Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sulogan , bulduren , metelloner Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.783
Cevap
2.719
Favori
21.321.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Çok sağol hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Anladım, teşekkür ederim cevaplar için. :)

@first9 @Hudson51

Baktım şimdi epic store'a, siz sanırım operator edition alacaksınız 122 tlye. Ubisoft storeden alın, orada da ekstra %20 indirim veriyor legend20 yazınca. Onunla birlikte o da 120 tl küsüre gelecektir. Pcde olmadığım için tam bakamadım ama siz bi bakın isterseniz.

Birde bence birden almayın, insanın hevesi kaçıyor öyle olunca. Kredi biriktirip tek tek açmak daha heyecanlı oluyor. Siz daha iyi bilirsiniz tabi ama ben ultimate edition pakete yükseltmiştim hesabımı hevesim kaçtı birden ve iade ettim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 24 Mayıs 2021; 13:44:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Epic’teki 60₺’lik kupon bir oyun aldığımızda yenileniyor mu?

• Dmitri Karamazov kullanıcısına yanıt
    Yenileniyor

• steamde ufak bir miktar bakiye var 150-160 liralık tekli veya toplu alımınıza %25 indirimli satış yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

Baktım şimdi epic store'a, siz sanırım operator edition alacaksınız 122 tlye. Ubisoft storeden alın, orada da ekstra %20 indirim veriyor legend20 yazınca. Onunla birlikte o da 120 tl küsüre gelecektir. Pcde olmadığım için tam bakamadım ama siz bi bakın isterseniz.

Birde bence birden almayın, insanın hevesi kaçıyor öyle olunca. Kredi biriktirip tek tek açmak daha heyecanlı oluyor. Siz daha iyi bilirsiniz tabi ama ben ultimate edition pakete yükseltmiştim hesabımı hevesim kaçtı birden ve iade ettim. :)

Alıntıları Göster

Yok hocam, benim isteğim Steam'den oynarken tüm operatörlere erişebilmekti ama mümkün olmuyormuş. Zaten Epic'te 60 TL kupon olduğu için 122 TL'den değil, 62 TL'den alacaktım. Ubistore'da 157,50 TL ve %20 indirimle 126 TL'ye geliyor. Ben zaten 62 TL'ye almanın peşindeydim, böyle daha da zararda olurum. Siz sanırım Epic kuponunu unuttunuz hesaplarken.  

• Dragon's Dogma için mod var mı ? Texture mod vs.. gibi. güzelleştiren modlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Yok hocam, benim isteğim Steam'den oynarken tüm operatörlere erişebilmekti ama mümkün olmuyormuş. Zaten Epic'te 60 TL kupon olduğu için 122 TL'den değil, 62 TL'den alacaktım. Ubistore'da 157,50 TL ve %20 indirimle 126 TL'ye geliyor. Ben zaten 62 TL'ye almanın peşindeydim, böyle daha da zararda olurum. Siz sanırım Epic kuponunu unuttunuz hesaplarken.  

Alıntıları Göster

Ubisoft store üzerinden alınca steam hesabınıza da etkisi oluyor hocam. Ama dediğiniz gibi epic 60 tllik kuponunu hesaba katmamıştım. :)

R6 oyununu bayadır oynuyor musunuz, yoksa yeni mi başladınız bilmiyorum ama dediğim gibi kasarak açın hocam daha zevkli. İleride o renowlar birikşnce harcayacak yer bulamazsınız :D

Deluxe editionda zaten baya karakter açık oluyor, sonra metaya göre güçlü, oynamayı düşündüğünüz karakterleri açarsınız.

• Selamlar herkese, MaxiPuanları Steam'da olduğu gibi Epic Games alışverişlerinde de kullanmanın bir yöntemi var mı?

• first9 kullanıcısına yanıt
    70 saat kadar oynadım. Deluxe üstüne toplamda 40k harcamayla yeni operatörler aldım da yüksek kredili operatörleri almak için uğraşmaya üşeniyorum artık. Hiç kozmetik öğelerine kasamadım, hep operatörler için kredi biriktiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Kupon + Yapıkredi kampanyası ile 75-80 liraya filan geliyor her iki oyun da hocam.

hangi kampanya hocam linki var mı

• Control steamde %60 indirimde https://store.steampowered.com/agecheck/app/870780//

alan wake'e sahip olmayanlar aşağıdaki paketi alabilir control + 2 alan wake oyunu geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Control steamde %60 indirimde https://store.steampowered.com/agecheck/app/870780//

alan wake'e sahip olmayanlar aşağıdaki paketi alabilir control + 2 alan wake oyunu geliyor

9 kuruş farkla iyiymiş 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 24 Mayıs 2021; 21:35:0 >

• Müşteriye özel kampanyaymış hocam o. Sitesinde gözükmüyor.

• Coop online ya da hikayeli farketmez, arkadaşlarınızla en çok oynadığınız oyunlar neler arkadaşlar? Bugün arkadaş cs go dan bıktığını söyledi. Borderlands 2, Dying Light yada Risk Of Rain 2 sarar mı sizce?

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    valheim öneririm

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Epic den oyunları sömürmediyseniz bu perşembe saat 20.00 de Steam de açık dünya oyunları indirimi olacak. Bir göz atmayı unutmayın :)

Arkadaş grubumla CSGO'dan bıkınca komple bırakıp Party Panic, Gang Beasts, Pummel Party, The Forest, Rainbow Six Siege, Sea of Thieves, Hunt: Showdown gibi oyunları oynadık. Rust ve Valheim da güzel oyunlardı ama onları sonra oynamak için erteledik. Şu sıralar Phasmophobia oynamayı düşünüyoruz.

Eğer iki kişiyseniz kesinlikle A Way Out, It Takes Two ve Unravel Two'yu öneririm. It Takes Two yeni çıktığı için EA Play'de henüz yok ama diğer ikisini EA Play ile oynayabilirsiniz.

Edit: Bu arada söylemeyi unutmuşum, Dying Light arkadaşla oynanınca kesinlikle sarıyor. Left 4 Dead 2, Portal 2 ve Payday 2'den bahsetmedim bile, oynamadıysanız ilk önce bunlara bakın. :) Ek olarak ücretsiz oyun arıyorsanız Apex Legends ve Call of Duty Warzone önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 24 Mayıs 2021; 23:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Coop online ya da hikayeli farketmez, arkadaşlarınızla en çok oynadığınız oyunlar neler arkadaşlar? Bugün arkadaş cs go dan bıktığını söyledi. Borderlands 2, Dying Light yada Risk Of Rain 2 sarar mı sizce?
    Arkadaşkarın listesine ek portalı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

böyle bi arkadaş bana da lazım:D hepsi csgo'da ama ben sıkılıyorum. önerilenler dışında rdr2 ve gta5 de güzel, araba sürmeye ilgiliyseniz forza horizon4, nfs serisi, crew2, ets2, ats, snowrunner öneririm. fifa 21 pro clubs da 4-5 kişiyle güzel oluyor :D

edit: mordhau da çok iyidir onu da ekliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 25 Mayıs 2021; 0:23:50 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.