Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9647. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (2 Mobil) - 44 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
353.714
Cevap
2.743
Favori
21.822.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
580 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96459646964796489649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesabınızı hızlıca banlatmak için şu adımları izliyorsunuz Akenosandan alıntıdır

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Mutlu yıllar Etor Paşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Beyler 3.kartı nerden alacaz

"3. kart" dediğin oylama ile gelen kart mı? Oylama bittiği için sanırım kalan 2 günde 3. kart alınamayacak. Sadece keşif kuyruğu dolaşarak 2 kart alınabilecek.

Evet hocam o normalde her sene 3 kart veriyorlardı.Belki dün 4 kart verdiler diye vermezler artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus genc artik 20 lira yapip 10 lira vericekmis :(

eskisi gibi beles 15 lira yok yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 lira var ne aliyim
  • quote:

quote:

quote:

"3. kart" dediğin oylama ile gelen kart mı? Oylama bittiği için sanırım kalan 2 günde 3. kart alınamayacak. Sadece keşif kuyruğu dolaşarak 2 kart alınabilecek.

Evet hocam o normalde her sene 3 kart veriyorlardı.Belki dün 4 kart verdiler diye vermezler artık

Ben daha saat 23.00 suları keşif kuyruğunu iki kere dolaşarak 2 kart aldım ki saat 21.00'de oylama sistemi kapanmış ve sonuçlar açıklanmıştı. Evvelsi gün Community Choice oylaması için 4 oy vermiş ve buradan 4, keşif kuyruğundan da 2 olmak üzere o gün 6 kart almıştım.

Bugün (1 Ocak) için keşif kuyruğundan kart toplama kapanmamış olabilir yani.

Fakat yarından emin değilim. Sistem 21.00'de yenileniyor ve indirimler de tahminimce yarın 21.00'de son bulacak. Yani bugünün keşif kuyruğundan kart almak için son gün olma olasılığı da yüksek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben daha saat 23.00 suları keşif kuyruğunu iki kere dolaşarak 2 kart aldım ki saat 21.00'de oylama sistemi kapanmış ve sonuçlar açıklanmıştı. Evvelsi gün Community Choice oylaması için 4 oy vermiş ve buradan 4, keşif kuyruğundan da 2 olmak üzere o gün 6 kart almıştım.

Bugün (1 Ocak) için keşif kuyruğundan kart toplama kapanmamış olabilir yani.

Fakat yarından emin değilim. Sistem 21.00'de yenileniyor ve indirimler de tahminimce yarın 21.00'de son bulacak. Yani bugünün keşif kuyruğundan kart almak için son gün olma olasılığı da yüksek.

dün aldık 6 tane bugün 2 ayın 31inde yani ayın 1i ve 2sinde de alıcaz 2şer tane 01.02.2017 21e kadar sanırım indirimler

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bonus genc artik 20 lira yapip 10 lira vericekmis :(

Link var mı hocam ben bulamadım.

20'ye 10 bile güzel aslında, 10 lira hediye ediyor. Tabi gönül daha fazla istesede yapacak bir şey yok.
  • EfsaneFenerli kullanıcısına yanıt
    Daha BKM express 40 TL iadeyi yatırmadı Garanti. Son gün 31 Aralık idi. Ancak Steam için güzel bir fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

quote:

20'ye 10 bile güzel aslında, 10 lira hediye ediyor. Tabi gönül daha fazla istesede yapacak bir şey yok.

Bonus flasda yaziyor ayrica burger king %50 kampanyasida bitmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Belki yeri değil ama Steam gibi yerlerden oyun alan bizleri bir nevi ilgilendiren bir haber sayılır. Ulaştırma Bakanı Adil Kullanım Kotası'nı 2018'de kaldıracağız demiş. cnnturk.com de okudum az önce. Köprülerle ilgili fiyat indirimi açıklarken bunu söylemiş. Umarım sözlerini tutarlar.

Kesin mi?

Bu haber daha önce de vardı; ama daha ISP'lerle görüşüleceği, fikir alınacağı falan söyleniyordu.

Bakan bugün köprü fiyatları hakkında yapılan yeni düzenlemeyi açıklarken laf arasında 2018 de Kotayı kaldıracağız demiş. Yarın vazgeçtik derlerse şaşırmam orası ayrı mevzu. Ya da Kota kısıtlaması ksımi olarak kaldırılırsa da şaşırmam. Kısmi den kastım örneğin normal internette dolanmak kota harcamaz iken dosya indirmek ve yotube gibi yerlerde dolanmak kotalı olursa demek istiyorum. Böyle bir şeyde yaparlarsa da şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

quote:

Daha yatırmadıkları var bendede arada üstüne yatıyorlar
    https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/steam-bonusgenc-kampanyasi

• Yeni yıla aldığım oyunları denerken girmişim yeni haberim oldu kendimle gurur duydum ilk defa aldığım hiçbir oyundan pişman olmadım.

Prison architect

The long dark

Dont starve togather + reign of giants

Red Orchestra 2

İle kapattım indirimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 1 Ocak 2017; 1:17:47 >
  • Arkadaşlar Dirt 3 kaldırıldı mı? Dün dirt 3 + rally ile alacaktım yarın alırım diye ertelemiştim of ya
  • Bu sattığımız kartların indirim zamanı ile normal zaman arasındaki değerleri çok değişir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Bu sattığımız kartların indirim zamanı ile normal zaman arasındaki değerleri çok değişir mi ?

Ben de merak ediyorum hocam.
  • oylama karşılığı verilen tüm kartları ve kuyruktaki oyunlara bakarak verilen kartları satarak 4 tl aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

oylama karşılığı verilen tüm kartları ve kuyruktaki oyunlara bakarak verilen kartları satarak 4 tl aldım.

Kart toplamanın, dolayısıyla rozet işlemenin ya da satarak bol para kazanmanın en kolay olduğu indirim dönemi oldu bu sanırım.
  • arkadaşlar tam 5.85tl para var , önerileri bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Hesabınızı hızlıca banlatmak için şu adımları izliyorsunuz Akenosandan alıntıdır

Forumda Meksika originden bf4 premium alan cok vardi banlanan olmadi diye hatirliyorum

• 
Sayfa: önceki 96459646964796489649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.