Şimdi Ara

[Bedava] Dizi ve Film İzle-İndir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Selamlar arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Terrarium TV ile film ve dizileri rahatlıkla izleyebiliyorduk. Fakat son zamanlarda yapımcısının katı kuralları yüzünden program geri çekilmişti. Kaynak kodlarla yapılandırılan yeni versiyonlar tüm sorunları çözmüş bulunuyor. Şimdi size telefonunuzdan nasıl film ve dizi izleyip indirebileceğinizi anlatacağım.

- Gerekli Program(lar) -

1.TerrariumTV Çalışan Versiyon
    2. MxPlayer (Pro veya Free)
    3. ADM (Pro veya Free)

- Programlar Ne İşe Yarıyor -

1. Terrarium bize film ve diziler gösteren bir arayüz sağlıyor. İzleme ve indirme yapabiliyoruz.
    2. Terrarium içerisinde kendi oynatıcısı var fakat MX Player ile izleme deneyimi çok daha yüksekte, ayrıca altyazı sorunu da çıkmıyor.
    3. Terrarium içerisinde yine indirme yöneticisi var. Fakat ADM ile hem daha hızlı hem de devam ettirilebilir indirme yapabilirsiniz.

- Keyif Katan Üyelikler -
    1. Trakt > İzlediğiniz dizi ve filmlerin takibini, Terrarium ile yapabilen bir site. Detaylı Bilgi
    2. Real Debrid > Ücretlidir. Hızlı ve yüksek kaynaklar sağlar. Sadece burada değil her yerde kullanılabilir bir sistemdir.Detaylı Bilgi

- Kurulum -

1. Tüm uygulamaları yükleyin.
    2. ADM'ye girerek ayarları resimdeki gibi yapın. Ayarlar
    3. Terrarium TV'ye girin.
    3.a. Depolamaya izin verin.
    3.b. Changelog'a okey deyip geçin.
    3.c. MXPlayer'ı seçin.
    3.d. Accept diyerek arayüze girin.
    3.e. Settings kısmından Download sekmesine gelip, Choose Default kısmından External'ı seçin.
    3.f. Hemen alt kısımdan Choose Subtitles Languages kısmında Türkçe'yi seçin.

Kurulum kısaca bu kadar eğer debrid ve ya trakt kullanmak isterseniz detaylı açıklama yapabilirim.

- İzleme -

1. Terrarium'a girip istediğimiz dizi veya filmi seçiyoruz. Dizilerde sezon ve bölümü seçiyoruz.
    2. Sağ alttaki oynat simgesine tıklıyoruz.
    3. Bir süre bekledikten sonra karşımıza kaynaklar geliyor. İşte RealDebrid tam burada devreye giriyor. Normalde 50 kaynak çıkan yerlerde Debrid ile 150 kaynak çıkıyor. Ayrıca Bluray filmler dahil görünüyor. Kaynaklardan size boyut olarak uygun olanını seçin.
    4. Play with Subtitles diyerek, altyazı dosyasını seçin ve izlemeye başlayın.

- İndirme -

1. İzleme bölümü 3. Adıma kadar aynı.
    2. Download with Substitles diyerek ADM'yi seçip indirmeye başlayın.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Anlamadığınız noktaları sormakta çekinmeyin. İyi eğlenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirreddot -- 6 Aralık 2018; 10:32:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çok teşekkürler arkadaşım. Terrarium kapandığından beri alternatif bulamamıştım. (Bir kaç gün önce TVzion'u keşfettim, bu uygulamada kaynak olarak çok iyi)
    Hemen indirip kurdum. Takip ettiğim diziler uygulamaya geri gelmiş. Denedim, bi dünya kaynak var.
    Tekrar teşekkürler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kamilkamiloğlu K kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim yorumunuz için. Farklı uygulamalar var fakat bence TerrariumTV en üstünü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam link çalışmıyor. Google drive ya da cloud.mail.ru ya yükleyebilir misin? @sirreddot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 11 Aralık 2018; 12:22:32 >
  • punıısher kullanıcısına yanıt
    İsteğiniz üzerine Google Drive'a yükledim hocam. Deneyip, çalışıp çalışmadığını belirtirseniz sevinirim.https://drive.google.com/open?id=1075wPcLbfkFZOyYiP3gNQYYKN1KDez8e

• quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

İsteğiniz üzerine Google Drive'a yükledim hocam. Deneyip, çalışıp çalışmadığını belirtirseniz sevinirim.https://drive.google.com/open?id=1075wPcLbfkFZOyYiP3gNQYYKN1KDez8e
    Sağolasın hocam. Bir de kurulumdaki 2.madde de yer alan link açılmıyor. Onu da yenileyebilir misin?

[Bedava] Dizi ve Film İzle-İndir

Bu sekilde hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

Bu sekilde hocam
    Sağolasın hocam. Program baya işime yaradı. Nettekiler açılmıyordu. Bunda sıkıntı yok

Rica ederim :)

• sirreddot kullanıcısına yanıt
    drive linki açılmıyor hocam. yenilerseniz sevinirim. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukf

drive linki açılmıyor hocam. yenilerseniz sevinirim. teşekkürler...
    Özel mesaj atar mısınız hocam? Dosyayı direkt göndereceğim.
  • eyvallah hocam hallettim
  • banada link atabilirmisiniz ? hiçbir link çalışmamakta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.