Şimdi Ara

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
4
Favori
9.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı insin alırım cengizhan yorumun için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Muallim kullanıcısına yanıt
    Rica ederim abi . :) 200 civarı görünce alırsınız. Ama mümkünse Deluxe al. Sezon Pass içeriği baya iyi. Biz Xbox da olunca aşırı uyguna geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sim oyunlarında asistle oynamaya karşıyım direksiyon seti olmamasına rağmen gaz freni dengeli verince bi şekilde yolda tutunuyor yine araç... Zormu çok zor ama asistle gazlamak keyfi baltalıyor benim açımdan... Kariyer modu İlk oyundan daha zor olmuş eskisini master seviyede bitirmişdim şimdi ise clubman seviyesinde bile fark yiyorum şimdilik o da ayrı bi konu😀

• Deluxe içeriklerini nereden alıyoruz. Ben göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı artmamış Xbox’ta hala. Alıp almamak arasındayım. Yollar gerçek zamanlı deforme oluyormuş yarış sırasında ilginç geldi epey. Ama arka sayfalarda 6 lokasyon var yazılmış az değil mi 6?

Rallycross da varmış, o lisanslı FIA Rallycross mu? Bir de gymkhana falan gibi saçmalıklar yok değil mi, saf rally ve rallycross var.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Hocam ana oyunu al+ üstüne Deluxe yükseltmeyi ayrı al. Böylelikle Deluxe sürümden 10 15₺ daha ucuz oluyor. Eğer bir de ortak varsa çok ucuza gelir. Sezon Pass almak şart.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Evet 6 ülke var tabii ki yetersiz 3 ülke dlc ile gelecek. Ama araç sayısı baya yüksek 40 küsürdü sanırım. Oyunda en uyuz kaptığım şey su birikintisi olayı. Üstünden geçerken araç bir tepki vermiyor Forza Horizon 4 ve Forza Motorsport 7 de çok iyi yapmışlardı bu olayı.

FIA Rallycross resmi olarak lisanslı evet gymkhana yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 28 Şubat 2019; 16:51:35 >
  • Yarışta hata yapınca Restart atamıyorum ya illa ana menüye dönmek gerekiyor. Çok sinir bozucu bir durum. Çözümü varmı ? Ayrıca Deluxe hediyeler zamanla mı açılıcak anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 28 Şubat 2019; 16:55:13 >
  • 5 restart hakkı koymuşlar bu sefer sınırsız restart yok.

• O zaman bu oyunun adına Dirt Souls 2 diyelim. :) Nerden nasıl zorlaştırırız diye kasmışlar. En ufak hataya tahammülleri yok.

• Valla ben yapay zekaya bazen 30 saniye fark atıyorum kontrollere baya alıştım 0 hata ile sürüyorum. Ama şu Arjantin etapları adamı hasta eder ilk oyunda da Yunanistan böyleydi o kadar dar yollar ki 0 zevk alarak oynuyorum oralarda. Hiç koymasalar daha iyi olurmuş.

• Oynadığım en iyi yarış oyunu Horizon 4 diyordum. Düzeltiyorum şuan en iyisi Dirt Rally 2. Adeta ekrana kitliyor. Çok muhteşem detaylar var. Örneğin başlangıçta yağan yağmur normal bir şekilde sileceklerle giderilirken. Zamanla arabaya yapışan tozlar ön camda çamura dönüşüyor. Bu da görüş açısını kısıtlıyor. Acayip gerçekçi olmuş. Yapım ekibi çok çalışmış belli.

• Valla aldıracaksın canım çekti. Gamepad ile sorun yoksa alayım.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hiç sorun yok hocam. Yukarda arkadaş bir ayar paylaşmış. Müthiş oluyor o ayarla. Hangi platforma alacaksın. Ps biraz pahalı. Xbox ise hiç düşünme.

• Kutulu alırım takas yoluyla. Bir de deluxe evet sezon sezon açılacakmış. Bu yüzden meta kullanıcı oyları baya düşük. Yanıltabilir alacak olanları ama oyun çok iyi belli. Kariyer kısmı nasıl dostum?

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Bende Deluxe aldım. Kariyer kısmı keyifli hocam. Önce Rally yarışlarını yapıyoruz. Ardından RallyCross. Günlük yarışlar da var.

• Oyunu PS4 platformuna alacak arkadaşlar uygunsa beraber kardeşlik yapabiliriz. PM atarsanız detaylarını konuşuruz.

• Oyunda manyak hatalar var böylesini ilk defa gördüm. Sesler kendine kendine gidiyor hatta konsola optik bağlı olan wifi kulaklığı bile kapatıyor. Az önce ilk defa yarışta aşağıdaki görsel bozulma oldu öteki yarışta yine aynısını yaptı. Yapımcısı açıklamıs zaten patch geliyor dıye ama şu oyunları hiç mi test yapmazsınız arkadaş büyük rezillik.

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 1 Mart 2019; 1:11:24 >

• Dun Dirt Rally Direksiyon ayarlari icin birseyler çıkartmaya calistim konsolda. Fakat hem Rally Cross hem etap ayari bu Dirt Rally 2.0 versiyonda bir potada zor eriyor. Yinede elimden geldiğince en optimale ulasmaya calistim. Eger sadece Rally cross yaparım derserniz Soft Clock u acip Steering saturation i kendine gore yavas yavas arttirarak kendize adapte edebilirdiniz. Hem etap hem Rally cross ben bir kere ayarlayim bir daha dokunmayayim derseniz bunu kullanabilirsiniz. Ayarlar Sıfır Asiste göredir. Direksiyon ayarları su su şekilde;

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

DiRT RALLY 2.0 (ÇIKTI)

• Rally sever arkadaşlar böylesini gördümü

https://youtu.be/sOjzB8zl0Fw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.