Şimdi Ara

DMC mi Prototype mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar oynamadıgım bir çok oyun olmasına rağmen :D şu 2 oyunda çok ağır bir şekilde takıldım fiyat olarak aynılar onu belirteyim

DMC 5 Normal versiyonu fakat
    Prototype 2: Blackwatch Collector's Edition versiyonunu düşünüyorum

bu 2 oyunu oynayıpta ilk önce şunu al oyna diyebilicek var mı ?

• Hocam orijinal kullandığını bildiğim için kendimce cevap vereyim, kalite olarak devil may cry derim fakat prototype 2'yi de çok beğenmiştim 1000G açmıştım hatta o da fena değil.

Prototype open world bir oyun Dmc ise action hackn slash tarzında ikisini kıyaslamak zor aslında fakat ben ilk alacak olsam dmc alırdım.
  • Kesinlikle dmc 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DMC'nin fanları vermiştir o skoru çünkü eski o esprili Dante'den pek eser yok o yüzden ben de pek beğenmedim fakat tek oyun olarak baz alırsak kalite olarak iyi,Dmc serisi olarak ele alırsak Dmc 4 bile çok çok daha iyiydi bundan bana göre.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    :) evet orjinal olarak alıcam aslında bir kaç video incelem izledim açıkcası dmc heyecan verdi hatta şu aralar DARK ta var aklımda bak oda piyasaya ucuz diyebileceğim bir fiyatla giriş yaptı,

DMC beni garip bir şekilde heyecanlandırdı aslında diğer serileri oynamadım hiç

Diğer yandan Skorlara baktımda user skorlar yerde ama sitelerin skorları güzel gibi geldi bana prototype 2 türkçe incelemelerinde teknik hataların baya fazla olduğu söyledindi hiç Dlc v.s gibi şeylerle güncelleme gelip garip grafik hataları giderildi mi bilen var mı ? fanları gibi

Dmc içinde diğer videoları izledim ama dmc 5 hepsinden güzel geldi şuan demosunu indiriyorum

• Dark'tan uzak durun

Dmc önerebilirim bende ikisinide oynadım akılda kalan oyun dmc oldu benim için.
  • 2si de birbirinden kötü.
    ama illa bi seçim yap dersen prototype derim.
  • Bunların yerine eğer oynamadıysanız Dante's Inferno ve Castlevania 'ya bakmanızı öneririm.
  • Yeni DMC'yi oynamadım ama şu anda P-2 yi oynuyorum oyun güzel bence.İlk oyunu beğenmemiştim ama 2'nin keyifli bi oynanışı var kendini gerçekten de insanüstü biri gibi hissediyorsun..
  • İkisi de çok sevdiğim yapımlar.Dmc bana oldukça heyecan veren bir oyun ve Prototype özellikle de 2. oyunu oldukça beğendiğim bioyun ama seçim yapmak zorunda olsam Dmc derdim.Bunun yanında arkadaşın da belirttiği Castlevania'ya kesinlikle göz at üçü içinden hatta birçok oyun içinden gözü kapalı seçeceğim bir oyun olmasının yanında çok da uzun solukludur.

• DMC alın kesinlikle yalnız Prototype2 de çok güzeldir.
  • Dmc kesinlikle.

• ilk prototype ı diyorsan ikisini karşılaştırma bile derim. İnanılmaz rezalet bir oyun..

gerçi ikincisi de çok matah değil ama her türlü DMC akar aga.
  • Dmc demosunu indirdim :D çok eğlendim bu yüzdn değerli yorumlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim sizinde tavsiyenizle Dmc yi alıyorum
  • Prototype çok zevkli oyundur tavsiye ederim .
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.