Şimdi Ara

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
8
Favori
13.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Driveclub'dan sonra insanı deli edecek yeni bir oyun geliyor galiba. Yok mu şöyle huzur içinde araba sürebileceğimiz adam gibi bir yarış oyunu

Emin ol driveclub bunun yanında çocuk oyuncağı kalıyor ki, ben driveclub'daki tüm yıldızları aldım.Dirt rally oynarken büyük bir dikkat gerekiyor.Sadece direksiyon kontrolü değil, ayrıca yoldaki irili, ufaklı tümseklerde aracın kontolünü daha da zorlaştırıyor.Hele finlandiya etaplarında full gazda giderseniz, düz yolda bile takla atarsınız.O yüzden çok antreman yapmalısınız çok.Yoksa oyun en ufak hatayı kabul etmiyor.

Co-Pilot boşuna mı var orada, dinle adam ne diyo diye. Bütün tümsekleri söylüyor sana. :P

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

quote:

Driveclub'dan sonra insanı deli edecek yeni bir oyun geliyor galiba. Yok mu şöyle huzur içinde araba sürebileceğimiz adam gibi bir yarış oyunu

Emin ol driveclub bunun yanında çocuk oyuncağı kalıyor ki, ben driveclub'daki tüm yıldızları aldım.Dirt rally oynarken büyük bir dikkat gerekiyor.Sadece direksiyon kontrolü değil, ayrıca yoldaki irili, ufaklı tümseklerde aracın kontolünü daha da zorlaştırıyor.Hele finlandiya etaplarında full gazda giderseniz, düz yolda bile takla atarsınız.O yüzden çok antreman yapmalısınız çok.Yoksa oyun en ufak hatayı kabul etmiyor.

Co-Pilot boşuna mı var orada, dinle adam ne diyo diye. Bütün tümsekleri söylüyor sana. :P

Dinlesende fayda etmiyor bazen.Oyunu oynayınca görürsün.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

quote:

Dinlesende fayda etmiyor bazen.Oyunu oynayınca görürsün.

Şaka yapıyorum yav öyledir elbet. Richard Burns Rally ayarında bir oynanışı varsa zaten beceremem.

• bu muhteşem oyuna Türkçe copilot desteği gelmesi için imza kampanyası başlattık

30 saniyesini ayırıp desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkürler

https://www.change.org/p/codemasters-dirt-rally-dirtgame-we-want-turkish-copilot-support-for-dirt-rally

http://forum.donanimhaber.com/m_113321277/tm.htm

• Türkçe gelsinde Türkçe copilot kenardda dursun bir
  • bugun gelmese yarin gelecek

yani seve seve gelecek

biz sadece sureci hizlandirmaya calisiyoruz

Türk oyunculugu icin harcayacak 30 saniyemiz var gerekirse yillarcada ugrasiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imza atılmıştır
  • Gran turismo sport ile birlikte bekledim oyun

Zorluğun beni korkutmuyor kop gel artık
  • sebastian loeb rally ile pis karşılaştırılıyor oyun ama slr çok zor bi oyun cidden... t300 ile oynamama rapmen etabı zor bitiriyorum.. dirt un bu kadar zor olucağını düşünmüyorum.. enazından yolların daha geniş olduğunu düşünürsem daha oynanabilir olucaktır..
  • Sahalara dönüş...
  • Dirt rally oynayan pc oyuncularının hiçbiri slr oynamıyor ve hiç biri begenmemiş oyunu.

Ben bu oyundan çok ama çok şey bekliyorum wrc2 tadında birşey gelirse off diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 6 Ocak 2016; 15:41:30 >
  • İlkbaharda GT SPORT ve Dirt Rally geliyor.Bize de artık t300 almak düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

İlkbaharda GT SPORT ve Dirt Rally geliyor.Bize de artık t300 almak düşer.

T150 olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

İlkbaharda GT SPORT ve Dirt Rally geliyor.Bize de artık t300 almak düşer.

T150 olsa

Valla hocam para çıkışmazsa o da olur, şöyle deneyebileceğimiz bir yer olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay S. -- 6 Ocak 2016; 19:19:53 >
  • Wrc alayım diyordum da bunu gördüğüm iyi oldu Bekleriz Nisan a kadar.
  • quote:

Dirt rally oynayan pc oyuncularının hiçbiri slr oynamıyor ve hiç biri begenmemiş oyunu.

Ben bu oyundan çok ama çok şey bekliyorum wrc2 tadında birşey gelirse off diyorum

Ben de SLR Demo indirdim ama pek beğenmedim . Daha doğrusu kontroller zor değil ama saçma gibi geldi bana

Ralli tadı alamadım tam belki de beceremedim kolla oynadım bu arada.
  • quote:

Dirt rally oynayan pc oyuncularının hiçbiri slr oynamıyor ve hiç biri begenmemiş oyunu.

Kesinlikle Öner Hocam

Slr dirt rally nin yanına yaklaşabilecek bir oyun değil

Dirt Rally bu jenerasyondaki açık ara en iyi Rally oyunu
  • MARCO kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az kaldı sabırsızlıkla bekliyorum,acaba oyunun demosu verilecekmi?bilgisi olan varmı?
  • WRC'nin resmi araçlarının olması çok iyi. Piyasa uyduruk ralli oyunlarıyla dolmuş, ben yarışlarını seyretmeme rağmen Colin McRae Rally 3'den beri çıkan oyunların yüzüne bakmadım. Bu oyun o bataktan çıkaracak gibi görünüyor.

VW Polo akarrr

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 2 Şubat 2016; 1:20:22 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.