Şimdi Ara

Dizi İzlerken İndirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dizi izleme sitelerine her gün giren ve tek parça halinde dizileri izlerken incele/ network/F5 media ve orda yer alana Mp4 linkini yeni bir yerde açıp indirirdim ama artık bunuda yapamıyorum izlediğim dizi indirme tek parma yada part-1 part-2 gibi sitelerde artık dizileri indiremiyorum. herşeyi denedim ama olmuyor

en güncel haliyle dizileri nasıl indiririm hızlı bir şekilde (uploaded-turbobit linkleriyle download hariç) (premium link generatörlerden denedim beceremedim) (you tube videolarada baktım) ama 1 haftadır indirme yapamadım

bu konuda yardımcı olurmusunuz
    en basiti bir siteye gircem diziyi seçecem ister part-1... part-5 olsun ister tek part olsun video oynarken nasıl indiririm

• YouTube için savefromnet helper eklentisi çok işe yarıyor. Her videonun altında indir butonu oluyor, oradan kalite seçip indirebilirsin. Eğer eklenti kullanmak istemiyorsan şunu dene ; örneğinwww.youtube.com/watch/gjjj65jh gibi bir videoyu açınca www. dan sonra ssyoutube yazıp enter a bas. Savefromnet sayfası açılır. Oradan kalite seçip indirebilirsin. Yani şöyle :www.ssyoutube.com/watch/VHJU57HBN gibi..
    Diğer siteler için ise idm katılımsız yükle. Ya da apowersoft streaming video recorder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 27 Nisan 2017; 21:5:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• you tube olanı indirmeyi dediğiniz yöntemlerle yapıyorum zaten
    benim istediğim en genel anlamda herhangi bir dizi izleme sitesinden veyahu video oynatılan sitedeki videoları indirebilme imkanı veren program

VSO downloader gibi daha farklı bir çözüm osa

mesela diziabc sitesinden herhangi bir bölümü açıyorum tek parça kısmını seçiyorum videoyu başlatma ortadaki tuş kırmızı renkli ise (incele/network/media... bu yöntemle indiriyorum ama oynatma yani başlatma tusu mavi renkli olunca İNCELE/NETWORK/MEDİA dediğimde videnun linki çıkmyıo takılıp kalıyorum

bu sorunlar nasıl çözülür neler önerirsiniz
  • birşey daha sormak istiyorum
    dün VSO downloder indirdim dailymotiondan bir video açtım otomatik algıladı indirmeye başladı daha sonra türk dizi indirme sitelerinden hangisini açtıysam tek parça yada part lar halinde oynatmaya bastığımda video oynatılamıyo uyarısı verdi bunu anlayamadım. kilitlendi sanki tüm videoları birşey açılmasını engelledi ne olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

birşey daha sormak istiyorum
    dün VSO downloder indirdim dailymotiondan bir video açtım otomatik algıladı indirmeye başladı daha sonra türk dizi indirme sitelerinden hangisini açtıysam tek parça yada part lar halinde oynatmaya bastığımda video oynatılamıyo uyarısı verdi bunu anlayamadım. kilitlendi sanki tüm videoları birşey açılmasını engelledi ne olabilir.

Artık dizi ve film siteleri yavaş yavaş indirmeye karşı önlem alıyor. Eğer video yakalayıcı tespit edilirse video otomatik olarak durduruluyor. Yanii yakalayıcıyı devre dışı bırakmadan videoyu oynatamazsın. Yukarıda apowersoft streaming video recorder programını önermiştim, denemedin mi?

• Bir de imzamı oku

• ahmet turan idm indir craclı olduğu için full yani etkinleştimene geerek yokhttp://www.ahmetturan.org/program-indir/1884/internet-download-manager-full-turkce-indirdownload.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dertsizali -- 3 Mayıs 2017; 16:53:31 >
  • ahmet turan idm indir craclı olduğu için full yani etkinleştimene geerek yok

http://www.ahmetturan.org/program-indir/1884/internet-download-manager-full-turkce-indirdownload.html
  • torch browser ı kullan. harika şekilde yakalayıp indiriyor videoları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet download manager öneririm hocam
  • dizi izlerken indirmek kolay aslında. bir çok browserın download eklentisi var onlarla indirebilirsin, idm ile de indirebilirsin.
    İdm ile veya eklentiler ile indirirken altyazı gelmiyor sebebini bilen var mı?
  • http://www.dizimob1.com/ nerdeyse eski yeni bütün dizileri hem izleyip hemde doğrudan indirebiliyorsun istediğin kalitede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.