Şimdi Ara

direnc.net BU SİTE GÜVENLİ Mİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıllardır alışveriş yapıyorum kdv yüzünden fiyatları pahalı kadıköy ve karaköyde de dükkanları mevcut kadıköyde yazıcıoğllunda int-el 4. ve ya 5. kat olması lazım dükkana gidip nakit ödediğiniz zaman fiyatlar biraz daha iyi olur
  • Güvenliğini bilmiyorum ama çok ağır çalıyorlar. Şiparişimi perşembe günü 3 de verdim kredi kartıyla. aradım onları acil dedim. aynı gün gönderiyoruz dediler, kargoya c.teşi vermişler, yani p.tesi elime geçecek. Birdaha DİRENC.NET mi ASLAAA.
  • Ben bluemavi.com u tercih ediyorum kapıda ödeme ile alışveriş yapıyorum maximum 3 gunde kargo elinde ayrica baya yüklü bi alışveriş yapmışdım her şeyi tek tek paketleyip üstüne yazmışlar lehim teli vardı 10metre paketden 1 metre çıkdı kargoyuda kabul etmiş olduk tabi hemen e posta atdım durumu izah etdim ertesi gün aps ile yolladılar telimi sorgusuz sualsiz özür dileyip gönderdiler hizmet süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteriye davranışları çok kötü. Sitedeki ürün yerine muadil gönderiyorlar. Yazışıp telefonlaşarak yeniden sipariş vermeme rağmen yine sitede görünen ürün yerine dalga geçer gibi muadil gönderdiler.

• detroit9641 D kullanıcısına yanıt
    kesinlikle güvenli. sıkıntı yaşamazsınız .
    bluemavi.com da güvenlidir. ordanda sıkıntı yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz. her 2 sinide defalarca kullandım . sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyer -- 6 Eylül 2014; 16:22:53 >
  • Beyler bu Direnç net yazıcıoğlu pasajında Kadıköy'de en üst kattaki int-el elektronik tir. Geçen Pros'kit marka lehim pompasını sadece 10 TL ya aldım başka yerde aynı pompa 16 TL idi gerisini siz düşünün artık gayet hesaplı ve güvenilir.

• Gençler direnç neti bilmem ama eğer tavsiye istiyorsanız kesinlikle robotistan :) Çalışanları vs. Değilim ancak başımdan şöyle bir olay geçti.

Babamın aldığı Arduino için yaklaşık 60 tl lik komponent sipariş ettim.4 Eylül saat öğlen 3te sipariş verdim.Yurtiçi kargo ile.Ofis İstanbul'da,ben Ankara'dayım.Sipariş ilginç bir biçimde sadece 16 saatte elime ulaştı.Daha önce netten çok alışveriş yaptım ama İstanbul'da hazırlayıp kargoya verip,ayrıca aradığınız takdirde bütün soruları diğerleri gibi oflayıp puflamadan cevaplayan,kısaca ben müşterisine bu kadar değer veren bir firma görmedim.Fiyatları biraz pahalı olabilir (ki bence fiyatları ucuz)ancak işiniz acil ise bence mükemmel bir firma.Kesinlikle tavsiye ederim :)

Hatta ayrıca siparişi verirken eğer İstanbul'da iseniz Perpa ofisinden elden alabilirsiniz diye biliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15 Kisiye Saldirdim -- 8 Eylül 2014; 0:23:16 >
  • Direnc.netten bluemavideden bircok kez malzeme aldim,hepsi sorunsuz geldi.Robotistandan uni.de kulüp adina malzeme aldik yine sikintisiz geldi.

• Bazen 1-2 malzemeyi göndermiyorlar, biraz pahalı. Onun dışında sorun yok.
  • İnternet alışveriş yaptım:
    Cuma öğle saatlerinde verdiğim siparişi pazartesi gününe kadar kargoya vermediler,
    telefonla arayıp görüşerek bir zahmet kargo ya vermelerini sağladım. 15 tl.lik entegre siparişini beğenmediler.
    rakam küçükse ilgilenmiyorlar.

bu arada kargo kırklareli yerine kırıkkale ye gitmiş.
    inş. gelecek.

hayırlısı bakalım.

biraz daha araştırmanızda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: settrack

İnternet alışveriş yaptım:
    Cuma öğle saatlerinde verdiğim siparişi pazartesi gününe kadar kargoya vermediler,
    telefonla arayıp görüşerek bir zahmet kargo ya vermelerini sağladım. 15 tl.lik entegre siparişini beğenmediler.
    rakam küçükse ilgilenmiyorlar.

bu arada kargo kırklareli yerine kırıkkale ye gitmiş.
    inş. gelecek.

hayırlısı bakalım.

biraz daha araştırmanızda fayda var.

En iyisi elden ya da aliexpress ten almak.

Bu Türkler iplemiyorlar.

Adamlarda etik diye bir şey yok.

Çinden 25 güne geliyor bunlar 10 gün sonra veriyor.

• Ben gayet memnunum arkadaşlar.Direnc.net'e ortak değilim bir çıkarım yok ama doğruyu ahiretde konuşmanın da bir anlamı yok.Siparişi verdim ertesi gün elimde.Hatda iki ayrı sipariş vermiştim bir paketde gönderdiler,Allah razı olsun.

Açıkçası;şimdilik memnuniyetim devam ediyor demek daha doğru olur.Haa ürün çeşitliliği diğerlerinden daha üstün,çoğu üründe Çin'den dahi uygun fiyata ürün satmaları var burada.Buyurun kontrol edin;TL431 direnc.net'de kaç para Aliexpress'te kaç para?Göreceksiniz aliexpress'te en az 2-3 kat daha pahalı? Yeni 40-50 ad.aldım biliyorum yani..
    Yanlışlıklar olabilir,,ikaz edince düzeltmiyorlarsa işte o zaman düşük not veririm,vermeliyiz diyorum...
  • güvenli gibi
  • 6 gün oldu kargo yok ortada.

• ben 20 tl lik bir alışveriş yaptım durum kargoya verildi yazıyor ama kargo takip no yok kargoya gittiğimde de öyle bir kargo yok dediler
  • Yıllardır tüm elektronik temini ilgili firmadan yapıyorum, binlerce liralık alışverişim oldu, hiç bir zaman sıkıntı yaşatmadılar.

Örneğin; kargo sırasında hasarlanan ürünün yenisini ücretsiz gönderiyorlar hemde ücretsiz kargoyla...

Ek olarak yanlış gönderim yaptıklarında, size binlerce soru sormadan kusura bakmayın bu gün doğru ürünler gönderilecektir diyorlar, müşteriyi madur etmiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmz68

ben 20 tl lik bir alışveriş yaptım durum kargoya verildi yazıyor ama kargo takip no yok kargoya gittiğimde de öyle bir kargo yok dediler

Kargo takip numaralarını, ürünlerin kargoya verildiği günden sonraki ilk iş gününde sisteme giriyorlar, bazen kargoyu teslim aldıktan sonra kargo takip numarasını girdikleri bile oluyor :)

Eğer, teslim alamadıysanız arayın sorun kargo durumunuzu...
  • EgemenPolat E kullanıcısına yanıt
    ARASAM NE KARDEŞ TELEFONA CEVAPVERMİYORLAR
  • Özellikle elektronik komponent konusunda çok başarılı bir site bulunmayan malzemeleri buradan ve kartalotomasyon sitesinden temin ederim hep bir kere yanlış malzeme gönderdiler hemen geri yollayın değiştirelim dediler ucuz olduğu için uğraşmamıştım.
  • kartal otomasyon iyide biraz pahalıcı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.