Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Eoudoxias , boras06 , boras06 , U&S , teknokolik35 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.498
Cevap
1.165
Favori
11.785.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 51905191519251935194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gören de ilk ivermedikleri taksitte ipotekleri işleme koydular sanacak.Ne şerefli Anadolumun gariban çiftçilerini tanıyorum bankanın verdiği parayı havadan gelmiş sayıp vermeyen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hayatım boyunca her şeyi az veya çok anladım lakin şu an gördüklerim AK mı kara mı onu bir türlü anlayamıyorum!

Üzgünüm her çirkefe ak demeyin, bu rengin de ırzına geçtiler!

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ben yazıcağımı yazdım abd nin ipiyle olcak seçimde destekliyceğim parti katıksız akp dir, ha doğal yollardan kötü yönetimden seçim olursa iyi parti , akp mazoşistliğim yok yani meraketme.. 

abd ipiyle olan bir seçimde o akp nin halk desteği %65+ lara çıkar ekrana yapışır kalırsınız yani seçim gecesi o derece  modern tarz bir molla yaratır ülke, sağcı globalci, batı mandacısı vesayetçi zümre seçim geçesi ekrana uzun uzun boş boş bakar sadece olacaklar bu.

Suriye`de %90 da cikiyor secimlerde (Oyle secim olursa neden olmasin, 65 bile az), sen o %65`i artik hayalinde bile goremezsin normal sartlarda...

Her hafta gidaya zam geliyor...

Sen karnini doyuramazken, bagimsizlik hamasetiyle oy alinabilecegini mi saniyorsun ?

Kim millete is olanagi sunarsa, o kazanacak.

Siyaset bos is ama yillardir trolluk yaptigin icin senin icin onemli, yalandan iki bagimsizlik lafi atinca kendini hakli cikartacagini saniyorsun da olmuyor.

Ekonomi hayattir. Ekonomi yoksa hicbir sey yok.

• anlatamadım herhalde canım umrum değil sadakayla yaşayım yollara düşüyim dileniyim sürüniyim, elin gavurunun seçimiyle isteğiyle vatanıma kişi seçmem ben bitti, sen istersen seç kişisel tercih der saygı duyarım..🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 türkiyenin milliyetiçiside solcusuda dindarıda sizle aynı dünyalarda yaşamıyor zaten sizler ülkedeki minicik ufacık bir azınlık olarak çok farklı dünyalardasınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ocak 2021; 16:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

anlatamadım herhalde canım umrum değil sadakayla yaşayım yollara düşüyim dileniyim sürüniyim, elin gavurunun seçimiyle isteğiyle vatanıma kişi seçmem ben bitti, sen istersen seç kişisel tercih der saygı duyarım.. türkiyenin milliyetiçiside solcusuda dindarıda sizle aynı dünyalarda yaşamıyor zaten sizler ülkedeki minicik ufacık bir azınlık olarak çok farklı dünyalardasınız..

Bu laflari cok duyduk... Kimin nasil bu ulkede siyasetle nerelere geldigini de biliyoruz. Muhalefeti ABD memurluguyla sucla, kotu yonetimi hic gorme. Sen nefesini bosuna yorma. Sen ezelden beridir AKP`lisin, trolsun. Bilen biliyor.

Bu ekonomiyle imkansiz ama, bunu bilmen lazim.

Azinligi cogunlugu Istanbul`da Ankara`da gordun... :)) Bir dahakine genelde de goreceksin. Az sabirli ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 25 Ocak 2021; 16:32:43 >

• abd, ab yüz vermeyince, katar'a yanaşmanın adı bağımsızlık olmuş. sanki katar bir arap ülkesi değil de, orta anadolu'da bir ilimiz. elin katar'ı nasıl senin bağımsızlığını simgeliyor a şaşkın?

önce demokrasi, insan hakları, ifade özgürlüğü kavramlarının içini boşaltıp, itibarsızlaştırdılar, sıra bağımsızlık kavramına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 25 Ocak 2021; 17:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Serdar Ortaç'ın kredi borcunu 8 ay erteleyen Ziraat Bankası, kredi borcunu ödeyemeyen köylülerden haczettiği 891 tarlayı ihaleyle satışa çıkardı.

Demek ki bu ülkede üretim yapan, milleti besleyen çiftçiye değil, milleti eğlendiren Serdar Ortaçlara daha çok ihtiyaç var.... 🙄

O kadar fakir insan olunca onları fakirlik gerçeğinden uzaklaştırmak için eğlendiricilere ihtiyaç var.

Bu malum türkiye düşmanı hükümetinde yerli tarımdan nefret ettiğini biliyoruz döviz düşsünde daha fazla tarım ürünü ithal edip yerli üreticiyi yok edelim derdindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 25 Ocak 2021; 17:14:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 yıllık rezalet tablosu. 100 birim ürünün 2011-2020 arası satın alınabileceği miktar değişimleri. Özgür hocanın son videosundan.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt

bak dediğimi hala saptırıyon özel şartlar oluşursa diye 10 defa üstüne basmışımdır belki,abd ağır yaptırım yapar ülkede seçimi kaosu tetikleme yoluna gider akpyi istemiyoruz seçmeyin, ülkedeki vasat altı muhalafeti parlatır çakma guaido gibi ,sen git abd nin önerdiğini partiyi seç ben seçmem ülkenin çoook büyük bir çoğunluğuda seçmez orası net olay ekonomi değil ekonomiye iyi diyen yok zaten..

doğal yollardan olan seçimde zaten akp ye oy vermem şuan 2023 e kadar bu şekilde giderseler düşerler zaten akp by bye.

abd nin ipiyle kuyuya inmeniz intiharınız olur net🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  abd nin akp Türkiyeyle uğraşmaması daha hayırlı, abd yaptırım yapsın ülke batsın aç kalsın akp gitsin mandacı kafasıyla akp yi bir 10 sene daha rahat görürsünüz hemde rekor pasta dilimiyle🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

neyse konu fazla saptı uzatmayalım,beni anlayan anladı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ocak 2021; 19:4:4 >

• Btc al sat yapanlar iyi kazanıyorlar, baksanıza bir 30k oluyor bir 35k oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Btc al sat yapanlar iyi kazanıyorlar, baksanıza bir 30k oluyor bir 35k oluyor.

birileri kazanırken birileri de kaybediyor demektir.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • first_officer F kullanıcısına yanıt

hadi eğlendirse neyse adam kıbrıs otellerinin müdavimi kumarbaz

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Orası öyle ama bu işlerden anlayanlar iyi kar yapmıştır. Mesala altın hep aynı al sat yapıp bir şey kazanamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Orası öyle ama bu işlerden anlayanlar iyi kar yapmıştır. Mesala altın hep aynı al sat yapıp bir şey kazanamıyorsun.

evet doğru,ama al-sattan kar etmeyi başarabilenler için borsada daha büyük fırsatlar var.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam, borsaya hiç bakmadım. Bu işlerden anlayan bırı sayılmam ama btc çok hareketlı bu da al sat için avantaj ama risk daha yüksek.

• sercan90597 S kullanıcısına yanıt
    dh'ın bazı linkleri engellemesinin işe yarayacağını düşünmemiştim

git refli linkini ekşide paylaş.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Serdar ortaç açiklama yapmiş, ziraat bankasina olan kredi borcunu ödeyemedigi çin banka kendisine , sen serdar ortaçsin olurmu öyle sey diyip 8 ay ertelemiş.

Şimdi benim de ziraat bankasina kredi borcum var ben de dilekce yazicam. Adamin kumar borcunu erteliyorsunuz da benimkini niye ertelemiyorsunuz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 25 Ocak 2021; 22:49:53 >
  • coupant kullanıcısına yanıt

bir altın yatırımcısı olarak bu ihtimal bana çok zor geliyor..

• 
Sayfa: önceki 51905191519251935194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.