Şimdi Ara

Diskler arası veri aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde bi hdd var ve 30gb civarı dosyam var yeni bir ssd aldım bu yeni aldığım ssdye win8 kurmak ve hdd deki dosyaları aktarmak istiyorum kurulumu bir şekilde yaptığımı varsayalım dosyaları nasıl aktarabilirim ?

• Acemisin galiba... Tabi ki kopyala/yapıştır yöntemiyle yapacaksın Hem SSD hem de HDD bilgisayara bağlı olacak. HDD'den kopyalamak istediğin dosyaları seçeceksin sağ tıklayıp "kopyala" diyeceksin. SSD'ye geçeceksin, dosyayı kopyalamak istediğin yere geleceksin sağ tıklayıp "yapıştır" diyeceksin.

Eğer laptop kullanıyorsan; hem ssd hem hhd aynı anda bağlama imkanın yoksa, 2.5 inç harici hdd kutusu alarak içine hard diski koyacaksın. Böylece hard diski taşınabilir diske dönüştürmüş oldun. USB kablosuyla laptopa bağladıktan sonra yukarı tarif ettiğim gibi kopyala/yapıştır yapabilirsin.
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    laptopum var hocam. Kutu almak yerine bir adet flash disk alsam veya birinden bulsam dosyaları ona atsam sonra ssdyi kurup ona tekrar yüklesem olur mu ? Aklıma gelen en iyisi bu şuan.
  • Luffycan kullanıcısına yanıt
    Olur tabi niye olmasın. O da bir çözümdür. Harici hard disk kutusu alarak hard diskini taşınabilir disk olarak kullanma imkanı var. İşine yarar diye düşündüm. Onun için tavsiye ettim. Hard diski kullanmak istemiyorsan dediğin gibi usb flash diskle de aktarma yapabilirsin.
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam yardımcı olduğunuz için
  • Luffycan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.