Şimdi Ara

Dış görünüş yakışıklılık herşeydir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acı ama gerçek kimse sizin içeriğinize bakmıyor. paketiniz neyse siz de osunuz. zeki biri gibi tanınmak istiyorsanız, çenenizi çok açmayın ve kalın çerçeveli bir gözlük + gömlek. ortam piçi olmak için deri ceket, çene sakalı, küpe, dövme. dindar olmak için bıyıksız sakal, eski moda düz giysiler. özgür, hippi olmak için bol kıyafetler, uzun saç yeter. düşünceli, felsefeci, derin bir insan olmak için çerçevesiz yuvarlak gözlük, ağır hareketler, siyah boğazlı kazak, siyah kıyafetler, düşünen adam gibi pozlar, ezbere laflar, kalın bir kitap, dağınık saç + sakal...

bu yani. kimse de gelip aslını öğrenmeye çalışmaz.

ama fit vücut, düzgün dişler, düzgün burun. şu üçü olmayınca ne bok olursanız olun anlamını yitiriyor. işe bile almazlar adamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle öyle. Boşuna aksini iddia etmeyin.

Kendinize ne kadar yeni değerler katarsanız katın, kendinizi ne kadar geliştirirseniz geliştirin. Tipiniz her şeyin önüne geçiyor. Hele ki birisi sizi ilk gördüğüne direk tipiniz ile yargılar. Ne kadar büyük insan olursanız olun tipiniz insanların size nasıl davranacağını belirler.

Ha tip deyince direk karı kız meseleleri anlamayın hemen. Hayatın her yerinde tip önemlidir.
    Nasipten ötesi yalan insan kendisini eze eze bitirir önemli olan dış görünüş değil belli bir süreden sonra zaten insanda ne tip nede güzellik kalıyor ha deselerdi ki sonsuz bir yaşamın var o zaman takarsın da sonunun ne zaman olacağı belli olmayan bir serüvende neyi takacaksın filmin sonu belli baktın ki olmuyor zorlama kendinle barışık ol önce biraz spor yap biraz hayattan tad al yeterince neye inanıyorsan ona ibadet et son belli kasmaya gerek yok.
    Sanki seni beğenmeyen senden çokmu iyi?görür bir on sene sonra.
    Takma böyle basit şeyleri yaradılanı severim yaradandan ötürü.
    Senin sevdiğinle değil seni sevenle evlen.
    Seni sevmiyorlarsada illaki bir yerlerde seni sevende çıkacaktır kendinize haksızlık yapmayın hayat kısa güzelce değerlendirmek lazım zamanı gece gece ancak bukadar yazabildim yorgun ve uykusuz gözlerimle saygılarımla
  • insanlık bunu ileride aşacak ama biz ölmüş olacağız. o zamana kadar rakı balık netflix youtube en iyi dostların.
  • kimse dışını beğenmediğinin içini merak etmez. iyi bir görünümünüz yoksa zekanız başarılarınız vs. kimsenin umrunda olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murad Abi

Murat abi bu bir gerçek ben evliliğimde dahi bu acı gerçekle çok yüzleştim.

• bir arkadaşım var. sokakta görsen yüzünü anında çevirirsin tipsiz diye. dişler kötü, burun en kötüsü. vücudu neyseki zayıftı. boyu da 1.85 falan.

eleman spor yaptı, giyim kuşam 10 numara. saçları bakımlı. şimdi benden yakışıklı. baya seksi de bir kız arkadaşı var. burun ve dişler de aynı bu arada.

çok kasıyorsunuz beyler. yapmayın.
  • Bunu 37 yaşına gelmiş hayatı artık yemiş yutmuş biri olarak söylüyorum. dış görünüşünü beğenmediğiniz bir insanın içini tanımaya çalışmazsınız.

• Beyler maalesef bu kabullenilmesi gereken buz gibi bir gercektir.
    dis gorunusunuz kotuyse bunu telafi etmek icin fark yaratacak yeteneginiz/ozelliginiz ya da buyuk miktarda paraniz olmasi gerekir ki bazi zamanlar bunlar bile kurtarmaz.

• Beyler maalesef bu kabullenilmesi gereken buz gibi bir gercektir.
    dis gorunusunuz kotuyse bunu telafi etmek icin fark yaratacak yeteneginiz/ozelliginiz ya da buyuk miktarda paraniz olmasi gerekir ki bazi zamanlar bunlar bile kurtarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Murat abi bu bir gerçek ben evliliğimde dahi bu acı gerçekle çok yüzleştim.

Alıntıları Göster
    Kusura bakma, ama ben incel fantezileri olanlarla artık polemiğe girmiyorum. "Forumdaki yıkıklar" konusunda bu tip meselelerin hepsine açıklık getirmiştim, ama bir kaç yıkık sürekli şikayet ettikten sonra konu kaldırıldı. Sebebi de şu: forumda çenesi geride olan elemanın açtığı saçma sapan ağlamalı zırlamalı konuların ekran görüntüsünü ibretlik olarak paylaştım, yöneticiler de "izinsiz paylaşım" sebebiyle konuyu sildiler. İlk defa böyle bir şey görüyorum. Forumda artık birinin mesajlarını SS alıp paylaşmazdan önce, ondan izin alacakmışsın. Ben açıkcası kendimi yormak istemiyorum, bir faydası yok çünkü.

Diğer yıkık kitle de durmadan bana kayrasın fransicsin diyor ne yaşıyorlar ben anlamıyorum. Benim adımı kullanarak sürekli konular açıyorlar. Ben tabi onları pek fazla ciddiye almıyorum ama bu bölümün kitlesinin ne tür bir durumda olduğunu da kestirebiliyorum. Bu yüzden artık birisine uzun uzun cevap verip yardım etmeyi çok gereksiz buluyorum. Yoksa yine yazardım buraya..

• fiziksel olarak ortanın altındaysanız iş bile vermiyorlar insana.
    sevgili olaylarına hiç girmiyorum para babası değilseniz şansınız 0..

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Mart 2021; 2:49:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murad Abi

Kusura bakma, ama ben incel fantezileri olanlarla artık polemiğe girmiyorum. "Forumdaki yıkıklar" konusunda bu tip meselelerin hepsine açıklık getirmiştim, ama bir kaç yıkık sürekli şikayet ettikten sonra konu kaldırıldı. Sebebi de şu: forumda çenesi geride olan elemanın açtığı saçma sapan ağlamalı zırlamalı konuların ekran görüntüsünü ibretlik olarak paylaştım, yöneticiler de "izinsiz paylaşım" sebebiyle konuyu sildiler. İlk defa böyle bir şey görüyorum. Forumda artık birinin mesajlarını SS alıp paylaşmazdan önce, ondan izin alacakmışsın. Ben açıkcası kendimi yormak istemiyorum, bir faydası yok çünkü.

Diğer yıkık kitle de durmadan bana kayrasın fransicsin diyor ne yaşıyorlar ben anlamıyorum. Benim adımı kullanarak sürekli konular açıyorlar. Ben tabi onları pek fazla ciddiye almıyorum ama bu bölümün kitlesinin ne tür bir durumda olduğunu da kestirebiliyorum. Bu yüzden artık birisine uzun uzun cevap verip yardım etmeyi çok gereksiz buluyorum. Yoksa yine yazardım buraya..

Alıntıları Göster
    Yazmanın bekliyorum herkes bana katılmak zorunda degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: faber12

..
    La yürü git ergen evin yüzünü gördüğüm yok benim işten güçten.

• aşk ve ilk iletişimde yadsınamaz bir gerçektir bu maalesef.
    aksi olsaydı kıvanç tatlıtuğ yerine mükemmel oyunculuğa sahip fırat tanış başrol kapardı. geçeceksiniz o işleri polyannalar geçeceksiniz züğürt teselisini.

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Mart 2021; 2:49:27 >
  • Nasipten ötesi yalan insan kendisini eze eze bitirir önemli olan dış görünüş değil belli bir süreden sonra zaten insanda ne tip nede güzellik kalıyor ha deselerdi ki sonsuz bir yaşamın var o zaman takarsın da sonunun ne zaman olacağı belli olmayan bir serüvende neyi takacaksın filmin sonu belli baktın ki olmuyor zorlama kendinle barışık ol önce biraz spor yap biraz hayattan tad al yeterince neye inanıyorsan ona ibadet et son belli kasmaya gerek yok.
    Sanki seni beğenmeyen senden çokmu iyi?görür bir on sene sonra.
    Takma böyle basit şeyleri yaradılanı severim yaradandan ötürü.
    Senin sevdiğinle değil seni sevenle evlen.
    Seni sevmiyorlarsada illaki bir yerlerde seni sevende çıkacaktır kendinize haksızlık yapmayın hayat kısa güzelce değerlendirmek lazım zamanı gece gece ancak bukadar yazabildim yorgun ve uykusuz gözlerimle saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle öyle. Boşuna aksini iddia etmeyin.

Kendinize ne kadar yeni değerler katarsanız katın, kendinizi ne kadar geliştirirseniz geliştirin. Tipiniz her şeyin önüne geçiyor. Hele ki birisi sizi ilk gördüğüne direk tipiniz ile yargılar. Ne kadar büyük insan olursanız olun tipiniz insanların size nasıl davranacağını belirler.

Ha tip deyince direk karı kız meseleleri anlamayın hemen. Hayatın her yerinde tip önemlidir.
  • Evet, eğer başka bir özelliği olmayan yıkıklar grubundansanız

• Sonuna kadar haklı, imaj değişikliği yaptım (saç kıyafet). Gerçekten bakışlar değişiyor.
    Bugün yaşadım hatta kız bana bakarken ben utandım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.