Şimdi Ara

Diriliş Ertuğrul'un set emekçileri anlattı: Akşam Erdoğan’ın söyledikleri, ertesi gün senaryoya ekleniyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
12.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erturul kim abi?Cumhuriyet sahibi mi?Kelamı kitabı var mı?
  • Yıllar önce trt yi izlemeyi bıraktım.
  • shoe tv de muhtesem yuzyıla laf edıyordu sımdı bu dısıyı ızlıyor hatta seneryoya ekleme yapıyor ulkenın hale bak :(
  • İyi ki Netflix var. Böyle saçma sapan diziler izlemek zorunda kalmiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu solcular kendilerinden tiksindirmek için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar resmen.Niye başka ülkelerin solcuları böyle değil, yazık ülkeme vallahi yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Osmanlı Devleti'nin kurucusu Türk beyi hocam. Sizin soydan değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne güzel iste bandersnatch gibi ama kararlari reis veriyhor :D
  • Kardeşim nasılda sallamışssınız ya. Bu sektörün içinden biri olarak bu tür şeylerin % 90 nının olma ihtimali yok. Birde metamatik kuralı gibi X-Y-Z diye isim gizlemişsin. Entrika yaratmak algı aşılamak ne kadar kolay size göre. Millet artık bu tür aptallıklara kanmıyor. Madem bu tür şeyler oluyor ve o kadar rahatsız gururlu bir insansın Çalışma veya İzleme kardeşim. Artı olarak mücadele edelim falan demiş ver ismini kur oluşumunu mahkemeye ver . Nıye gizlenıyorsun . Çünkü böyle bir şey. Film sektöründe genelde yapımcı veya senarist arasında sorun oluşur. Emekçiler seslerini çıkarmazlar. O kadar narin veya sosyetikseniz bırakın işi binlerce işsiz var onlar çalışsın setlerde.

Hele devlet kanalında böyle şeyler olacak ki adamın k.çından kan alırlar. Özel sektör desen anlarım . BOŞ YAPMAYIN...

Kim kimin bacısına kim amca eşine yeltenmiş türü dizilere asla sesınız çıkmaz . Kültürümüzle alakası olmayan hatta aşağılayan çocuklarımızı etkileyecek entrika ve cinsellik içeren yapımlar normal gelir. Tarihimizi anlatan veya hadi neyse bunuda kabul edıyorum birazda pohpohlatan tarihsel dizilere b.k atmaya çalışırsınız . BRAVO BİZ DE YEDİK .

• Sonuna kadar sabırla okudum ancak bence her okuduğunuz habere inanmamak lazım. Sol haberin A haberden ne farkı var ki cidden.
    Biri yüceltmek için para alırken diğeri yermek için alıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Osmanlı Devleti'nin kurucusu Türk beyi hocam. Sizin soydan değil.
    Neyi başarmış?Kadınlara karşı tutumu neymiş,ananda kadında o yüzden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

1 bölümünü bile izlemedim.
    Ben sadece 1 bölüm izledim ve kendimden utanıyorum, halen pişmanlık duyuyorum. İzlerken kendimi akepeli gibi hissettim Ve ardından arınmak için banyo yaptım kendimi iğrenç hissettim. Neredeyse evdeki oyuncak atın üstüne binecek ve elime ekmek bıçağı alarak hülooğğğlar eşliğinde izleyecektimki rüyadan uyandım. Ve halen şükür ediyorumki bu bir rüyaymış ohhh. Diriliş izleyen anam babam olsa hiç affetmem red ederim ana baba bile demem o derece karşıyım.

Kadınlara karşı tutumu iyiymiş. Anana sor o da tasdik edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

Neyi anlatıyor bu dızi?
    markette denk gelmişti cadıra yeni hatun alınmasını istiyordu yani kuma
    Oo (cumhuriyet) çocuğuna bak hele. Nasıl da terbiyeli!!!

Keşke biraz araştırıp okusan da o kafandaki örümceklerden kurtulsan. Okuduğunda o ulaşılamaz seviyeye yerleştirdiğin, her şeyiyle dört dörtlük sandığın kişinin/kişilerin gerçeklerini göreceksin. Okunacak kitap/hatırat falan istersen özelden yaz. Hem de en yakınındaki kişilerin yazdığı kitaplardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 24 Ocak 2019; 23:40:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.