Şimdi Ara

Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
86.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P.tesi bende alıyorum Gittigidiyordan Paraml bekliyorum :D
  • Suan aldım almasınada ... Kırdırılmıyor hata veriyor..Çok saçmaaaaaaaaaaaaaa
  • sen kırdıramıyorsundur ne alaka şimdi
  • neyse 1 saat önce aldım pazara koydum...Havuzdan geldim ekran 8752154789 tane pm war abi one , aga 6 gb olur mu , 8 gb var , o premium dimi , takas varmı , neyden düştü , inidirm yap alayım gibi birçok teklif var..Olympia pazarında tek satısı yapan (bu itemi) benim...Hadi hayırlısı...

kırdırmaya calıstım ... Item unvuiable ...premium diyor bu sorun çogu kişide varmış ayrırca , bu işte iyi para var gibi
  • Dün Gece Droplar Çok Güzeldi 3 Kere Full Kırdırdım 5 Monster Stone 2 Fragment Cıktı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslanharun -- 1 Ağustos 2010; 14:55:26 >
  • yarın banada bi dc akar =) bu arada kamikaze knight sana madalya takmalı .
  • monster stone düşürcez diye kazıda uğraşmayın
    urk bladelerden saatte 5-6 tane monster stone düşüyo :D
    ama presiz drop beklemeyin =/ 7 kere art arda girdim nothing.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

yarın banada bi dc akar =) bu arada kamikaze knight sana madalya takmalı .

iyi bakalım hayırlı olsun
  • 4 kere girdim 1 tane elf belt 1 tane 10m lik takı
  •  Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)

Urk blade den resmen m.s akıyor. 15 20dk da düştü bunlar.

İlk kez bıraktıktan sonra foruma geçtim 5 dk sonra alt tab yaptım 3 tane düşmüş

şu an yazarken 1 tane daha düştü

• birkaç gündür dc de işler çok kesat ne fragment mavi kutu geçtim bus bile zor düşüyor ms bile imkansız en iyi droplar safir opal filan

ah k2 ah yine ters köşe yaptı
  • şans işi diyoruz bu kadar adam çıkartmış size çıkmayınca k2 kötü oluyor gerçi biz şikayet etmişdik ticket felanda attık ama birşey yok
  • Drop oranlarini daha yukseltmeleri lazim. Bu arada gecen hafta exp premium almistim bi baktim hemen pazara konulabiliyormus :D Kurdum Merchant i mutfaktan su almaya gittim bi baktim satilmis :( Uzulsemmi sevinsemmi bilemedim. Bu ay yine bronze a kaldik. Sirf MS droplari icin Disc alinabilir ama sans isi.
  • inş ucuzdan satmamışsındır 999 dan gidiyor çünkü
  • Evet 999 dan koymustum ama satildigini gorunce icime oturdu gercekten. Neyse onumuzdeki ay Disc diye dusunuyorum simdilik. Lvl kasmada acelem yok daha cok ticaret erbabi olmak hosuma gidiyor.
  • evet ticaret güzel
    +1 rebirt avedon ve +3 rebirt raptor verip +8 no reb ii aldım bende demin 1 gb lik kar
  • VLLA GOLD MATTOCKUMU GERİ VERMEDİLER
    BENDE 0dan bi çar açtım onada DC pre çektim Hergün ticket atmaya devam ediyorum geri verirlerse 2pc full kazı akıcam

şuanlık kırdırmıyorum 2.charıma bi sayfa aktarıyorum 500kdan moradon townda su gibi eriyor
    geceleri yatarkende 2pc yi tanesi 5m den dolduruyorum Gold oreleri. sabaha kadar gidiyor balıma 5-6 tane
    Hiç kırdırmadan çok acayip kara girdim

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldMattockKayıp

VLLA GOLD MATTOCKUMU GERİ VERMEDİLER
    BENDE 0dan bi çar açtım onada DC pre çektim Hergün ticket atmaya devam ediyorum geri verirlerse 2pc full kazı akıcam

şuanlık kırdırmıyorum 2.charıma bi sayfa aktarıyorum 500kdan moradon townda su gibi eriyor
    geceleri yatarkende 2pc yi tanesi 5m den dolduruyorum Gold oreleri. sabaha kadar gidiyor balıma 5-6 tane
    Hiç kırdırmadan çok acayip kara girdim

Aynısını Bende Yapıyorum Millet Dayanamayıp Meraktan Alıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)

Urk blade den resmen m.s akıyor. 15 20dk da düştü bunlar.

İlk kez bıraktıktan sonra foruma geçtim 5 dk sonra alt tab yaptım 3 tane düşmüş

şu an yazarken 1 tane daha düştü

Discount premium mu var? Biraz deneyeyim dedim ama tik yok monster fln cikmiyor

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.