Şimdi Ara

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
6
Favori
16.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birinci filmi çok beğenmiştim ümitliyim bundan

• th3mpo kullanıcısına yanıt

xavier dedikoduları artmaya basladi ve ultron da gözükebilirmis filmde. İlginç bir hal alıyor film söylentileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • th3mpo kullanıcısına yanıt

xavier kim oynayacak esas merak konusu o bence artık :)

• O değil de gece gece aklıma şu geldi. Bi 10 sene sonra falan “Marvel Universe başlayacağım hangi sırayla izlemeliyim” diye konu açıldığında ne olacak, ne yapacak bu millet, ne diyecek kardeşim. Abartmayın artık yau sinirlendim yatıyorum.

Ha çıkanı izlerim ayrı konu :)

• MCU'nun büyü tarafında en önemli filmi, ilk Strange filmi ile tanımını yaptılar ve bu film ile ne denli sınırsız bir olay olduğunu göstermeleri gerekiyor. Senaryodan yana umudum var ve umarım CGI bu sefer oraya buraya kıvrılan binalardan fazlası olur. Villain'den kısmayıp Mephisto, Nightmare gibi bir Villain getirmeleri lazım. Dark Dr. Strange gibi saçma sapan ayna villainler getirirlerse benden eksi puan alır. Hem ilk filmdeki karakterler ( Mordo, Christine ), hem Loki ile katılacak tayfa ( Loki, Sylvie, Morbius, belki Kang ) bunca castide filme doğru şekilde dağıtmaları gerekiyor.

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    İmdbden ya da Wikipediadan çıkış tarihlerine göre izleyecekler :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elizabeth olsun olsun çamurdan olsun. ben daha fazla yaşlanmadan bolca elizabeth görmek istiyorum.

• bobsantino kullanıcısına yanıt

Ah keşke o kadar basit olsaydı. Bi star wars konusuna gir de kaç kombinasyon var gözlerinle gör :)

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Onu da çıkış tarihine göre izledim. Ben filmleri çıkış tarihlerine göre izlenmesi taraftarıyım.

• Bir kaç sağlam sızıntı... Filmde Illuminati üyeleri olacağı kesin gibi 6 ana üye ve yardımcıları olacakmış, başka evrenlerin variantları genelde : Christine Palmer varyantı, diğer bazı X-Men ler, Iron Man varyantı tarafından kontrol edilen Ultron dronları, Variant Mordo, Variant Mr. Fantastic...

Wanda ve Variant Mordo nun filmin esas kötüleri olabileceği söyleniyor ...

şu da sızıntı bir tasarım sahne

https://pbs.twimg.com/media/FGsnKhFWYAALv29?format=jpg&name=medium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Aralık 2021; 23:20:6 >
  • Bu Marvel'ın ilk korku türünde ki filmi olacak .Multiverse konusuna derinlemesine girecekler.

• No Way Home, Multiverse of Madness'a çok güzel yol yaptı ve işin daha güzel tarafı ise olabilecek potansiyeller açısından beklentimi aşırı derecede yükseltti. No Way Home after credit'in de ki fragmanı ise tek kelime ile ağzımı açık bıraktı.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Nasıl yol yapmış oldu ki ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    No Way Home da ki olay sadece bir başlangıçtı hocam. Özellikle 2.after credit olayların No Way Home da bitmediğini hatta daha da kötü olduğunu gösterdi bize bence. Strange de zaten fragmanda Wanda dan yardım istiyordu. Tabi bunlar kendi tahminim.

• Bu filmde gördüklerimiz,cok ufak şeyler ,olay bile değildi bence.Hani çoklu evrene geçiş daha çok Loki filminde oldu bunu gördük.Bu sadece kendi filminde bir durum bence.Strange'in filminde göreceğimiz olayların neden olduğu bence doğrudan Krang ile bağlantılı olacak artık.
    Sadece büyü ile evrene geçiş yapmış olamazlar çünkü

• Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)youtube
    “The Multiverse is a concept about which we know frighteningly little." Watch the official teaser for Marvel Studios' Doctor Strange in the Multiverse of Mad...
    https://www.youtube.com/watch?v=Rt_UqUm38BI
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)
  • Film çok fena olacak. Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022) 

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (6 Mayıs 2022)
  • Kangin şatosu muydu burası

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.