Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cnyttt , cnyttt , frkmngr9153 , programmer_onur Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir - 32 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.512
Cevap
1.165
Favori
11.786.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52265227522852295230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

gümüş ile reddit/wsb'nin hiç bir ilgisi yok, medya GME ilgisini azaltmak için bu yola başvuruyor sadece. şu an WSB'de herkes bundan şikayetçi zaten. hedge fonları gümüşte long pozisyonda, kazananlar onlar oluyor yani.

https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/

Yok hocam gap lı açılış yapmış ilgisi dersen çok yanıltırsın. Burada olayı anlattık. Emtialarda robinlik çok zordur diye. Gamestop un 400 katı işlem hcmine sahip fiziksel karşılığı olan emtiada yeni başlamış tepki hareketi ancak bu kadar olur.

Bir güç olduğunu ispatlamaları için daha düşük hacimli emtiada giriş yapsalar daha iyi olurdu. Buda demektir ki gümüşe odaklandıran bir yönlendirici içlerinde mevcut. Ayrıca hareket aynı anda çok yerde olamaz. Misal gamestop, doge vs.. işleri bittiğinde tüm güçleriyle girseler ve başırılı olsa bayağı inandırıcı olurlar. Sen büyük piranha sürüsünü küçültürsen blinaları yenemezsin belki yaralarsın. Dediğim mihvalde tek yatırım amacı gütmüyorlarsa girmemek veya bulaşmamak en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

8,55 den 35k dolar almıştım. Çok kötü zarardayım 2 küsür aydır.

özgüneninize hayran kaldım, çoğu kişi zarar ettini yazamıyor. ufak bir kar etse onu hemen yazıyor ama kaybettiklerini yazanlar çok çok az.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

diyosuun? dolar artınca fiyatlara yansıması 15 günü geçmiyor ama. destekli atmak şart.

Artacak tabii. Adam sattığı malın arkasını doldurmak için yüksek kurdan maliyetini hesaplamak zorunda. Bakkal işleten bile bilir bunu ama cehalet çok güzel her şeyi biliyorsun.

• Benjamin abi 7.1x seviyelerinde maşallah. Elizabeth teyze de 10'un altında.

Gram daha da iyice tepetaklak olmasın diye sadece ONS direniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Şubat 2021; 18:30:32 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt

Tek umudum dolar çıktığı rakkamı unutmaz. İşallah en kısa zamanda kara geçerim.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

başlıkları görmüyor musun, ilgisi yok. fake fomoyu yaratan medya, wsb ile alakası yok yani.

• siyasi duygularla yatırım yapılmaz arkadaşlar bir kapak daha geliyor gibi.

abd yaptırımları abd le kavga dışında doları uçuracak hiç birşey yok artık abd den ses yok zaten kendi derdine düştü 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Şubat 2021; 18:41:4 >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    cehalet demişsin. güldürdün. stand up'çı mısın?

• 7.16 gözünü sevdiğim düş böyle devam

• Vatandaşa zamlar kol gibi yapılırken dolar düşmüş çıkmış bize ne.

• Dolar çıktığı yeri unutmaz. Zarar edende ettiği zararı unutmaz. Burası Türkiye ve değişmeyen bi gerçek var oda maalesef faiz kur enflasyon döngüsü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cehalet demişsin. güldürdün. stand up'çı mısın?

Aynaya bakarsan görürsün.  

• Ticareti seviyorum çünkü ekrana bağlı yaşamıyorum. fiyatı artacak ürün neyse parayı ona bağlıyorum ve fiyatı artan üründe geri fiyatın düşmesi gibi bi durum söz konusu olmuyor. olsada 5 ileri gitse 1 geri geliyor. Yani kazası belası olmazsa kar etmeme gibi bi durum söz konusu olmuyor.
    8.30 lardan 8.50 lerden dolar alanlar var Allah sabır versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

özgüneninize hayran kaldım, çoğu kişi zarar ettini yazamıyor. ufak bir kar etse onu hemen yazıyor ama kaybettiklerini yazanlar çok çok az.

Alıntıları Göster

parça parça almakla meşgulüz çünkü Alırken kazanılır satarken değil.

Satarken emirler otomatik işliyor, her ay güncelleniyor emirler böylelikle mevduattan çok daha fazla getiri elde ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestgr -- 1 Şubat 2021; 19:1:56 >

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    ohho , zorlama esprilere geçtiğine göre pek cephanen de yokmuş. "he " deyip geçiyorum. umarım konuda senin yazdıklarını ciddiye alan çıkmaz. üzülürüm.

• quote:

ohho , zorlama esprilere geçtiğine göre pek cephanen de yokmuş. "he " deyip geçiyorum. umarım konuda senin yazdıklarını ciddiye alan çıkmaz. üzülürüm.
    Seni mi ciddiye alalım zam haberi atıp doların artmasını bekliyorsun 3 aydır.Hem zarar hem zamlar girdi .benim karım zamları fazlasıyla öder mesela senin gibiler ağlamaya devam:)
  • Pandemi şartları hafifleştirilmeli. Ondan düşüyor.

Öyle saçma bir düzen var ki. 1000 kişilik fabrika açık, 20 kişilik lokanta kapalı.

• 458 den grama girdik sağlam sapladılar  

• ons çok güzel direniyor ama dolar düşüyor. tam dolar çıktı diyoruz bu sefer onsa çakıyorlar çılgın bir döngü içerisine girdi böyle giderse yaptığım 2 kuruş kar toz duman olacak ama beklediğimiz seviyelere gelir ise beklediğimize değecek. YTD

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de faizlerin yüksek olması yabancı yatırımcıları cezb ediyor. İsviçre gibi faizlerin düşük olduğu ülkelerden kredi çekip, Türkiye'de TL'ye çevirip faize yatırıyorlar. Kredilerin geri ödemesi yaklaşınca paralarını çekip gidecekler, o zaman eskisinden de yüksek seviyeye çıkacak. Üretim yapmadan doların düşmesi de en az yükselmesi kadar vatandaşın zararına olan bir durum ama bunu kime anlatacaksın

• 
Sayfa: önceki 52265227522852295230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.