Şimdi Ara

Doğurmayın artık !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nedir ne işkencedir, millet yarınlar olmamışçasına doğuruyorlar zevkini onlar ceremesini çilesini biz çekiyoruz, çok değil 2-3 sene sonra buna sebebiyet verenlerin sonuçlarına katlanacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Bence üreme her zaman etik olmamıştır ve olamaz. Benim görüşüm insanlar için nefret dolu bir yerden değil, potansiyel çocuklarım/torunlarım için sevgi dolu bir yerden geliyor.

Ben şahsen çocuk sahibi olmak istemiyorum çünkü potansiyel çocuklarım/torunlarımın bu hayatta acı çekmesini istemiyorum.veya sonraki (Cehennem). Asla acı çekmemelerini sağlamanın tek yolu, hiç doğmamış olmalarıdır.

Onların doğmasına gerek yok. Doğmamakla hiçbir şeyden mahrum kalmazlar. Potansiyel çocuklarımın ve torunlarımın hayatlarıyla bu şekilde kumar oynamanın doğru olduğunu düşünmüyorum, özellikle de yaşayacakları acılar gereksiz ve önlenebilir olduğunda."

Sırf sen buna inanıyorsun diye böyle bir gerçek yok hocam. Bana en ufak somut bir kanıt sunamazsın o yüzden boşuna yorum yazma. Binlerce yıl önceki insanlar da senin gibi bu sebeplerden ötürü başka tanrılara inanç duydular. Ben kendimin tanrısıyım, ben ne istersem ona inanırım tanrı isteklerini kendi yerine getirsin :)

• "Bence üreme her zaman etik olmamıştır ve olamaz. Benim görüşüm insanlar için nefret dolu bir yerden değil, potansiyel çocuklarım/torunlarım için sevgi dolu bir yerden geliyor.

Ben şahsen çocuk sahibi olmak istemiyorum çünkü potansiyel çocuklarım/torunlarımın bu hayatta acı çekmesini istemiyorum.veya sonraki (Cehennem). Asla acı çekmemelerini sağlamanın tek yolu, hiç doğmamış olmalarıdır.

Onların doğmasına gerek yok. Doğmamakla hiçbir şeyden mahrum kalmazlar. Potansiyel çocuklarımın ve torunlarımın hayatlarıyla bu şekilde kumar oynamanın doğru olduğunu düşünmüyorum, özellikle de yaşayacakları acılar gereksiz ve önlenebilir olduğunda."

• doğurdukları 15-20 sene sonra ya suça karışıyor ya da asgari maaşa boktan bi işte çalışıp bi odada 10 kişi kalıyolar. yazık yani ne diyelim

• Avrupadan fonmu aliyorsunuz ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boş verin bizim hakkımız çok hindistana atom bombası atılması lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bırakın artık şu doğurma işini.

• kiskanclar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk sahibi olmak insanın elinde değildir.. Öyle olsa idi, çocuk sahibi olmamak için her türlü önlemi alıp sebebe yapışan herkesin hiç çocuğu olmazdı.. Ezelde Allahü teala tarafından ruhu yaratılmış ve dünyaya gönderilecek ama vakti saati var; o vakit geldiğinde dünyaya gelir. Bu senin elinde değildir. Senin vasıtanla dünyaya gelir ama onun gelip gelmemesine sen karar veremezsin. Bu yüzden "çocuk yapmak" lafı da çok çirkin bir laftır

• Tam tersine bizim vatandaşlarımızın imkan elverdikçe çocuk sahibi olmalı yoksa sığınmacılar büyük tehlike oluşturuyor.

• dekareme kullanıcısına yanıt

Vazektomi yaptırdım hocam, değil allahü teale; yunanistanın bütün tanrıları gelse çocuğum olmaz. Boş muhabbet.

• doğurmayın artık, suriyeliler, almanlar, ingilizler, ruslar, afganlar, pakiler doğursun.

aşı ile de kısır oldukmu 20-30 yıl sonra memleket başkalarının olur.

süper plan, tebrikler..

• siz doğurmayın, doğurana da karışma hakkınız yok zaten.  

• Delimisiniz siz erkeksiniz niye doğuracaksınız zaten ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.