Şimdi Ara

Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
84.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 93
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 144
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 19 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Stahli (144 mesaj) SAS (36 mesaj) ultraslanharun (28 mesaj) 1 9 0 7 (15 mesaj) Evolution (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Discount (DC) Premium'dan SS ler (SS lerin devamı konunun içinde)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3189 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    dün ki eventte yükleyenlerin açıldı bizimkiler hala açılmadı arkadaşımında açılmadı şansa bak inş boşa gitmez cash
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Eventte Ceken İlk 5 Kişiye Veriyolarmış Galiba Öle Duydum :S Hediye Olarak 1000 Abbys Holy Water La Saç Yapma Kuponu Koymuşlar :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    GECE GÜNDÜZ MUHABBETİ YAPANLAR BEN DÜN GÜNDÜZ 2 TANE FRAGMENT 2 TANEDE MAVİ KUTU DÜŞÜRDÜM ZAMANLA İLİŞKİSİ
    OLABİLİR AMA GÜNDE 2 KEZ BOLLAŞTIRIYORLAR GERİ KALANI KISIYORLAR SW DEN SW YE KAYDIRIYORLAR ZAMANLA HANGİSİ DENK GELİRSE SIRASI NE BİLMİYORUZ

MESELA İONA DA DURUM FELAKET MS BİLE DÜŞMÜYOR ANCA SAFİR FALAN 1 TANE BUS DÜŞTÜ TESELLİ OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 29 Temmuz 2010; 14:14:03 >
    |
    |
  • Yarbay
    3189 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanharun

Eventte Ceken İlk 5 Kişiye Veriyolarmış Galiba Öle Duydum :S Hediye Olarak 1000 Abbys Holy Water La Saç Yapma Kuponu Koymuşlar :D

yokya öyle şeymi olur
    gelmesse büyük zarardayız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    932 Mesaj
    Dün gece 1 de başladim en iyi dropum :P vurucam kırbacı vurucam kırbacı k2'ye

|
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    bişey sorcam paraya kıyıp dc pre mi alsak daha karlı yoksa pre ye vereceğimiz paraya alabileceğimiz kadar gb mi alsak daha karlı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    932 Mesaj
    3200 cash alirsin , hem 3200 cash eventindan bişiler alirsin satip gb cevirirsin , 3 tane bonus eşya gelir 1996 cash e mi ne disc premiumunu cekersin üstüne artan cashlerle de buff ac sc alip satarsin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

Gorkem pazardan aldıgın g.m yi kaça aldın acaba?
    |
    |
  • Arklar DISC PRE ALDIM 2GÜN OLMADI GOLD Mattock monster stone görevi çıkışı kayboldu Cannot traded&stored olduğundan Npcye satma vs şeylerde olamaz.
    Ticket attım sorry falan diyolar Sadece Gold mattock için vermiştim 45lirayı nolcak şimdi ne yapayım ben
    |
    |
  • Binbaşı
    1905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldMattockKayıp

Arklar DISC PRE ALDIM 2GÜN OLMADI GOLD Mattock monster stone görevi çıkışı kayboldu Cannot traded&stored olduğundan Npcye satma vs şeylerde olamaz.
    Ticket attım sorry falan diyolar Sadece Gold mattock için vermiştim 45lirayı nolcak şimdi ne yapayım ben

Sırf bu sorun için mi bu şekilde üyelik aldın?
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scréam

quote:

Orijinalden alıntı: GoldMattockKayıp

Arklar DISC PRE ALDIM 2GÜN OLMADI GOLD Mattock monster stone görevi çıkışı kayboldu Cannot traded&stored olduğundan Npcye satma vs şeylerde olamaz.

Sırf bu sorun için mi bu şekilde üyelik aldın?

Kardeş Durum ciddi madur durumdayım çaresizim 2gün olmadı son günlerinde kaybolsa neyse bi hevesimizi alamadık
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    Beyler bu Exp. premiumda item kilitleme var mı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner !

tabiki var
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jessiyang

quote:

Orijinalden alıntı: Caner !

tabiki var

Teşekkürler..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    932 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: southgate

quote:

Orijinalden alıntı: IIIg0rk3mIII

Gorkem pazardan aldıgın g.m yi kaça aldın acaba?

chaotic +7 , old elf belt , 1 gb verip aldim. Azıcık dürtüldük gibi ama cikaricaz parasini inş
    |
    |

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Olsun Çiftlik gelecek yerden tavuk esirgenmez.İyi eylenceler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Aksam Alıyorum Dc Premium Hayırlısı :D
    |
    |
  • Yarbay
    8149 Mesaj
    Yeni SS'leri istiyoruz...
    |
    |
  • Yarbay
    3189 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ticaret yaptım 12 gb para oldu + basmamak için zor tutuyorum kendimi raum felan anca öyle ss ler koyabilirim belli olmaz bana yani
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Aldım :D Dc Premium Ve Suan İçin Çok Memnunum Ayrı Bir Zevki Var Hem :D Droplarda Güzel
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.