Teğmen
14 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 155 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mediamarkt sayfasında rastladım. Özel seri one X BF5 edition 3499TL fiyatı ile günümüz şartları için iyi gibi geldi. İhtiyacı olan varsa faydalansın.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mıcrosoft-xbox-one-x-1tb-konsol-battlefield-5-battlefield-1943-1186375.html

Haftalardır bu cihazı takip ediyorum inşallah alacağım bu fiyatı kaçırmadan.Tüm incelemelerine baktım görüntü kalitesi,tasarımı vs konusunda hiç sıkıntı yok sadece tepkime süresinden eksi puan almış.6MS yazıyor ancak fena değil,sonuç olarak 350 tl ye 23 inch düz bir monitör bile zor alınıyor bu zamanda.

http://www.vatanbilgisayar.com/23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html
Arkadaslar aldığım bilgilere göre (Teknosa Çalışanıyım) Galaxy s5 g900fq kod adiyla satılmaya baslanicak Siyah ve Beyaz renk olarak.Fiyatlara gelirsek:

16GB: 2199TL
32GB: 2299TL olacak.

Bana fiyatlar yüksek geldi.Siz fiyatlar hakkinda ne düşünüyorsunuz ?
Arkadaşlar son bir kaç gündür US.ROBOTİCS modemime kablosuz olarak bağlanamıyorum.Kablo ile bağlanıyorum ancak kablosuz olarak ne başka bilgisayarlar ile nede telefonum ile kablosuz ağımı göremiyorum.Ayarları şifreleri değiştirdim sorun çözülmedi.Sonuç olarak ağımı kullanamıyorum sizce ne yapmalıyım?
Arkadaşlar bir anadolu ticaret meslek lisesinde okuyorum.Okulumu ve şuan okuduğum okuldaki bölümlerin bana uygun olmadığına karar verdim.2.dönem sonunda başka bir liseye nakil yaptırmak istiyorum.Çevremde sosyal biriyimdir ilkokulumda ve liseme uyumda hiçbir sorun yaşamadım.Sorum şu:

1_Başka bir liseye nakil hakkım varmı? Varsa gerekli kurallar nelerdir? (ortalama 3ün üstünde olmalı vs)
2_Yeni okula geçtiğimde okula alışma ve sınıf içinde dışlanma korkum var.Aranızda bu olayı yaşayanlar varsa beni aydınlatırsa sevinirim.
Arkadaşlar bu kulaklığı gördüm ve çok hoşuma gitti.Fiyatı gold da indirim ile 38tl.Neodmiyum mıknatıs vs var.Bu kulaklığı yada böyle tip bir kulaklığı kullanan varmı aranızda? Örneğin iyi bas verirmi tizler nasıldır yada dışarı çok ses çıkarırmı?

Kulaklık bu:

Ürün link:
http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=25554
Arkadaşlar creative ep480 kulaklığı 27-32 ytl arası bir fiyata almayı düşünüyorum.Aranızda bu kulaklığı kullanan varmı? Baslara önem veren biriyim 30 ytllik ir kulaklıkta tabiki bangır bangır bass beklemiyorum ama en azından yeterli olmasını istiyorum.Daha çok hip-hop rap bazen pop veya jazz dinlerim sizce bu kulaklık bana uygunmudur? maksimum 40 ytl ye başka bir öneriniz varmı ?
Arkadaşlar nokia e51 aldım ancak kulaklığından hiç memnun değilim.6630 ve n72 nin kulaklıkları çok daha iyidi.Bugün elime nokia n72 kulaklığı geçti ama bildiğiniiz gibi girişi çok farklı ve benim telefonuma (2.5mm girişli) uymuyor.Bu kulaklığın nokia girişini söküp kabloları birleştirip 2.5mm girişe uyarlayabilirmiyim?Yani kısaca demek istediğim kulaklığımdaki 2.5mm girişi n72 kulaklığına uyarlayıp e51 telefonumda kullanmak..

Şmdiden teşekkürler...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung Note Fan Edition
Operatör
Türk Telekom
Xbox Live GamerTag
L4FLEUR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 581
İkinci El Bölümü Mesajları: 341
Konularının görüntülenme sayısı: 57.095 (Bu ay: 219)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 93 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.