Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , Sinmyeong , JDeveloper Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Belki faydası olabilir gerçi bildiğiniz bir işlemdir ama yine de paylaşmak istedim. Uygulamanın sağlıklı çalışmadığı durumlarda bu işlem yararlı olmakta. Açılan steam penceresinin üstte, en sol bölümündeki steam yazısına tıklıyoruz, sonra ayarlara tıklıyoruz, seçeneklerden indirmeler bölümüne tıklıyoruz ve indirme önbelleğini temizle seçeneğini seçiyoruz. Ben daha önce denedim faydasını gördüm umarım size de yararlı olur. İyi günler.
  • shadow73 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabın için teşekkür ederim maalesef ki işe yaramadı sorun devam etmekte.
  • Dost’un, Doom Eternal incelemesine baktım hemen alayım dedin önce 100₺ ardından sistem gereksinimlerinin benim sistemden daha yukarda olduğunu gördüm (min r9 290 4gb, bende ise r9 280 3gb var)

Neyse seneye daha çok ucuzlar. 2060 almayı düşünüyorum zaten kasım aralık gibi kurlar daha fazla oynamazsa. (Bf zamanı alabilirim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar double fine bundle'i arkadasima gift olarak gondersem 1 aylik humble choise'i ben mi aliyorum arkadasima mi gidiyor acaba? ona gore alacagim da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prey 2 saati geçmiş, paket olduğu için Dishonored'ı iade edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Fall Guys: Ultimate Knockout ( Bannerlord'dan sonra ) bu senenin en başarılı çıkış yapan bağımsız oyunu oldu sanırım. İlk haftasında sadece Steam üzerinden 2 milyondan fazla toplam satışa ulaşmış.

Devolver Digital'in yayınladığı oyunlar arasında şimdiye kadarki en başarılı çıkışı yapan oyun olmuş.

Oyunun anlık oyuncu sayısı ise 125 bin şuan.
    Oyun aşırı eğlenceli gözüküyor ben de almayı düşünüyorum. Ama server sıkıntıları var diyorlar o biraz şüphe bırakıyor
  • Ben de satın aldım ama görünenden daha zor bir oyun. Sabırsızsanız uzak durun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Oyun aşırı eğlenceli gözüküyor ben de almayı düşünüyorum. Ama server sıkıntıları var diyorlar o biraz şüphe bırakıyor

Alıntıları Göster
    Dün almıştım, biraz önce girip 1 saat oynıyım dedim, 2. oyunumda serverlar çöktü

Horizon giriyim diyorum, 10dk da bir crash veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Güzel ucuzlamış ama normalde 2021 çıkmasına (eylül) az kalmış bugünlerde o takvime göre ucuzluğu başlatmışlar sanırım. Covid dolayısıyla diyerek herhalde christmas sezonuna denk getirirler mi acaba satışını... 10-11-12
    Bu sene aralıkta çıkıyor
  • Merhaba. Ea access ile fifa20 gelir mi? Play store da 70tl cok iyi fiyat. Ona gore satin alacagim. Saygilar

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Kendi hesabınıza alıp sonradan her oyun için gift linki oluşturup gönderebilirsin arkadaşına, böylesi daha garanti gibi.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    biraz arkalari okudum da ban olayi falan var dediler o yuzden bir sorayim dedim. en iyisi kendi hesabima almak hic riske etmeyeyim, banlarlarsa banlasinlar kullanmadigim key yok zaten :D tesekkurler

• Yani doğru tahmin etmişim christmas hediyesi olarak satışı biraz daha artırma niyetindeler...

ELEX 30'a düşmüş diğer Piranha Bytes & Friends Paketini alırsam 25 geliyormuş...

• Hocam Almanca biliyorsanız o bundledaki 8 oyundan 6 oyuna sahip olduğunuz için kalan 2 oyunun fiyatının özel indirim aldığı yazıyor. Bana 37,92 TL mesela o bundle. Steam'in bugını bulmadınız yani.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Minimum 1050ti yazıyor ama ben 1050 ile sorunsuz oynamıştım 1080p/30 filandı sanırım önceki oyun gibi yağ gibi akıyordu ama ilk gün nete düşen malum versiyonu idi şu an koruma var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Dost’un, Doom Eternal incelemesine baktım hemen alayım dedin önce 100₺ ardından sistem gereksinimlerinin benim sistemden daha yukarda olduğunu gördüm (min r9 290 4gb, bende ise r9 280 3gb var)

Neyse seneye daha çok ucuzlar. 2060 almayı düşünüyorum zaten kasım aralık gibi kurlar daha fazla oynamazsa. (Bf zamanı alabilirim)
    Ben dlc kısmında year one pass gördüğümden beri gamepass e gelmesini bekliyorum. 1, 1.5 seneyi doldurduktan sonra gelir herhalde.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Biliyorum almanca, komiğime giden ucuzlamış oyunu (1) başka oyunla beraber (2) alırsan sana daha ucuza gelir olması. Artık diğer oyun ne kada ellerinde kaldıysa mantığı... tabii ki de asıl nedenini biliyorum sadece bu yönde düşünmek tebessüm ettirdi beni... yani uzun lafın kısası latifeli bir bakış açısı sundum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaisersoze81

Merhaba. Ea access ile fifa20 gelir mi? Play store da 70tl cok iyi fiyat. Ona gore satin alacagim. Saygilar
    gelir ama fifa 20 nin çok bir ömrü kalmadı artık, son 3 haftasonu ligi artık, eylül ayında wl yok. fifa 21 taa yaza doğru eklenir access e
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Hocam bence gift link olarak vermeyin, direkt keylerini verin arkadaşınıza. Banlanırsanız daha sonra siteden bir şey almanız da zorlaşır.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.