Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: e_capkan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
236.034
Cevap
1.166
Favori
11.810.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 66626663666466656666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

hükümetin canı bilmem nereye faiz düşümünde ortalık yangın yeri olucak dolar 9.20+ olucak tahminleri tuttumu, battımı sen ona bak.

koca koca adamlar sizin düşündüğünüzü düşenemiyor sanki önlem almıycak kadar aptallar yav hehe 

Alıntıları Göster

8.75 - 8.80 olur diyenler bildi ona bakarsan

8.30’dan 8.75 az mı?

Fıkra düşün. Haydut, adama, “karına 3 posta giderim” demiş. 2’den sonra çekmiş gitmiş, “Oley be 2 oldu, bilemedi kii bilemedi kiii” diye seviniyor adam da.

Seninki de eyle bi sevinç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün Amazon.com.tr'de 85 liraya almayı düşündüğüm bir ürün bugün kur şoku nedeniyle anında tükenmiş ve farklı renk olanı 120 liradan satışa çıkmış. A.B.V. diyorum artık, Allah'ınızdan bulun, ne diyelim. Bu ülkeyi oyuncak haline getirdiler be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

8.30’dan 8.75 az mı?

Fıkra düşün. Haydut, adama, “karına 3 posta giderim” demiş. 2’den sonra çekmiş gitmiş, “Oley be 2 oldu, bilemedi kii bilemedi kiii” diye seviniyor adam da.

Alıntıları Göster

faiz düşünce dağlar devriliyordu,ülke batıyordu,kıyamet kopuyordu,heryerde yangın çıkıyordu devirle devirle küçük kaya devirildi olan o🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

doların bu hailini yada hükümeti savunan yok asıl siyasi turşu suyu sizsiniz burda.

• Abicim ülkenin başındaki zat yönetimi bırakmadığı sürece dolar kesinlikle düşmez , iddia ediyorum o zat gidip AK partinin içinden başka biri bile yönetimi devir alsa dolar hemen gevşer , artık bu zatı istemiyor bu ekonomi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

8.30’dan 8.75 az mı?

Alıntıları Göster
    Benzetme efsane

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Hayır dolarla işim yok, ama vatanı da patates soğan için satmayız. Faiz lobisine boyun eğilmedi ya, bu cesaretli hamlenin ileride çok faydasını göreceğiz.

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    Sadece 110bin ben sattım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Abicim ülkenin başındaki zat yönetimi bırakmadığı sürece dolar kesinlikle düşmez , iddia ediyorum o zat gidip AK partinin içinden başka biri bile yönetimi devir alsa dolar hemen gevşer , artık bu zatı istemiyor bu ekonomi  

Acaba neden dövizin düşmesini istemiyor?

Tüyo:
    https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/kanal-istanbulun-ilk-koprusu-icin-toren-6507194/

Erdoğan’dan muhalefete: Paraları söke söke alırlar
    Muhalefetin ve çevrecilerin tepki gösterdiği Kanal İstanbul projesinin ilk köprüsü için bugün temel atıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yatırımcıları tehdit ediyorlar. 'Geldiğimizde bilesiniz ki ödeme yapmayacağız, elinizden alacağız' diyorlar. Bankaları, projeye ilgi duyan ülkeleri tehdit ediyorlar. Söke söke sizden bu paraları uluslararası tahkim yoluyla alırlar" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Eylül 2021; 17:26:30 >

• Ben ekonomistim 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Cık konut satışları fena gitmiyor ona girmek işlerine gelmez. Çok aşırı ısınma yaratır.

Ha böyle diyorum ama Akp'den bahsediyoruz  

Konut satışları boku yemiş. Tam tersi durum var.

• Cb sini bu kadar seven bir ülke yoktur şu cihanda.

Allah yokluğunu göstermesin

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Neyseki kedi kumu stoguma dün getir ekstra indirimiyle katkı yapmıştım. 4 ay rahatım :)

• All Times Benjamin Record kaçtı.

şuan 8.75 görünüyor.Bu rahat 8.85 8.90 a çıkar 9 a kafa atar bekler orada.

• acquiles kullanıcısına yanıt

4 ay sonra, dolar 10 TL olur ve döngüye tekrar girilir.

• Doları olan kazandı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Konut satışları boku yemiş. Tam tersi durum var.

Alıntıları Göster

Değil hocam günlük ortalama 5500 konut satışı var son 10 yılda. Kredi kampanyası sonucu bir ara inanılmaz arttığı için göreceli öyle sanıyoruz ama ortalamanın üstünde 6700 civarında son 3 aydır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 23 Eylül 2021; 18:15:19 >
  • Hayırlı işler.
    Ama artık acımıyorum kimseye.
    Yolumuz açık olsun 10,15 :)
    Oy vermeye devam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MB müdürü ve diğer üye eküriler koltuklarıyla ekonomik gerçekler arasındaki tercihi koltukları lehine yaptılar. Fakat bu, -en azından müdür için- o koltuğu sadece bir müddet koruyabilir. İki ucu pis değneğin üzerinde cambazlık yapanın akıbetini hep beraber görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 23 Eylül 2021; 18:0:58 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Aylık Türkiye geneli mi bu ? Yıllık 80 bin bile etmiyor. Bu insanlar ömürleri boyunca kirada mı yaşıyorlar ne

• 
Sayfa: önceki 66626663666466656666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.