Şimdi Ara

Dökülmemi yoksa saç ayrımımı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
20.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşım 15 erkeğim fakat saçımın arkası bu şekilde dökülmemi bunlar arkadaşlar ? yoksa başka birşey mi oraları gürleştirmek için ne yapmam gerekirDökülmemi yoksa saç ayrımımı?

• up up
  • up
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up up up

• Up

• Up

• Kardeşim ayrım gibi duruyor ama önceki hali de önemli tabi saçın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aloree18 A kullanıcısına yanıt
    Sarımsak ye bol bol

• Dökülme başlamış bu yaşta. Ailende var mı erken yaşta dökülen saçı?

• Dokulme olduguna eminmisiniz cogu kisi sac kiran falan dedi

• Onceden varmiydi bilmiyorum gercekten dokulme ise ne yapmam gerekir ?

• Bu sorunun cevabını bulursan zaten saçlarına ihtiyacın yok

• Birde benim saçlarım baya kalın saçımı çekince 1tel faln geliyor ama arka taraf böyle oraya sarımsak sürsem saçlarım daha daha fazla çıkabilir mi ? benim için çok önemli ciddi bilenler dökülmemi değilmi söylerse dökülmeyse en azından önlem alırım bir insanın hayatını kurtarırsınız.
  • Heyecanlandırmak istemem ama dökülme gibi duruyor. Ailede baba tarafında amcada veya anne tarafı dayılarda var mı kellik? Benim babamın saçlar iyi durumda. Dayım yok ancak babamın dayıları keldi mesela. Bende de üst bölgelerde total Bi seyrekleşme var, yanlar ile üstler kalınlık olarak farklı yani, açılan bölge yok ama böyle de bir durum var. Genetik ise önleyemez sadece süreci yavaşlatırsın. Bu da minoxidil kullanımı veya sarımsaklı şampuan ile olabilir. Çaresi olsa piyasada bu kadar kel adam olmazdı :) umarım faydalı olur. Erken tedavi de her zaman işe yarar

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    5 yıla kalmaz orası baya açılır değilmi ? ozaman saç ektirirm yapacak birşy yok babamın saçlar iyi benimde benim yaşıma göre biraz yaşı 60 ama saçları gayet iyi ön taraflarında çok az bir açılma var anne tarafında dayımda kellik çok yok ince telli saçları var abim yaşı 25 onda dökülme başladı ama onun saçları anne tarafına çekmiş ince telli benim baya kalın
  • Aaah yıllar yıllar. Ne güzel dertleriniz var özendim valla.

• nofear_61 kullanıcısına yanıt
    Tek dert bu değil ki erken yaşta boy uzamam durdu bu sene boyum 1 cm bile uzamadı yaşıtlarım uzarken benim boyum uzamıyor mesela tip olarak çirkinin tekiyim zaten bunu herkes söylüyor birde saçlarım dökülsün miss saçlarım dökülüyormuş şaşırdımmı tabiki hayır yani daha ne kusurlarım var bukadar kusurum varken saç dökülmesi olmasaydı olmazdı :) 1-2 yıla kalmaz beyazlaşmada başlar çok güzel :D Zaten hayata acı çekmeye gelmişiz yaşamayı haketmiyorum inan.
  • Abiler Ablalar kesin dökülme değilmi ? ona göre yavaşlatmaya çalışacam dökülme olayını
  • aloree18 A kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi gen olarak hangi taraftan aldığına bağlı, erkek tipi dökülme dediğimiz şakaklardan başlayıp geriye giden açılma olduğunda yapılacak pek birşey kalmıyor. saç çizgisi önemli bu konuda. senin şu an tepe tarafında hafif boşluk var gibi. şimdiden önlemini al, en azından sarımsak özlü şampuan kullan. ortalama yaş olarak 35ine kadar herhangi bir açılma vs ilerlemesi olmazsa büyük ölçüde kurtarırsın. olursa da dediğim gibi tamamen genetik. sen bakımını yapmaya devam et.jöle idi wax idi kullanma. birşey sürme saçına. fazla da kafaya takma. stres daha da hızlandırıyor dökülmeyi..akışına bırak derim bir abin olarak.. sevgiler..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.