Şimdi Ara

Dikkat Edin Size de Olabilir..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GTX760 olarak ilan açan bu şahıs, dolandırıcılık peşindedir. Ödemesini yaptığımız halde , kartın gönderiminde bulunmamış, ödemeyi geri yapacağını söylediği halde , telefonlara daha sonra cevap vermemiştir. Dikkatli olmanızı , bu şahıstan alışveriş yapmamanızı sizlere iletmek istedim.

vealeykumselam,

Dikkat Edin Size de Olabilir..!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Cok gecmis olsun hocam.sanalpazar veya kapida odeme disinda odeme yapilmamali bu devirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L4FLEUR -- 22 Şubat 2014; 19:58:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.s
    Sahibinden.com gibi sitelerden elden ve get ilanı hariç hiçbir alışveriş yapmamak gerek.
    Get aç, sanal pazar aç, ptt kapıda odemelı gonder dediğinde yanaşmıyorsa kişinin ne oldugu hemen hemen bellı oluyor zaten
    İnşAllah odedıgın parayı geri alırsınız
  • L4FLEUR kullanıcısına yanıt
    Söyleyecek söz bulmak zor açıkçası, sırf forumdan alışveriş yapayım , çevremdekiler kazansın diyorum. Onda da çok nazlanıyorlar. Sonra da başımıza bu işler geliyor. Ödemesi , Hesabıma geçmediği taktirde, savcılığa durumu ileteceğim. Buradan da gelişmeleri yazar haberdar ederim. Sizin başınıza gelmemesi için bu ilanı açtım. Can sıkıcı bir durum açıkçası, hem zaman kaybı, hemde birçok kişiye mahçub durumda kalıyoruz. :S
  • SahVeMad kullanıcısına yanıt
    hocam bu kişiye bende mesaj attım geri dönmedi get ile satış hakkında
  • kral-18 kullanıcısına yanıt
    İlanı tekirdağ üzerinden açıyor. Kendisi aslında esenyurt ta oturuyor. Bilgilerine eriştim, ödemesini pazartesi yapmadığı taktirde, savcılığa suç duyurusunda bulunacağız. Bakalım, hayırlısı
    Gecmis olsun hocam Hayırlısı ile inşallah paranızı alırsınız.
  • kral-18 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, hayırlısı olsun bakalım,
  • öncelikle geçmiş olsun, üzülerek belirtmek isterim ki savcılık bu konuda direkt takipsizlik veriyor, alacak verecek bir belge sözleşme vs olmadığı için direkt takipsizlik veriyor karşıda ki şerefsiz bana borcu vardı ona istinaden gönderdi vs dediği zaman yapacak pek bir şey kalmıyor sahibinden com da bu konuda bir şey yapamıyor satış iki kişi arasında gerçekleştiği için, müdahil olamıyor, adamın adındanda mı şüphelenmediniz son zamanlarda bu tür dolandırıcılık vakalarında aşırı bir artış var kimliğinde müslüman yazan bu toplumun geldiği nokta esef verici geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

A.s
    Sahibinden.com gibi sitelerden elden ve get ilanı hariç hiçbir alışveriş yapmamak gerek.
    Get aç, sanal pazar aç, ptt kapıda odemelı gonder dediğinde yanaşmıyorsa kişinin ne oldugu hemen hemen bellı oluyor zaten

ne alakası var sanalpazar ve get gibi yöntemleri tercih etmeyen ben dahil birsürü dürüst insan var bu sitede.
  • zehir zıkkım olsun para :S peki nasıl güvendiniz de havale yaptınız ismi bile saçma sapan bir şey yazmış adam?
    bu tip dolandırıcılar için bir ekip kuruyoruz hocam konuya baktınız mı bilmiyorum ama bir bakmanızı tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_88069704/f_//tm.htm#88069704
  • alican211 A kullanıcısına yanıt
    Bir anlık aciliyet, telefondan kendisi ile bir arkadaş görüştü, ödemesini de şehir dışından gelince, bi yakınımı kaybettim. İlanı da alacağım diye kaldırtmıştım. Ödemezsem ayıp olur dedik, durum bu :)
    kardeşim geçmiş olsun. O hataya ben de düştüm bir kere. 200 liraya dersimi aldım, senin ki biraz daha pahalı olmuş. İşin acı tarafı, bu tip dolandırıcılar adalete senden daha çok güveniyorlar. Bizden alınan vergilerle bizim haklarımızı savunmaları için maaşları ödenen takipsizlik kararı veren savcılara da zehir zıkkım olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

A.s

ne alakası var sanalpazar ve get gibi yöntemleri tercih etmeyen ben dahil birsürü dürüst insan var bu sitede.

İyide ben bu sıteyı kasıt olarak soylemedım kı yazımın başındada sahıbınden diye başladım.
    Burdakılerden ben hiç sorun yaşamadım zaten.Sahibinden için konuştum.Ordakılerı tanımıyoruz etmıyoruz.Yanlış anlamışsım benı

• geçmiş olsun hocam
  • geçmiş olsun.

500 liraya gtx760 olursa işte demek ki bu şekilde oluyormuş.

inşallah paranı alabilmen dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgilendiğiniz ve hayır dualarınız için hepinize teşekkür ederim, İnşaellah bu gibi durumlarda sizler daha temkinli yaklaşırsınız. Üzülüyorum bu durumlara kendini sokanlara, Hayırlısı bakalım, bir gelişme olursa buradan yazarım, cümleten hayırlı geceler..
  • Çok geçmiş olsun dostum ne yaptın sen böyle. GET siz niye işlem yaparsın ki.

Paranın hesaba geçmesini neden bekliyorsun basacaksın yaygarayı. Su uyu düşman uyumaz. Ben yerinde olsam ne gerekiyorsa yaparım. İşin peşini bırakmam. İnşallah paranı alırsın.

Bence artık forum üyeleri bu konularda ders çıkarmalılar. Buna hepimiz dahiliz. Ucuz etin yahnisi olmaz misali böyle uygun ürünler olduğunda eğer ki forumda bilinen bir üye ise amenna ama diğer türlü asla yeltenilmemelidir.
  • geçmiş olsun,
    işte bu nedenle hem satış,hem de alım yaparken güvenli alışveriş imkanı veren aracı siteleri kullanmaya çalışıyoruz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.