Şimdi Ara

Diyanet İşleri Başkanlığı Dijital Yayınlar(PDF, ePUB​) ve Uygulamalar - Ücretsiz Erişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
3.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Müftümüz "Evde kaldığımız süre içerisinde; ailece çocuklarımızla birlikte okuyabileceğimiz Diyanet işleri başkanlığımızın materyallerinden, istifadenize sunulur..." diyerek paylaşmış.

Konu başlıkları:
    AKAİD
    BİYOGRAFİ
    CEP KİTAPLARI
    ÇOCUK KİTAPLARI (4-6 YAŞ)
    ÇOCUK KİTAPLARI (7-15 YAŞ)
    ​DİN İSTİSMARI İLE MÜCADELE KİTAP​LIĞI
    ​DÜŞÜNCE ​
    EDEBİ ESERLER​
    ENGELLİLER
    FIKIH-İLMİHAL
    GENÇLİK
    GENEL
    HADİS
    İLMİ ESERLER
    KADIN VE AİLE
    KUR'AN KİTAPLIĞI
    KUR'AN KURSLARI​
    PEYGAMBERİMİZ ​​
    TEFSİR
    TEMA​
    YABANCI DİL VE LEHÇELER​DE YAYINLAR​

Yazılımlar:
    KUR'AN-I KE​RİM MEAL VE TEFSİRİ​
    HADİSLERLE İS​LAM​​​
    TECRİD-İ SARİH​
    SÜRELİ YAYINLAR​
    MOBİL UYGULAMALAR​​
    HADİS PORTALI​​
    DİN​İ SORULAR​​
    NAMAZ​​​
    HAC VE UMRE​ ​​
    İSLAM ANSİKLOPEDİSİ

Erişim Adresi:https://diniyayinlar.diyanet.gov.tr/sayfa/447

Not: Kendi bulut hesabına yedekleyen bir arkadaş bağlantısını paylaşırsa ilk mesaja eklenecektir.

• paylaşım için teşekkürler @bilgi@sayar, özellikle çocuğu olanlar için evde olduğumuz bu zamanda doğru-yanlış, iyilik ve empati kazandırmada faydalı olacaktır. tübitak'da açtı aynı şekilde yayınlarını. ayrıca meb'in de eğitimdebirlikteyiz isminde çocuklara yönelik kitapları internette mevcut. her ay trt çocuk, minika, kafa çocuk, bilge çocuk gibi yayınlardan konusunu beğendiklerimi alıyorum. ekstra olarak kaliteli vakit geçirmek için bana faydalı oldu, linki gördüğüm andan itibaren 2 kitap bitirdik bile tv'ye yansıttım. bu kadar uzun yazmamın sebebi de şu hiçbir şeyi beğenmeme timi içindi, bir şeye de sevinin mutlu olun ya. yıllardır forumdayım, son 3-4 yıldaki kadar bencil yorumlar görmediğim için yorum bile yapmıyorum, okuyup geçiyorum. artık bir durun ya, kaliteli insan olmaya çalışın. ya bilgilendirici yorumlar yapın ya da hiç yapmayın, bir insan sadece çöp yazmak için nasıl vaktini harcar, hayatındaki en önemli şeyi verir. beğenmiyorsan yorum yapma bu kadar basit. umarım böyle yapan 1-2 kişiyi bile düzeltir de şu yazdıklarım seviyeli ve doyurucu bir fırsat forumu olarak devam ederiz.
  • ePUB nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

ePUB nedir
    EPUB ya da tam adıyla Electronic Publication, Uluslararası Sayısal Yayıncılık Forumu (IDPF) tarafından e-kitap standardı olarak ilan edilen, gömülü cihazlarda ve bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir dosya biçimidir.

Kaynak: Wikipedia
  • Tamamını indirip buluta yükleyen olursa çok sevinirim.
  • Paylaşım için Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kur'an-ı Kerim'in epub hali sitede yok. Elinde olan var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlardan da mı kar edi,yoprlardı zzaten açılması lazımdı
  • Bu zamanda kendinizi kurtarmak için başta diyanet başkanı olmak üzre hiçbir diyanet görevlisine güvenmeyiniz ve diyanetin hizmeti olan kitap ve neşriyatları edinmeyiniz ve onlardan da din öğrenmeyiniz. Diyanetin halini ve son zamanlarda ne kadar yanlış söylem ve açıklamalarda bulunduğunu görüyoruz ve izliyoruz....

Ehl-i sünnet alimlerinin kitaplarından ecdadımızın öğrendiği şekilde öğrenirsek ,işte o zaman kurtulma ümidi olur
  • paylaşım için teşekkürler @bilgi@sayar, özellikle çocuğu olanlar için evde olduğumuz bu zamanda doğru-yanlış, iyilik ve empati kazandırmada faydalı olacaktır. tübitak'da açtı aynı şekilde yayınlarını. ayrıca meb'in de eğitimdebirlikteyiz isminde çocuklara yönelik kitapları internette mevcut. her ay trt çocuk, minika, kafa çocuk, bilge çocuk gibi yayınlardan konusunu beğendiklerimi alıyorum. ekstra olarak kaliteli vakit geçirmek için bana faydalı oldu, linki gördüğüm andan itibaren 2 kitap bitirdik bile tv'ye yansıttım. bu kadar uzun yazmamın sebebi de şu hiçbir şeyi beğenmeme timi içindi, bir şeye de sevinin mutlu olun ya. yıllardır forumdayım, son 3-4 yıldaki kadar bencil yorumlar görmediğim için yorum bile yapmıyorum, okuyup geçiyorum. artık bir durun ya, kaliteli insan olmaya çalışın. ya bilgilendirici yorumlar yapın ya da hiç yapmayın, bir insan sadece çöp yazmak için nasıl vaktini harcar, hayatındaki en önemli şeyi verir. beğenmiyorsan yorum yapma bu kadar basit. umarım böyle yapan 1-2 kişiyi bile düzeltir de şu yazdıklarım seviyeli ve doyurucu bir fırsat forumu olarak devam ederiz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.