Şimdi Ara

DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
8
Favori
13.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cok tesekkur ederim hocam yani tek tekrarlama durumu etaptan sonra yuvarlaga basip tekrarlamak anladigim kadaiyla.Oyun cok hosuma gidiyor gercekten o kadar kotu oynamama ragmen o kadar egleniyorum ki tek sorun sampiyonada cok basarisiz oluyorum savei silip bastan basliyorum ama artik custom event yapip surusumu gelistirmeye calisiyorum sampiyonaya girmeden once bayaga antreman yapmam gerekiyo cunku cok zor oyun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A067BF0A

Cok tesekkur ederim hocam yani tek tekrarlama durumu etaptan sonra yuvarlaga basip tekrarlamak anladigim kadaiyla.Oyun cok hosuma gidiyor gercekten o kadar kotu oynamama ragmen o kadar egleniyorum ki tek sorun sampiyonada cok basarisiz oluyorum savei silip bastan basliyorum ama artik custom event yapip surusumu gelistirmeye calisiyorum sampiyonaya girmeden once bayaga antreman yapmam gerekiyo cunku cok zor oyun :)
    kariyer modunda hata yaptıgınızda bir yere takılıp kaza yaptıgınızda restart demeden bitince restart diyerek yeniden yeniden oynayın..bu sayde hem hızlanaacak hem piste hem araca alışacaksınız.
  • BU OYUNUN MULTİSİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VEREBİLECEK ARKADAŞLAR VAR MI , THANKS
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Oyle yapicam hocam biyerden sonra zaten alistim tek skintim donuslerde hizimi alamayip agaclara falan giriyorum ya da cok yavas gelip durma noktasina geliyorum ayari tutturamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi günler şu an 21 tlye project cars mı 22 tlye dirt rally mi almalıyım
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.