Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12969. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , BigSyke
2 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (5 Mobil) - 28 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    yanlışlık yok xbox fiyatları da böyle, psn pahalı ama.
  • EA Access 65 TL yillik fiyat mukemmel bir rakam, sadece Battlefield ve NFS serilerine verilir bu para. EA firmasinda calisan bir Turk olsam bu fiyattan ikna edemezdim herelde firmayi hele ki paritelere bakarsak....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paragöz EA'nın bu fiyattan satacağına nedense ben de inanamıyorum. Bir fiyat güncellemesi gelebilir, hazırlıklı olalım
  • Önce 10 liralık oyunları 130a çektiler, sonra yine fahiş fiyattan diğer oyunlarını Steam'e getirdiler. Acelesi olanlar hemen alsın karımızı yapalım sonra uygun fiyattan Ea access getiririz dedi Ea. Benim merak ettiğim Fifa 21'den önceki Fifaları ekleyecekler mi Steam'e? Çünkü tüm arkadaşlarım sadece fifayı bekliyor.
  • 65 lirayı görünce inanmadım bir anda. Ne zaman gelecek tahmini olarak? BF 5 oynamak için hesap arıyordum ben de, ona göre almam hesap.
  • Ancestors Legacy VE Müslüman takımını içeren DLC si %70 indirimde. Age of sevenler kaçırmasın donanımhaberde Türkçe çevirisi de mevcut.
  • EA access in 2. bir üyelik tipi daha gelse yeni çıkan oyunlara hemen erişilebilecek fiyatı 50-60 lira olsa aylık.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    FIFA 21, 22'nin çıkmasına yakın gelir mi acaba hocam?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Mayıs Haziran gibi geliyor sanırım bu sene Mayıs'ta eklendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Mayıs Haziran gibi geliyor sanırım bu sene Mayıs'ta eklendi.
    20 Steamde yok diye eklenmemiştir o zaman. Xbox ve PS'de varken gelecek yaz Steam'e de eklenir herhalde. Sağ olun.

• Origin Access geçen yılbaşında 2021 sonuna kadar beleşe almasaydım cidden alınırdım Ea Access. Acaba 12 tl paket alıp kartları düşürebilirmiyiz

• ea access fiyatı cidden çok iyi. keşke bu kadarla kalmayıp kütüphaneyi daha da geniş tutsalarmış.
    hoş o zaman da origin access olurmuş ya...
  • Gelsin de direkt çekelim yıllığı.
  • Forum sağolsun zaten 2022 şubata kadar origin access üyeliğimiz var, kim bakar ea accessin yüzüne hem daha az oyun varmış
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bizim üyelikler bitene kadar EA Access yıllık 200 lira olur.

• 2 yıllık mı ne almıştım ben de hesaplarla 😅

• 2 yıllık Origin Access var ama kart falan düşecekse bundan da alınır yani

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Üzdü ama şaşırtmadı son yıllarda ben orjinal alımların arttığını düşünüyorum ya da DH kullanıcısı olduğumuz için bize mi öyle geliyor bilmiyorum. Firmaların bunları göz ardı etmemesi gerek. Hayırlısı
  • Fiyatlar çok iyi keşke Access Prime da gelse bu şekilde
  • Fall Guys: Ultimate Knockout ( Bannerlord'dan sonra ) bu senenin en başarılı çıkış yapan bağımsız oyunu oldu sanırım. İlk haftasında sadece Steam üzerinden 2 milyondan fazla toplam satışa ulaşmış.

Devolver Digital'in yayınladığı oyunlar arasında şimdiye kadarki en başarılı çıkışı yapan oyun olmuş.

Oyunun anlık oyuncu sayısı ise 125 bin şuan.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.