Şimdi Ara

DİKKAT YA FORUMDA YA BENDE KEYLOGER GİBİ BİRŞEY VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_32138045/mpage_1/key_//tm.htm#32144230

apaçi resimleri koyan benim üyeliğimdi yeni aldığım özelders diye bi baktım ban yemiş sebebi adult resim vs..

NASIL BÖYLE BİRŞEY OLUR FORMAT VS ATIYIMMI KREDİ KARTI BİLGİLERİME ULAŞMIŞMIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim321 -- 5 Haziran 2009; 23:53:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: selim321

http://forum.donanimhaber.com/m_32138045/mpage_1/key_//tm.htm#32144230

apaçi resimleri koyan benim üyeliğimdi yeni aldığım özelders diye bi baktım ban yemiş sebebi adult resim vs..

pc ye birşeymi girmiş biri şifremi öğrendi pislik yapıyor

fake yani?
  • üyeliği ben kullanıyordum bu eski aldığım şifresini unutmuştum özelders nick yeni olan dı ama o resimleri ben koymadım yani

beyler ciddi birşeyse format falan atıyım nasıl olur bugünde hepsiburada dan birşeyler sipariş vermiştim kredi kartına vs birşey olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim321 -- 5 Haziran 2009; 23:18:00 >
  • Kaç tane forum şifren var senin ki ?
  • 2 tane var hocam bu bir sorunmu birini unuttum şifresini yeni aldım, biri bilgilerimemi ulaşıyor acaba
  • ne yani şimdi 2 tanemi şifren var senin
  • hayır hocam bunu kullanmıyorum diğeri ile giriyodum şimdi konu açmak için girmek zorunda kaldım asıl kullandığım la biri resimler koymuş sonra ban yemişim nasıl oldu bu ciddi birşey biri bilgilerimemi ulaşıyor bu forum şifreme ulaştıysa kredi kartı bilgilerimede ulaştı o zaman
  • İyi olmuş bir daha iki hesap kullanmamayı öğrenirsin aslında bu hesap' ında kapatılmalı,
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

İyi olmuş bir daha iki hesap kullanmamayı öğrenirsin aslında bu hesap' ında kapatılmalı,

arkadaşım kaç yaşındasınız ya iki hesap olsa ne olur nufüs kağıdımı bu ya iki telefonum vardı iki hesap aldım, bir sınırmı bu ben isme nicke takılan bir insan değilim format attığım zaman firefox tan siliniyor bende hangisi aklıma gelirse onla giriyorum dikkat bile etmedim nedir bu nick takıntısı

ben ciddi birşey soruyorum vardır bu adam nasıl benim bilgilerime ulaştıki ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim321 -- 5 Haziran 2009; 23:34:07 >
  • yokmu neden iki üyeliğin var demenin haricinde bilgilerime birisinin nasıl ulaşabileceğini bilen
  • yönetici falandamı yok nasıl girebilir
  • javascript:void(AddText(''))

• şimdi anlaşalım hocam toplan kaç hesap var ortada?
  • HOCAM BU ÖZELDERS nick i varya o benim normalde kullandığım bir nick şimdi yarım saat önce bir girdim banlanmış en son girdiği yerlere baktım saçma sapan fotoğraflar koyulmuş mesajlar yazılmış benim bir ilgim yok sonra daha önce sahip olduğum nickle girip konu açtım 2 hesabı aynı anda kullanmıyorum asıl kullandığım özelders isminde bir üyelik ,, üyelik sorun değil tekrar alınırda burda benim bilgilerime nasıl ulaşıldı olağan dışı bir siteye girip birşey de indirmedim , kredi kartı bilgilerim falan güvendemi nasıl anlayabilirim
  • ben girdim korkma forrmat atma şifreni 123456 da yapma ok
  • Bismillah
  • şimdik biliyosun böyle 2 hesap falan hoş karşılanmıyor buralarda
  • hmmm.. 2 şifre kullanıyorsun yani, doğru anlamışmıyım ?
  • Beyler adam yalan konusmuyor.Herifin şifresi cidden 123456 bu kadar basit şifre konur mu

Ben masumum bu arada meraktan bakayım dedim şifre o mu diye biri yazmış ya
  • Git şifreni değiştir birader ya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.