Şimdi Ara

Distrust Resmi Türkçeleştirme Projesi (Bağımsız Çeviri)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Distrust Resmi Türkçeleştirme Projesi (Bağımsız Çeviri)

http://bagimsizoyunceviri.blogspot.com/2018/01/distrust-resmi-turkcelestirme-projesi.html

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/635200/Distrust/

Distrust Resmi Türkçeleştirme Projesi

Çeviri
    H. Serhat Çavunt
    Emircan Ayyıldız

Test
    H. Serhat Çavunt
    Emircan Ayyıldız

Çeviri Hakkında
    Oyunun çevirisi tamamlanmıştır.26 Ocak 2018 itibariyle çeviri oyuna eklenmiştir.

Oyun Hakkında
    "Distrust, helikopter kazası sonrasında Antarktika'da ki bir üste kısılı kalan kutup kaşiflerinin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Üsten sağ salim kurtulmanın yolunu arayan kaşifler, aslında bir kabus senaryosunun derinliklerine doğru ilerlemektedir. Uydukları zaman yaşam enerjilerini emen anomalileri kendilerine çektikleri için uykuya karşı savaş vermek zorundadırlar. Kolay olmayan bu savaş uzadıkça, hayatta kalma şansları da azalır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 1 Şubat 2018; 19:36:34 >

• Tarihi yanlış yazmışım orjinal konuya. 26 Ocak olması gerekiyor. Aslında 26 Aralık idi. Sonradan çıkışı yılı değiştirdim ancak ayı unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dufresneee -- 28 Ocak 2018; 1:6:6 >
  • DISTRUST sanki başka bir oyunun Türkçe yama konusunda bahsediliyordu çok tanıdık geldi bana, sonra baktım aynı yapımcının bir önceki oyunu olan BEHOLDER Türkçe yama konusu içinde sözü geçmiş DISTRUST oyununa da yama yapılsa keşke denilmiş.

Gerçekten yamanın bu kadar kısa zamanda tamamlanıp official olarak ekleneceğini hatta bir Türkçe yamasının yapılacağını dahi hiç ummuyordum, ellerinize gözlerinize sağlık diyelim. Ah be ne güzel Steam Holiday Sale zamanı önüme gelmişti aman ya demiştim "şimdi Türkçe yaması yapılır/yapılmaz belli değil oyunu alırsak elimizde patlamasın" dedim almadım :D şu an acayip pişman oldum doğrusu :)

http://store.steampowered.com/app/475550/Beholder/
    http://store.steampowered.com/app/635200/Distrust/

Bu arada BEHOLDER'da olduğu gibi DISTRUST için Türkçe yama official eklenecek zaten Steam sayfasında Patch notlarında belirtilmiş, fakat Dil/Altyazı seçenekleri altında hala daha "Türkçe desteklenmemektedir" diye gösteriliyor, peki şu an oyunu alsak %100 Türkçe olarak oynayabilecek miyiz nedir son durum?

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Steam sayfasında görünmediğinin farkındayım. Bunun bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki oyunu test ederken Türkçe'nin yanı sıra Tayca dosyaları da gördüm. Ancak bu güncelleme ile Türkçe eklenirken Tayca eklenmedi. Muhtemelen henüz testi tamamlanmadı ve eklenmeye hazır olduğu zaman Steam sayfası güncellenecek. Bu sırada Türkçe'nin "destekleniyor" ibaresi de gelecek.

Yine de siz burada yazınca yapımcıya durumu bildirdim. Umarım en kısa sürede eklenir. Ayrıca ben de oyun olmasına rağmen henüz eklenmiş mi diye kontrol etmedim. Şimdi indiriyorum. İndirme bitince durumu buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufresneee

Steam sayfasında görünmediğinin farkındayım. Bunun bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki oyunu test ederken Türkçe'nin yanı sıra Tayca dosyaları da gördüm. Ancak bu güncelleme ile Türkçe eklenirken Tayca eklenmedi. Muhtemelen henüz testi tamamlanmadı ve eklenmeye hazır olduğu zaman Steam sayfası güncellenecek. Bu sırada Türkçe'nin "destekleniyor" ibaresi de gelecek.

Yine de siz burada yazınca yapımcıya durumu bildirdim. Umarım en kısa sürede eklenir. Ayrıca ben de oyun olmasına rağmen henüz eklenmiş mi diye kontrol etmedim. Şimdi indiriyorum. İndirme bitince durumu buraya yazarım.

Az önce girip baktım. Türkçe eklenmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.