Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark , imjohnnystark , radyohead , BlokShot Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83688369837083718372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

tomb raider i burdan aliyimmi arkadaslar

http://www.kinguin.net/product/252696/rise-of-the-tomb-raider-pre-order-steam-cd-key/

steam de 50 euro bizde o yuzden key alcam daha uygunu varmidir

Oyun Steam'de 89 TL zaten. Buranın çok daha ciddi bir avantajı yok.
  • keske bende tl olarak alabilseydim sizin gibi ama yurt disinda oldugum icin euro olarak geciriyorlar yani oyun bize stemden 160 tl ye geliyor o yuzden dedim yoksa 90 tl ye var iken steam de niye key le ugrasiyim
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Daha önce Türkiye steam mağazasından TL olarak alışverişiniz olduysa hesap ayarları kısmından bölgeyi Türkiye seçerek , türkiye kökenli bir ödeme yöntemi ile alabilirsiniz diye biliyorum. Ben yurtdışındayken böyle yapmıştım . Bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

keske bende tl olarak alabilseydim sizin gibi ama yurt disinda oldugum icin euro olarak geciriyorlar yani oyun bize stemden 160 tl ye geliyor o yuzden dedim yoksa 90 tl ye var iken steam de niye key le ugrasiyim

Kötüymüş o zaman.

Kinguin'i kullanmıştım çok kez ve hiç sıkıntı yaşamadım. Güvenilmez bir site değil, olumlu yorumu çok; ama kesin konuşmuyorum. Zira burada görece ucuza satılan Key'ler resmî bir satış kapsamında satılmıyor, bir nevi satıcıların Key'leri pazara çıkardığı bir platform gibi düşünün. Sorunlu Key çıkma riski için sıfır demek güç.

Yine de değer, öneririm.
  • rise of tomb raider aldım ama umarım optimizasyon sorunu olmaz TR 2013 gayet iyiydi optimizasyonu
  • Point&click tarzi,puzzle sevenler icin iyi bir firsat.

Daedelic Armageddon Bundle 249 tl den 24,90 tl ye dusmus

http://store.steampowered.com/sub/55062/?l=turkish

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler, hangi oyunun kaç tane kartı var ve kaç tane düşüyor biliyor musunuz bunu gösteren bir site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Beyler, hangi oyunun kaç tane kartı var ve kaç tane düşüyor biliyor musunuz bunu gösteren bir site?

http://steam.tools/cards/

kart sayısı / 2 kadar kart düşer. (buçuk çıkıyorsa üste tamamlanır, 5 kartlı oyunda 3 kart düşer yani.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Daha önce Türkiye steam mağazasından TL olarak alışverişiniz olduysa hesap ayarları kısmından bölgeyi Türkiye seçerek , türkiye kökenli bir ödeme yöntemi ile alabilirsiniz diye biliyorum. Ben yurtdışındayken böyle yapmıştım . Bir bakın.

Peki hocam bunu yaptiktan sonra tekrar diger odeme yontemine gecebildiniz mi?

Bir de arkadas su an hala yurtdisinda galiba, boyle yapabilir mi Turkiye'ye gelmeden?

• Tomb Raider 2013'ü az önce bitirdim. Soluksuz oynadığım ender oyunlardan biri oldu. GTA V'i kesintisiz bu kadar oynamamıştım.

• Zuko kullanıcısına yanıt
    Ödeme yöntemini değiştirebilir her zaman da Türkiye bölgesi seçebilmesi için burada daha önce oturum açıp TL cinsinden oyun almış olması gerekiyor . Bütün bildiğim bu . Ancak arkadaş uzun zamandır orda , belki de burda hiç bulunmadı bilemiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Ödeme yöntemini değiştirebilir her zaman da Türkiye bölgesi seçebilmesi için burada daha önce oturum açıp TL cinsinden oyun almış olması gerekiyor . Bütün bildiğim bu . Ancak arkadaş uzun zamandır orda , belki de burda hiç bulunmadı bilemiyorum .

Oo, o zaman cok iyi. Iki ulkede bulunmus olanlar hangisi ucuzsa ondan oyun alabilecekler o zaman istedikleri zaman? Veya Yurtdisinda mesela ama arkadasina oyun hediye etmek istiyorsa TR'ye gecip oyun alip gonderebilecek, cunku oyun bu sefer TR kisitlamali olacak. Hediyeyi aldiktan sonra diger ulkesine geri donebilir.

Iyiymis.

• İndirimleri bekle üstüne az daha ekleyip güzel bir oyun alırsın , alacağın itemi geri satmak istesen ya piyasası düşmüş olacak ya da steam her halükarda vergi kesintisi gibi bisey yapıcak zarar edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    ben bi tane alıp çekilişe vermek istiyorum bunu. Ama bu tarz oynayanlar çok mudur bilemedim.
  • Bu sene kış indirimlerini;

Transistor, World in Conflict: Soviet Assault, Just Cause 2, Quake Live, Shadowrun: Hongkong, Serious Sam 2 HD ve Shadow Warrior ile kapattım. Origin'de de Jade Empire (KOTORvari eski efsanelerden) bedavaydı ekledim onu da görünce.

Far Cry 4 de çok iyi indirime girdi aslında alınabilirdi ama yaza bıraktım onu.
  • fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sevenlerde var,mesela ben Deponia yi oynamistim.Guzeldi

Ha ama milletin gonlunde hep Cs:Go,Gta 5,Witcher 3 falan yatar

Herkes AAA oyun ister,ya da online

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Bir de bu tarz paketlerin kötü yanı şu mesela ben almak isterim ama paketin içindeki 3 oyun bende mevcut onlar boşa gideceği için almıyorum tek tek kalanları alsanda pahalıya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Steam de biri eklemiş Cryostasis steam den silinmiş sanırım takas yapalım diyor Jurassic Park: The Game falan vereyim dedi ederi nedir cryostasisin.
    Benim gözümde çok düşük bir değeri var aldığım fiyat üzerinden konuşursak. İndirimde almışımdır yoksa almazdım yani.

Tomb raiderin fiyatı inşallah şubata kadar artmaz. Şubat 1 dedi mi almayı düşünüyorum malum enpara dan yararlanmak için.

oyunu takas etmekte acele etme, mağazaya geri dönecek gibi durmuyor. Forumda 30-40 key'e satabilenler var. Collector'a denk gelirsen bu fiyata satabilirsin, belki yarın belki yazın. 35 key'e konuyu aç ve bekle:https://steamcommunity.com/app/7850/discussions/

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    Maalesef oyle

Bundle oldugu icin ayiklama da yapilamiyor

Ya hepsi yada hicbiri

• 
Sayfa: önceki 83688369837083718372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.