Şimdi Ara

dolandırıcılığa soyunan? yemeksepeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün saat 12-19 arası geçerli YAKALA40 indirim kodu vardı. hala var tabi.

2 farklı hesaptan 2 kere sipariş verdim. ikisinde de önce siparişiniz hazırlanıyor oldu. sonra siparişiniz yolda oldu. bekle bekle gelen yok 1 saat sonra da siparişiniz iptal edildi yazıyor.

siparişin dükkana iletilmediğine eminim ama ispatlayamam.

iptale dair iki hesapta da ne email geldi ne sms geldi. ayrıca canlı yardıma da asla ulaşamıyorsunuz. 444 5 445 arıyorum çalmıyor bile, ödediğim paranın iadesine dair bir bildirim işlem ve muhattap yok haliyle. bakalım nolacak

inş iflas eder batarsınız ne diyim. rekabet ortamında beş para etmez olduğunuzu bir kere daha gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 18 Haziran 2022; 15:31:51 >

• Ben yemeksepetini bıraktım 2 hafta önce, stajyerlere yaptırmışlar gibi olan sitelerini daha fazla kullanamadım.

Ama ofiste senin yaşadığını yaşayan biri kuponunu kaybetmişti, iletişime geçti, hem kuponunu geri verdiler, hem de üstüne ek kupon verdiler.

Ama yine de ulaşmayan sipariş için kuponun harcanması kadar aptalca bir sistem olamazlar.

Bak ben de web developerım, küçük bir şirketiz, yemin ederim bu sitedeki aptallıklardan tek bir tanesini yapsam ve bir şekilde testlerden geçip o kod canlıya gitse kovulurum. 30 kişilik bir şirketiz haa, öyle büyük şirket değil. Bu kadar reziller işte, şirkette bunlara hakaret etmeyen tek kişi yok. Düzeltmiyorlar da, kaç hafta oldu, UMURLARINDA BİLE DEĞİL.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Banada mail atmışlar yakala40 12-19 arası diye iyi bari bugün dışarıdan söyleyeyim dedim kodu girdim siparişi tamamlaya bastım hata verdi bunların yapacağı iş bu kadar olur

• bana mail gelmedi ama ben kullandım sağolun arkadaşlar dolandırıcılığa soyunan? yemeksepeti 

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Sadece kampanya kodu varsa giriyordum artık bugün kufredip kapattım kodu modu da geçtim artık eziyet gibi çünkü

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yahu pazardan salam peynir alıp 50 tane sandviç yapıp yemek yerine bir tanesine 60 lira ödeyenlerden bu ülkeye ne hayır gelir.

onlar adlarını değiştirsin

tembel sazan sepeti

139.99 dan başlıyormuş sanki 135 kurtarmıyor etsenize pazarlık bakalım vereceklermi 15 tl lik hamburgeri 139.99 dan aşağıya niye versin sazan dolu let go da küfrü basıyorsunuz ama

geçen pazarda amca vardı kilo 5 tl ye kiraz satanlara inat kiraz iki kilo 5 diye bağırmaya başladı dövdüler adamı

la ooğlum markette 30 lira malmısın sen

ara kazık ayağına gelsin sen zahmet etme biz oturturuz seni yeter ki para ver.

acaip

bunun gibi

lo iki tl beni kurtariiii olmaaaaz millet aliyi sekkize satacaksan sekkizeeee oldi hadi bokkayim lo

ayağına getirtecek beyim oldu al

çalıp çalıp suçu devlete atacaklar ya moda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Haziran 2022; 20:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yemeksepeti seni öpmeye kalkışmış ama aynı kişi 2 ayrı hesaptan sipariş verip uyanıklık yaparak yemeksepetini öpmeye geçmişsin kısmını da es geçmeyelim. Öyle göze böyle tarak demişler ip adresini görüp 🥲

• aynı ipden sipariş verdiğin içindir

• ha siz akıllısınız biz gerizekalıyız :))

bir an bile düşünemedin değil mi @MuratbanK evde 2 kişi olabileceğimiz 2 farklı telefon olabileceği 2 farklı kredi kartı olabileceği ve ikisinin de mobil verisinden sipariş verebileceğimiz.

ayrıca siparişler arasında 2 saat var.@MuratbanK öyle gözlü taraklı konuşmayacaksın işte. neyse öğrendin.

ekleme etiket: @tundra202006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoSeriouS -- 18 Haziran 2022; 20:26:57 >

• SoSeriouS kullanıcısına yanıt

O seviyeye inmeyeceğim. Orası sıkıntı değil.

Sonuç olarak yemeksepeti düz mantık bakar. Aynı ip numarasını görünce uyanık diye düşünmüştür.

Yav onu da boşver. Haklısın 2 saat fark var. Ama yemeksepeti filan işi iyice bozdu. Nerdeyse tüm bu alışveriş siteleri işi çakallığa döktü. Anlık fiyat değişimlerinden ötürü onlar da haklı. Dışarıdan yemek söylemek de lüks ötesi oldu bizler için. Sonra böyle birbirimize düşüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 20 Haziran 2022; 22:18:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.