Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DMod v6 - S3 Mini [DEODEX]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
89
Cevap
4
Favori
13.649
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> DMod v6 - S3 Mini [DEODEX]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gh0sT-CRH

quote:

Orijinalden alıntı: kamyonmuro

hortlatmak gibi olmasın bu rom nasıl beyler çok hoşuma gitti android os problemi var bunu kurmayı düşnüüyorum ama herhangi b sıkıntı çıkarmasın

Hocam kurulumu anlatıldığı şekilde yaparsanız bir sorun çıkmaz.

yok yani romun bi sorunu olmasın telefon kamerası bozulma gibi yavaşlama gibi sorunları varsa hala kurmayim en iyisi
    |
    |
    Selamün Aleyküm konuyu hortlattım ama kusura bakmayın bunu odin ile yükleyebilirmiyim ?
    |
    |
    Merhaba,

ben bu romu attıktan sonra ekte verdiğiniz kernelleri recovery moddan yükledim ve tel açılmadı bir daha. devamlı reset atıyor, logo çıkıyor tekrar atıyor döngüsel bir şekilde. odin ile farklı romlar yükledim, telefona uygun farklı kerneller ancak sonuç değişmedi. ne yapabilirim?

not: home+ses açma+poweroff tuşları çalışmıyor bu olaydan sonra. recovery moda da girmiyor. o yüzden söz konusu kerneli ya da artık dosyaları silemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin ararat -- 7 Ağustos 2014; 15:36:38 >

Orijinalden alıntı: metin ararat

Merhaba,

ben bu romu attıktan sonra ekte verdiğiniz kernelleri recovery moddan yükledim ve tel açılmadı bir daha. devamlı reset atıyor, logo çıkıyor tekrar atıyor döngüsel bir şekilde. odin ile farklı romlar yükledim, telefona uygun farklı kerneller ancak sonuç değişmedi. ne yapabilirim?

not: home+ses açma+poweroff tuşları çalışmıyor bu olaydan sonra. recovery moda da girmiyor. o yüzden söz konusu kerneli ya da artık dosyaları silemiyorum.

Hocam kurduğunuz kernel xxamg4 anabant sürümüne ait stock kerneldi.

Aynı anabant sürümüne sahip başka bir stock romu odin ile kurduğunuzda sorununuz çözülecektir diye tahmin ediyorum.

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=19302

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    BANA bi yardım edin bee telefonda dediğin herşeyi yaptım ama bi türlü açılmıyo samsung s3 mini diyo ekran siyahlaşıyo tekrar s3 mini diyo snrada recorvery moda gelio bataryayıda çıkardım olmuyo napabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhv -- 28 Kasım 2014; 15:01:34 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Hocam S3 Mini için seri çalışacak Kasmayacak ve modern görünümlü (S5'den sonra ki) bir rom önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    vay be güzel yıllardı hortlatayım sunu ne ugrasırdık şimdi iphone kullanıyorum
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.