Şimdi Ara

direnc.net BU SİTE GÜVENLİ Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar direnc.net den alışveriş yapacağım bu site güvenli mi. Kart numarası vereceğim o yüzden soruyorum. Daha önce alışveriş yapan var mı ?

• hızlı cevap verebilirseniz sevinirim
  • güvenlimi bilmem ama malzeme almaya gidicektim karaköye dedim internetten bir maliyet hesaplayayım hesap 60lira çıktı.Karaköye gidip aldığımda ise 43 lira tuttu.
  • valla bende arduino alıcaktım bir baktm yarı fiyatı acaba klonmu diye tereddüd ettim.
  • Güvenilirdir. Ben sürekli alış-veriş yaparım. Fakat fiyatları maalesef pahalı.
  • www.bluemavi.com

dienc.net e göre biraz daha ucuz oluyor..
  • Siparişi verdim, biraz fiyat pahalı ben marmariste yaşıyorum bu ürünler burada belki inanmayacaksınız ama 5-6 katına satılıyor bu yüzden bana ucuz geldi. İnşallah güzel bir şekilde gelir. Bir sorun çıkmazsa bende tavsiye edebilirim çünkü aradığın her şey bu sitede mevcut.
  • internetten havale ile sipariş oluşturuyorum adres kısmına şu gün gelip alıcamm diye not düşüyorum . hem internetteki fiyata göre daha ucuza alıyorum bekleme durumuda olmuyor alıp çıkıyorum
  • ben iki üç kez alışveriş yaptım bi sorun yaşamadım ama fiyatları biraz yüksek oluo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah bende bir sorun yaşamam dostum :D
  • Arduino aldım bikaç ay önce sorun olmadı.Ayriyeten 3-5 parça malzeme almıştım yine çok güzel bi kutuda gönderdiler ikisini de :

• Herkese teşekkürler, içim rahatladı sonuçta kredi kartı numarası verince insan ister istemez korkuyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: detroit9641

Herkese teşekkürler, içim rahatladı sonuçta kredi kartı numarası verince insan ister istemez korkuyor :D

Konudan bağımsız olarak internet alışverişlerinizde sanal kart kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tarz endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90alper90

quote:

Orijinalden alıntı: detroit9641

Herkese teşekkürler, içim rahatladı sonuçta kredi kartı numarası verince insan ister istemez korkuyor :D

Konudan bağımsız olarak internet alışverişlerinizde sanal kart kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tarz endişelerinizi ortadan kaldıracaktır.

Araştıracağım teşekkür ederim
  • arkadaşlar kusura bakmayın yazmayı unuttum 1.5 hafta gibi bir sürede geldi kutu içeriği sağlam kargoyla bir sorun yaşamışlar dolayısıyla bu banada yansıdı şiparişi verdikten tam 1 hafta sonra geldi. onun haricinde direnc.nete teşekkür ederim.
  • heryerde bir iki tane elektronik malzeme satan yer olmalı artık , internet bu konuda yetersiz kalıyor bana göre 2-3 şey alacak millet internetten alıyor , bense gidiyorum gebzedeki 3-4 yerden birini seçiyorum ya da karaköye filan geçiyorum müsaitsem
  • GÜVENİLİR SİTE FİYAT YÜKSEK AMA ÇEŞİT ÇOK
  • yazıcıoğlu iş hanında elektronik malzeme satan dükkanlara göre direnc.net uygun satıyor. eğer gidip dükkandan alırsanız kdv de almıyorlar ona göre hesap yapın. eğer toplu malzeme alacaksanız karaköye gidip alın sonuçta gidip gelmek anadolu yakasından en az 10 tl tutar.
  • Fiyatlar iyi fakat ben 2 3 alış verişimde sorun yaşadım ürünlerin maliyeti düşük olunca adamlar iplemiyyor 20 tl lik ürünü siparişten 1 hafta sonra gönderdiler oda telefon üstüne telefon bindirmemle...
  • Sitesi güvenli diye biliyorum, ayrıca yeri de kadıköyde yazıcıoğlunda diye biliyorum.Yaklaşık 1-2 sene öğrenciyken malzeme almaya uygun fiyatlı diye oraya gidiyorduk :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.