım aracımı ama tam eskisi gibi olmadı. %95 tamam ama özellikle boya gereken yerlere hiç dokunmamışler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voodoodream

Çatlak yoksa, boyasız yapılabilir değiştirmeyin derim.

Yok ve İnşallah da olmaz, bencede değişim en son düşünülmeli ama servis çok normal gibi anlatınca acaba değiştirip geçmeli mi diye düşünmüştüm, teşekkürler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Boya gereken yerler mi oluşmuş vakumlarken ve onları öyle boyasız bırakmışlar veya zaten boya gereken yerler vardı aracınızda oralara rastlayan göçükler mi düzeltilmemiş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Göçük düzeltme yerleriylede görüştüm. Kaportacım var onada sordum. %100 düzelmez , farklı açılardan gelen ışıklarda kendini belli eder dendi,beni rahatsız eder bu durum. Tavanı yaptımıyorum, yarısı cam ve yüksek olduğu için. Aracın sol tarafı etkilenmişti,oradada 3 parça boya vardı zaten tekrar boyansın artık yapacak birşey yok.

Aracımı yetkili servisten aldım. Klasik yöntem işlem yapıldı. Kaporta ve Boya. Çokda güzel olmuş. 15 gün serviste kaldı araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 5 Ekim 2017; 23:53:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekru

Boya gereken yerler mi oluşmuş vakumlarken ve onları öyle boyasız bırakmışlar veya zaten boya gereken yerler vardı aracınızda oralara rastlayan göçükler mi düzeltilmemiş ?

Her iki durumda geçerli...
    Aracımda 424 tane göçük sayıldı. Sadece bagaj kapağındakiler vakumlarken dairesel olarak izler bırakmış. göçük tamamen düzeltilmiş ama bu şekilde izler kalmış. dikkatli bakınca belli oluyor. Bagaj kapağı boyanmalıydı bence.
    Onun haricinde 3-4 yerde boya çatlaması ve çizikler var ama hiç dokunulmamış..
  • Sayfaya pars oto da gelmiş. Sizde göçük düzeltme işlemi yaptıracaktım ve boya. Bir kaç ay önce Ataşehir şubenize geldim. Direkt 5 saniye bakıpta 2 bin lira fiyat çıkınca vazgeçtim. Burada yazan arkadaş ise ilgili görünüyor. Konu hakkında fikrini paylaşıyor ben kime denk geldim o sırada bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

quote:

Aracımda 424 tane göçük sayıldı. Sadece bagaj kapağındakiler vakumlarken dairesel olarak izler bırakmış. göçük tamamen düzeltilmiş ama bu şekilde izler kalmış. dikkatli bakınca belli oluyor. Bagaj kapağı boyanmalıydı bence.

Böyle izler kaldı falan diye okuduğum yorumlar korkutuyor benide ama yapacak bişey yok tabi malesf, 424 göçük demek..bende ışık tutarak kalemle işaretleyip sayıcam bana 100 den fazla değil gibi geldi ama yetkili servis öylesine bakıp 500 den fazla var diyor şaşırdım.

neyse geçmiş olsun en azından artık göze batmıyordur ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

quote:

Böyle izler kaldı falan diye okuduğum yorumlar korkutuyor benide ama yapacak bişey yok tabi malesf, 424 göçük demek..bende ışık tutarak kalemle işaretleyip sayıcam bana 100 den fazla değil gibi geldi ama yetkili servis öylesine bakıp 500 den fazla var diyor şaşırdım.

neyse geçmiş olsun en azından artık göze batmıyordur ..

Teşekkür ederim.. Evet en azından artık göze batmıyor eskisi gibi...
    RS servis'den de halen sıradayım.. çağırdıklarında birde oraya götüreceğim.

Göçükleri saymak istiyorsanız, aracın ortasından kalemle çiziyorsunuz (2ye bölmüş gibi). tek tarafı sayıp 2 ile çarpıyorlar.. daha kolay oluyor sayması...

• Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    İyi fikir, teşekkürler.

• 7 Ekim Cumartesi günü AutoKing'e mini onarım hasar tespiti için gitmiştim. Kapıdan girerken "Dolu onarım kapasitemiz doldu." pankartının söküldüğünü gördüm. İçeridekilerle konuştuğumda, dolu onarımı için tekrardan kayıt aldıklarını belirttiler. Mini onarım ile yaptıracağım yer ise kapıda sürtme sonucu oluşan ufak göçüktü. Oradaki arkadaş ile konuştuğumda, madem aracı dolu onarımına sokacaksınız, aracı bırakırken belirtin, orayı da yaparlar dedi. Neyse ben dolu onarımı için kaydımı yaptırıp döndüm.

Dün sabah erken saatte aradılar ve bugün için sabah aracı evraklarla birlikte teslim edebilirsiniz denildi. Bu sabah servise gittim, evrakları ve aracı teslim ettim. Hasar tespiti gün içerisinde yapılıp, tarafıma haber verilecek. En az 1 hafta süreceğini söylediler.

Daha önce kaskodan dosya açtırıp, aracımın ön camını yetkili serviste değiştirmiştim. Oluşturulan dosya üzerinden, dolu onarımı devam ettirilecekti fakat dosya kapalı olarak görünüyormuş. Sigorta ile konuştuğumda önce AutoKing servisinin dosyayı kendi üzerine alması gerektiğini daha sonra ise dosyayı aktif hale getirebileceğini belirttiler.

Şuan aracın hasar tespiti yapılmadığı için kasko ile iletişime geçilip, dosya aktif hale getirilmedi. Bu yüzden şuanda ikame araç talep edemiyorum. Gün içerisinde hasar tespiti yapılıp, yarın sabahtan dosyanın aktif hale getirileceği belirtildi.

AutoKing'de aracını yaptırmak isteyen arkadaşlar, sıra için isim yazdırabilirler.

• Hondada yaptırdım ön tampon cıtası sol arka stop farı değişti göçükler giderildi 3350 lira çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak?

DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak?

DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak?

Eski fotoğraflar ilk mesajda

Bazı yerlerde kaldı zor noktalar di

Trim sokulunce eskisi gibi olmuyor

Gerek oldukça bazı yerlerde delik açıldı

Yapacak bir şey yok artık genel olarak

VW servisinden memnun değilim

ALD SERVİSTEN MEMNUNUM

İsteyen aracımı Üsküdar da inceleye bilir fikir edinmek için isteyene ALD SERVİSİN telefonunu verebilirim

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyor geçmiş olsun

• quote:

Güzel görünüyor geçmiş olsun

Binada şükür

• DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak?

bende bir çok yerle görüştükten sonra p.tesi günü aracımı umraniyedeki Göçük Timi ne emanet ettim.

gittim sağ olsun arkadaşlar bayağı ilgilendiler.

sonuçları burada paylaşırım

• forever eagle kullanıcısına yanıt
    Ön kaput değişecek mi? Peki

değişmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

değişmeyecek

İyi iyi gözün aydın

Cebinden ne çıkacak?

çok sağol cepten bir şey çıkmayacak

şu arabayı sağ salim bir alayım yazarım burada neler olduğunu

• bende aracımı yaptırdım arkadaşlar. izmit te çökük shiribazına götürdüm. kaput, tavan, kapılardaki göçükleri güzelce düzeltmişler. köşede boya kalkan bir yer vardı oraya da rötuş yaptırdım paslanma olmasın diye. trim işçiliği iyi, biraz lekeler olmuş onları da temizleyeceğim artık. buna da şükür diyip, kazasız günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.