Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: h@mza , 7ender , Vommel Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.807
Cevap
2.720
Favori
21.325.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51185119512051215122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arda_xl

Payday four pack için iki ortak aranıyor duyurulur.

Ortak olabilirim . Kişi başı 4,5 doalra mı geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Payday 2 alacaklara Payday 1'de yaşadığım şeyleri anlatayım. Oyuna bir süre ara verdikten sonra tekrar döndüm. Haliyle herkes level kastığı için ben ezik kaldım ve bazı mapleri unutmuştum. Rastgele bir oyuna girdim. Adamlar her köşe bucağı ezberlemiş olacak ki robot gibi oynuyorlardı resmen, azcık etrafa bakın, 1 saniye duraksa hemen vote kick yapıp bu noob bir şey bilmiyor diye atıyorlar. Yani payday 2de'de okuduğum kadarıyla asıl olay 100 level olduktan sonra başlıyormuş. Acayip zaman ve sabır isteyen bir oyun. Yani sizin gibi yeni başlacak arkadaşlarınız yoksa hiç boşuna almayın, tanımadık insanlarla pek zevkli olmuyor, üstelik çoğunluk 100+ level olmuşken. Bu saatten sonra battlefield 3 alıp, hayvan gibi kasmış premium hesaplarla aynı serverda oynamak gibi bir şey. Düşük level ekipmanlarla çok ezik kalıyorsunuz diğerlerinin yanında, gerçi şimdi indirimde diye herkes alır, bir sürü yeni player olur ama bu tayfa genelde bir heves oyunu açar ve büyük çoğunluğu bir daha bakmaz. Oyunun kemik kitlesi belli ve hepsi level manyağı olmuş durumda. Alacaksanız arkadaş grubunuzla alın, keşfederek sindirerek oynarsınız. Yoksa dediğim gibi başkalarıyla oynarken en ufak bir bilmiyor izlenimi verin, hemen vote kicki yiyordunuz payday 1de.

Arkadaşlara yanlış bilgi verme dediklerinin hiçbiri yok sen oynuyamadın diye herkes senin gibi olacak değil payday 1 değil bu oyun.

Oyunda başlarken silahınız olmuyor ama zaten oyunun en iyi silahı car4 açık oluyor düşük levellerde ayrıca 1 haftada 40 level olmuştum ben 50 lv liklerin oyununa girerseniz birden 4 5 level atlarsınız.

Oyunda skill sistemi var 4 tane enforcer ghost mastermind tech bunlara skill vererek özellik kazanıyorsunuz örneğin tech verdiğinizde c4 alıyorsunuz bu c4 leri bankanın kilidine yapıştırıp patlatabiliyorsunuz eğer c4 olmassa drill koyuyorsunuz 150-300 saniye bekliyorsunuz.

Kısacası yüksek level olmanın hiçbir mantığı yok sadece silahlarınıza mod eklemiş olursunuz okadar buda silahı biraz daha güçlü kılar haritayı öğrenip nasıl oynanacağını kavrarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız yani yüksek leveller attığının vuramıyor.

Ben bundan önceki indirimlerde almıştım pek zaman olmadı şuanda 65 levelim 1 haftada 40 level olmuştum zaten önemli olan oyunu oynayabilmek bu arkadaşın dediklerine katılmıyorum.Zaten başladığınızda 100+ levellerle oynamıyorsunuzki herkes kendi leveline göre giriyor en fazla 50 levelliklerle oynarsınız buda sizin işinize gelir çünkü çabuk level atlarsınız.

Hocam ne dersiniz alınır mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Payday four pack için iki ortak aranıyor duyurulur.

Paypalını ver :) 2 ortak da benim...
  • Ben şimdi mor takımdayım, ne satıyor mor takımdakiler 69 dolara Satalım hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni seçimlerde lütfen oyunuzu dövüş oyunlarına verin.
  • PayDay benimde indirim beklediğim bir oyundu , %80 indirim varken kaçımak istemiyorum ama kafam karıştı şimdi yorumlarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunta_Reis -- 21 Haziran 2014; 12:29:59 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Payday 2 için 2 ortakta ben arıyorum. Fakat karşı taraf bana ödemeyi nasıl yapacak?
  • KillerPrince kullanıcısına yanıt
    Zaten mesaja payday 1de yaşadıklarımı anlatayım diye başladım. Benim orada değinmek istediğim nokta, yüksek levellı tanımadık insanların oyununa girince sizin harita ve oyun bilginiz daha düşük olduğu için, bazı tipler bunu sezip hemen vote kick yapıp atıyor olmasıydı. 2'de votekick olayı var mı bilmiyorum ama 1de böyleydi. Atıyorum stealth gidileceği zaman birisine görünüp bozduğunuzda hemen sövüp kickler çoğu kişi, eğer arkadaşı değilseniz. Oyunun tanımadık insanlarla zevkli olmadığına parmak basmak istedim, mekaniklerini falan anlatmışsın 1 saat ama bunlardan bahsetmedim bile zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Payday 2 alacaklara Payday 1'de yaşadığım şeyleri anlatayım. Oyuna bir süre ara verdikten sonra tekrar döndüm. Haliyle herkes level kastığı için ben ezik kaldım ve bazı mapleri unutmuştum. Rastgele bir oyuna girdim. Adamlar her köşe bucağı ezberlemiş olacak ki robot gibi oynuyorlardı resmen, azcık etrafa bakın, 1 saniye duraksa hemen vote kick yapıp bu noob bir şey bilmiyor diye atıyorlar. Yani payday 2de'de okuduğum kadarıyla asıl olay 100 level olduktan sonra başlıyormuş. Acayip zaman ve sabır isteyen bir oyun. Yani sizin gibi yeni başlacak arkadaşlarınız yoksa hiç boşuna almayın, tanımadık insanlarla pek zevkli olmuyor, üstelik çoğunluk 100+ level olmuşken. Bu saatten sonra battlefield 3 alıp, hayvan gibi kasmış premium hesaplarla aynı serverda oynamak gibi bir şey. Düşük level ekipmanlarla çok ezik kalıyorsunuz diğerlerinin yanında, gerçi şimdi indirimde diye herkes alır, bir sürü yeni player olur ama bu tayfa genelde bir heves oyunu açar ve büyük çoğunluğu bir daha bakmaz. Oyunun kemik kitlesi belli ve hepsi level manyağı olmuş durumda. Alacaksanız arkadaş grubunuzla alın, keşfederek sindirerek oynarsınız. Yoksa dediğim gibi başkalarıyla oynarken en ufak bir bilmiyor izlenimi verin, hemen vote kicki yiyordunuz payday 1de.

Arkadaşlara yanlış bilgi verme dediklerinin hiçbiri yok sen oynuyamadın diye herkes senin gibi olacak değil payday 1 değil bu oyun.

Oyunda başlarken silahınız olmuyor ama zaten oyunun en iyi silahı car4 açık oluyor düşük levellerde ayrıca 1 haftada 40 level olmuştum ben 50 lv liklerin oyununa girerseniz birden 4 5 level atlarsınız.

Oyunda skill sistemi var 4 tane enforcer ghost mastermind tech bunlara skill vererek özellik kazanıyorsunuz örneğin tech verdiğinizde c4 alıyorsunuz bu c4 leri bankanın kilidine yapıştırıp patlatabiliyorsunuz eğer c4 olmassa drill koyuyorsunuz 150-300 saniye bekliyorsunuz.

Kısacası yüksek level olmanın hiçbir mantığı yok sadece silahlarınıza mod eklemiş olursunuz okadar buda silahı biraz daha güçlü kılar haritayı öğrenip nasıl oynanacağını kavrarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız yani yüksek leveller attığının vuramıyor.

Ben bundan önceki indirimlerde almıştım pek zaman olmadı şuanda 65 levelim 1 haftada 40 level olmuştum zaten önemli olan oyunu oynayabilmek bu arkadaşın dediklerine katılmıyorum.Zaten başladığınızda 100+ levellerle oynamıyorsunuzki herkes kendi leveline göre giriyor en fazla 50 levelliklerle oynarsınız buda sizin işinize gelir çünkü çabuk level atlarsınız.

Hocam ne dersiniz alınır mı ?

almalısın bence keyifli bir oyun ben yabancılarla oynuyorum keyifli tabi artık oynamıyorum bıraktım çok fazla oynadığım için sıkıldım :D

• arkadaslar daha dun bioshock infinite season pass %40 indirimde 12 dolar falandi simdi %50 indirimde 10 dolar. Simdiye kadar en dusuk 5$ olmus. Ne yapmaliyim alinir mi bu fiyata. BILENLER AYDINLATIRSA SEVINIRIM
    ayrica bekledigim hicbir indirim dogru durust gelmedi dishonored goty ve bioshok seson pas istiyordum gelen indirimlere bak
    Edit: bioshock triple pack i onceden satin almistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukk44 -- 21 Haziran 2014; 12:49:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Bioshock Triple mı yoksa Season Pass mı sizce?Season Pass'ın özelliği nedir?

Arkadaşlar cevap bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Ben şimdi mor takımdayım, ne satıyor mor takımdakiler 69 dolara Satalım hemen

Team token'nın fiyatı o, elinde varsa satabilirsin.Mor takımdakiler satıyor diye birşey yok,elinde olanlar satıyor.

http://steamcommunity.com/market/search?l=english&q=team+token#p1_price_asc

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

Payday 2 için 2 ortakta ben arıyorum. Fakat karşı taraf bana ödemeyi nasıl yapacak?

Bende ortak olabilirim payday 2 için paypaldan yollarım parayı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nasıl team token craftlayabiliriz bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight0fheaven

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Bioshock Triple mı yoksa Season Pass mı sizce?Season Pass'ın özelliği nedir?

Arkadaşlar cevap bekliyoruz.

season pass bütün dlc leri içerir ama triple pack te 3 oyun var ben olsam triple pack alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jadura-CA -- 21 Haziran 2014; 12:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

arkadaslar daha dun bioshock infinite season pass %40 indirimde 12 dolar falandi simdi %50 indirimde 10 dolar. Simdiye kadar en dusuk 5$ olmus. Ne yapmaliyim alinir mi bu fiyata. BILENLER AYDINLATIRSA SEVINIRIM
    ayrica bekledigim hicbir indirim dogru durust gelmedi dishonored goty ve bioshok seson pas istiyordum gelen indirimlere bak

Bioshock triple pack'e yapıştır

http://store.steampowered.com/sub/36223/

• quote:

Zaten mesaja payday 1de yaşadıklarımı anlatayım diye başladım. Benim orada değinmek istediğim nokta, yüksek levellı tanımadık insanların oyununa girince sizin harita ve oyun bilginiz daha düşük olduğu için, bazı tipler bunu sezip hemen vote kick yapıp atıyor olmasıydı. 2'de votekick olayı var mı bilmiyorum ama 1de böyleydi. Atıyorum stealth gidileceği zaman birisine görünüp bozduğunuzda hemen sövüp kickler çoğu kişi, eğer arkadaşı değilseniz. Oyunun tanımadık insanlarla zevkli olmadığına parmak basmak istedim, mekaniklerini falan anlatmışsın 1 saat ama bunlardan bahsetmedim bile zaten.

Evet öyle bir olay var ama bu neredeyse bütün oyunlarda var 100 levellikler sizi haliyle atar 1 level adamın daha ilk oyunu sessiz oynamayı nasıl bilecek ?

Oyunu almak isteyen arkadaşlara sevecekleri konusunda garanti veremem ama müzikleri aksiyonu gerçekten çok güzel kendinizi soyguncu sanıyorsunuz yani ben baya kaptırmıştım

4 kişilik gurubunuz olursa çok güzel sarar yabancılarla oynarsanızda seversiniz ama bazen oynamayı bilmeyen tipler çıkabiliyor veya sizi kickleyebiliyorlar.

Bence 6 dolara değecek bir oyun dlc leride alırsanız çok daha iyi olur.

Ben free to play haftasonunda oynamıştım sonra bitince oyunu satın aldım beğendiğim için.

• Red bastır be aslanım benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Arkadaşlar nasıl team token craftlayabiliriz bilgisi olan var mı?

Bende araştırıyorum bulamadım henüz,bulursan banada haber et.Birlikte belki üretiriz. :)

ekleme: When you craft the summer badge, it has the chance of dropping a team token, some of which allow you to switch teams, they are all priced at over $10 at this time and if you want the team token for purple that is $30 on the market...

Summer badge craftlamak lazımmış sanırım tek yol bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 21 Haziran 2014; 12:42:24 >
  • açılışı payday2 ile yaptık hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 51185119512051215122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.