Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.536
Cevap
1.165
Favori
11.787.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expertadvisor

https://invst.ly/5fv6w

USD-TL..

Tüpten çıkan macun formasyonu...

YTD...

hayır dostum bu düpedüz tavşan deliğine kaçmış golf topu formasyonu
  • Dolar referandum öncesi seviyelere geldi.

Bundan sonra dış dünyada ve Türkiye içinde oluşacak dinamiklere göre yukarı doğru yol alacaktır.

Benim tahminim 1 yıldır hiç değişmedi eskiden beri takip edenler hedef fiyatlarımı ve ortalama zamanı biliyorlar. Bu işten anlamayanlar sonra mesaj atıp durduğu için rakamları yazmıyorum.

Yazdıklarım tahmindir, yatırım tavsiyesi değildir. Ama ben kendi pozisyonumu bu seviyelere göre ayarladım.

Referandum ile doların tl'nin bir ilgisinin olmadığını da bu şekilde anlamış olduk. 3.00tl'nin altına düşmedi. Dünyada bir ekonomik kriz olmadığı sürecede düşmez!

Edit: KGF'nin etkisi yavaş yavaş geçmeye başladı ama asıl 2018 bahar ayında başlayacak. Dolar düşecek diyip başım etini yiyenler, burada yazdıklarımı okumaya devam etsinler. Zaten okumaya devam ettiklerinden hiç şüphem yok çünkü söylediklerimiz doğru çıktıkça susuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 23 Ekim 2017; 15:13:39 >

• Bu arada kafalar pelte kıvamına geldi değil mi? Euro rekorlara koşuyor ama kimsenin sesi çıkmıyor. Sepet kur(%50 dolar, %50 euro) rekorlara koşuyor kimseden ses çıkmıyor
  • Euro tarihi rekor kırmış ama kimse takmıyor artık, battı balık yan gider misali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.72

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Bu hafta sonuna kadar bu ralli devam eder.
    4 TLyi bulunca çıkış yapmak gerekir.
    Malum 3,4lardan giriş yapan biçok kişi var.

İyi kazanç sonuçta.

4 ve üzeri için bizim kuzey ırağa bi operasyon yapmamız gerekir, ilk etapta görünen o.
    Ha birde ABD size birtakım ürünlerde ambargo koydum derse dolar değil 4 lira kısa sürede 7-8 TLyi bulur.

Doları bozdurup euro'ya çevirmek mantıklı mı?

• Doları bozdurup euro'ya çevirmek mantıklı mı?

• Avrupa daki akrabalar sağolsun beni euro cu yaptılar yani biraz euro gönderdiler her seferinde iyiki de bozdurmamışım diyorum elimde TL olsaydı hiç durmaz döviz alırdım ama dolarımı euro için bozdurmazdım bir nevi attan inip eşeğe binmek gibi görünüyor çünkü doların kar marjı euro nun kar marjından yüksek yani şu son bir kaç gün içinde aynı parayı dolara yatıran kişiler euro ya yatıranlardan daha fazla kazandı tabi bu her zaman böyle mi olacak kimse bilmez eğer dedikleri gibi fed üç kez faiz artırırsa dolar euro dan daha hızlı artar bu yüzden daha çok kazandırır düşüncesindeyim

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

• Şahsi görüşüm pek mantıklı değil, yani ben olsam yapmam.
    Ülkemizde dolar daha hızlı değerleniyor
  • Bugün ,yarın 3.72 kırılırsa 3.80 hemen gelir...
  • Euro 4.40....Merkez neredesin.Dolar uçtu,euro uçtu,sepet kur patladı...
  • 3,7350.

Biri tutsun şu benjoyu.

• Dolar 3.74.Batıyoz reis,kurtar...Kadir gitti,melih gitti,sırada recep var....
  • panik yapmayın taşlar zamanla yerine oturur şu saatten itibaren doları devlet de düşürmek istemez kısa vadede 3.50 ye çekilecek zaten Fed başkanı belli olsun denge gelir

• Tahvil faizi 12.48 olmus bugun. Ozetle sizi ve cocuklarinizi gectim, torunlariniz dahi bugunlerde yapilan borclari odeyecek. Bunun yillarca gecis garantisi verilmis olan kopruleri, hasta garantisi verilmis olan sehir hastahaneleri var. Bu borclari odemek icin gerekli olan uretimi yapacak olan kuruluslar ise coktan yabancilara satildi bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teoman Yabgu

Doları bozdurup euro'ya çevirmek mantıklı mı?

Hocam parite takibi yapın şu aralar euro ya sakın ola ki geçiş yapmayın. Benim şahsi tavsiyem dolarda iseniz altını bekleyin ons daha 40 bin lere ve daha aşağıya gelecek o zaman altına geçiş yapın dolar altin daha iyidir. Şuan bu pariteden geçiş yapmayın ve sakin ola ki elinizdeki paradan açık vermeyin tl durmasın elinizde çok zarar edersiniz..

• 3.7459

Euro 4.4059

• 3.75

Euro 4.41

• 
Sayfa: önceki 14111412141314141415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.