Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13634. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 27 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
349.803
Cevap
2.720
Favori
21.324.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • F1 2021 Steam'de ön siparişe açılmış ama ne açılma tam 420 TL.Codemaster EA tarafından satın alınınca son aldığım F1 oyunu 2020 olarak kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Bugün ne güzel haberler geliyor öyleDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

F1 2021 Steam'de ön siparişe açılmış ama ne açılma tam 420 TL.Codemaster EA tarafından satın alınınca son aldığım F1 oyunu 2020 olarak kalacak.

Darbeler üst üste geliyor... Keşke Microsoft bütün dünyayı satın alsa hocam. :( F1 oyunu için EA Play'i bekleyeceğim aklıma gelmezdi.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Kan emmeye devam ediyor hocam EA. 30 yıldır kurtulamadık şu paragözlerden. Dünyayı satın aldılar, alıp alıp da berbat ettiler firmaları hala da alıyorlar.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Ken Follett's The Pillars of the Earth bu oyunu çok oynamak istiyordum iyi oldu

• The Frost kullanıcısına yanıt

EA satın alınca zaten böyle bir durum bekleniyordu hatta F1 2020,DIRT 5 gibi indirimsiz dahi uygun fiyatta olan oyunları bir daha bu fiyatlara bulamayız diye belirtiyorduk.Bundan sonra o eski fiyatlarda Codemasters oyunları göremeyiz.Horizon 5 çıkana kadar Horizon 4 ile devam Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• f1 21 olayinin komik tarafi oyun hala codemasters oyunu oldugu icin origin de yok. (simdilik)

EA ilk duzenleme olarak yerel fiyatlandirmayi kaldirmis.

EA yi buradan tebrik ediyorum azimli bir sekilde calistiklari icin Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 15 Nisan 2021; 19:15:24 >
  • EA dünyanın en leş oyun firması olabilir akılları fikirleri parada adamlar daha origine getirmeden önce steamdeki fiyat kurunu güncellemişler codemasters çok sevdiğim bir şirketti tüm dirt serilerini ve beğendiğim f1 oyunlarını alırdım bu fiyatlardan sonra yüzüne bakmam gamepass ile ea playe eklenince anca açar oynarım. tek bildikleri aynı oyunu (fifa) yıllarca çıkarıp başarılı firmaları alıp her işi berbat etmek (anthemin yapımcısı vs.)

• F1 2021 fiyatı ne öyle ya

• Skyrim yakın zamanda indirime girer mi?

• EA yapmış yine yapacağını yerel fiyatlandırmayı kaldırmış.

TR de 25-30 kişiye bu fiyattan satıp beraber oynarlar artık F1 i

• Ea'nin sihirli dokunuşuyla ilk müdahalesi yerel fiyatlandırmaya geliyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • In Vino Veritas kullanıcısına yanıt
    https://www.playstore.com/urun/the-elder-scrolls-v-skyrim-special-edition

Playstore’da indirimdeydi. Gün sonunda indirimi bitiyormuş sanırım. Special Edition sürümü 39TL şu an. Steam’de aktif ediliyor kodu.
  • Yakında EA, oyunlarının fiyatını göstermek için 5$ da ister.
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarz sitelerden alışveriş yapmak istemiyor. Steam den almak istiyorum. Steamde yakın zamanda skyrim indirime girer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Vino Veritas -- 15 Nisan 2021; 22:14:47 >
  • Eski Dirt oyunlarının fiyatı da artar herhalde. İndirimde toplasaydım keşke.

• EA kardeşim bir kere de adam gibi bir iş yap. Ne Launcher'ın bir halta benzer ne yaptığın işler. Ne lanet bir firmasın.

• F1 2021 önsipariş fiyatını görünce F1 18 19 ve diğer eski F1lere sahip olmama rağmen F1 20yide satın aldım. F1 serisinin de sonuna gelmiş olduk Türk oyun severler olarak 400 TL %75 indirim bile olsa çok pahalı olacaktır. Tek umudumuz seneye Humble üzerinden verilmesi olur artık

• In Vino Veritas kullanıcısına yanıt

Playstore Türk Telekom'un oyun satış sitesi yalnız.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.