Şimdi Ara

direksyon seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar piyasadaki en iyi direksyon seti marka ve modelini söyleyebilirmisiniz, para önemli değil en iyisi olsun

• Logitech G25 Racing Wheel

560ytl

kullanıyorum tek kelime ile mükemmel
  • o biraz aşırı kaçar keşke incelemenin linkinide verseydin neyse

benim sana tavsiyem Logitech momo arkadaşın dediği en iyilerinden ama biraz fazla pahalı
  • evet başka yoruma gerek yok herhalde, en iyisi G25 ondan sonra da MOMO.
  • g25 te normal vites ve debriyaj da mı var??? müthiş kesinlikle bunu almalıyım- tiptronik istemiom ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: melekyuzluseytan

g25 te normal vites ve debriyaj da mı var??? müthiş kesinlikle bunu almalıyım- tiptronik istemiom ben

debriyaj da var normal vites de, ayrıca tiptronic de olabiliyor.
  • walla bence G25'den şaşma ama bildiğim kadarıyla şu an piyasada kalmadı, mart'ta bir parti ürün daha gelicekmiş anca o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mene

walla bence G25'den şaşma ama bildiğim kadarıyla şu an piyasada kalmadı, mart'ta bir parti ürün daha gelicekmiş anca o zaman

ya ben zaten dönüş açısı-vitesi ve debriyajı olan bir ürün arıyordum hiç görememiştim öyle bir ürün teşekkür ederim sayende öğrenmiş olduk, bundan başkasını almam, sana bir sorum olacak izninle bu debriyaj oyunlar tarafından destekleniyor mu yoksa hani basmasan da vites geçiyor mu- kavraması varmı yani
  • kavrama muhabbeti oyunlarda var da arabayı stop ettirmemek için o da şimdilik bazı oyunlarda var, ama sonuçta vitesi geçiriyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.