Şimdi Ara

Dolar 5.70'i Geçti! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
54.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

10 saniye içinde 5.74'e vurup , 5.71'e çekildi.
    Ben çocukken dut ağacının altına çul sererdik, içimizden en zayıf olanı(-ki o zamanlar ben) ağacı tırmanıp en uç daldan vurup, sektirerek dutları toplardık.
    Dolarda aynen böyle davranıyor piyasalara. En ufak olumsuz gelişmede en kırılgan yerimizden dut gibi çırpıyor bizleri.

Üstelik dünyanın en yüksek fazini veren 3. ülke olmamıza rağmen yaşanıyor tüm bunlar.
    Bu ekonomi nasıl düzelecek gerçekten çok merak ediyorum.
    çekildi değil çakıldı olacak, fetöcümüsün?
  • doları olan sağlam yatırımcı ne zaman eyvah eyvah demiş...
  • Allah belanızı versin inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 5.74 gördü sonumuz hayrola
  • Ekonomiye bak, bi ulkede ciddi bir durum olmadikca, bir gunde dolar %5 artiyorsa o ulke bitmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Neden artıyor bir gerginlik mi yaşandı ?
    Yeni hiçbir şey yok. Tek mantıklı açıklama seçime 1 hafta kala bir atak başlatılmış olması. Ne elde etmeyi umuyorlar bilmiyorum, sonuçta "onların doları varsa bizim de allahımız halkımız var" diyerek tabanını avutabilien bir yönetim var başımızda, gene benzer bir beyanat verir.

• Şimdi 5,70 oldu artık sülalesi gelse durduramaz.

• En gotüsü geride galdı

• Başlığı editle hocam. 5.70'i gordu, an ıtıbarıyla 5.68 cıvarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 22 Mart 2019; 18:53:51 >
  • Dolar,Euro ve Yuan karşısında değer kaybetmişti şimdi biraz toparlandı ama toparlanmasına ragmen 19 Mart Dolar-Yuan kurundan bile düşük durumda. Tabi Türk Lirası biraz istisna artık Türk Lirasına karşı deger kaybetmeden toparlandıgı için Dolar-Türk Lirası karşısında artış gösteriyor. Bu arada Çin Yuanı 84 kuruş olmuş yakında bir Yuan - bir Lira olur komünist devlet komünist devlet diyip duruyordunuz alın size ekonomik komünizm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 22 Mart 2019; 18:59:42 >
  • Yaptığı saçma sapan siveye, dolar şamarla cevap veriyor..
  • Tam da bilgisayar parçası almayı düşünüyordum. Ölelim biz ya.
  • Dikey çakıyor şuan dolar hepimize yanlız bu değer kaybediş bitcoin de yoktu 6 saatte %5 e yakın değer kaybı var rezalet
  • Telefon almak için doların yükselmesini bekliyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanane golan tepesinden sanane Suriye'nin sesi çıkmıyor sen ne karışıyor Sun... Zaten Suriye'yi iç savaşa sürükledin...

• Dış güçler ekonomik savaşa başladı der reis herkes susar.
    Meeeee

• Elinde dolar olanlar eyvah eyvah diyor şu an. Dövizi olanlar düşünsün bizi teğet geçti.
  • Yalandan bir papaz uydurunda yollayın sussunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Solcu fetöcü pkklı teröristler cahil cahil konuşmayın. Tl değer kaybetmiyor, diğer para birimleri değer kazanıyor.

Bakın burası çok önemli : yarın yumruğu vurur doları 6 tl'ye düşürürüz. Çatlayınn...

• Yandaşlar doları 7den bozdurduktan sonra tekrar 5ten o kadar dolar aldılar gider ayak son vurgunlarını yapmasınlar mı? Sonra ne yiycek bu garibanlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.