Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byorkouk , CheKD , imjohnnystark , Darksun80 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.900
Cevap
2.721
Favori
21.337.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

Aferin medeni ve uslu bir birey ol şimdi kapat origini
    20 tane alanlardan biri düşmüş.

Mesajımı alıntılama lütfen seninle konuşacak birşeyim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 21 Aralık 2019; 9:24:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay istifleyebildim 1.5 saat sürdü

Edit : 8 key ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 21 Aralık 2019; 10:4:46 >
  • Canım sıkıldıkça alıyorum 1 key
  • Anlamadığım şey süresi 10 saat değil mi 2 yıllık alsanız bile 10 saat bitince bir sonraki ay o 10 saat yenileniyor mu ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anlamadığım şey süresi 10 saat değil mi 2 yıllık alsanız bile 10 saat bitince bir sonraki ay o 10 saat yenileniyor mu ki

• Transskek kullanıcısına yanıt
    10 saat kısıtlaması Premier oyunlar için geçerli. Basic oyunlarda herhangi bir kısıtlama yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl kansızlığı burada değil, bu kodların alınması bittiğinde ikinci el bölümünde tanesini 10 TL'den satacaklarda arayın.
  • Ölücülükte sınır tanımayanlara Allah akıl fikir versin. İkinci el kısmı yine şark kurnazları ile dolacaktır.
  • 1 aylık origin access

6JCL-TG4R-UFQE-TYER-DW3R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 21 Aralık 2019; 10:5:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMEGALUL

Dün 1 tl = 17 token ediyordu bugün 18 olmuş niyeyse

Bütün görevleri eksiksiz yapıp 2000 jeton toplayıp, kalan 3000 için bir de üstüne 167 tl ya kredi kartıyla oyun alcan ya da yeni bakiye yüklemesi yapcan.
    Tahmin ediyorum ki 1$ harcama 100 jeton veriyor.

100/5,9= yaklaşık 17 yapıyor. Dolar kuruna göre 17-18 verecek yani
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    1.5 saatte ne yaptın, benim 15 dk sürmedi 6 tane almam.
  • Sakat işlerle uğraşıyorsunuz ea bu. En kötü ihtimal kodlar hesabınızdan silinir.

• 15-20 dk anca sürdü reis naptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Birden çok key aldıysan bence arka arkaya girme. Hele 5-10 tane aldıysan hiç girme. Hesaplar incelenirse anormal aktivite / suistimal tespit edilip aboneliğin hatta hesabın iptal edilebilir. Bu kesin olur demiyorum sadece bir risk. Ha keyleri girmeyip keyler patlarsa bilemem ama keylerin iptal olma olasılığı çok daha az bence.
    Hesabımda parayla aldığım bir oyun yoktu zaten. Öyle olmuş olsa böyle bir riske girmezdim. 3-5 bedava oyunun olduğu hesap uçsa da çok koymaz açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

asya serverlari çok hile kayniyor bazi kolsuzlar hile olduğu halde zarzor oynadiği için eu serverlarina giriyolar
    çinli 200-300 pingle mi oynuyor burada? çinli olduklarını nereden anladın? asya serverlerinin çok hile kaynadığını nereden biliyorsun.? biraz sallıyorsun gibime geliyor..
  • dün yatmadan önce 700 jeton vardı. şimdi 3488 jeton olmuş. detaylara baktığımda da steam bakiye alımını eklemişler jetona

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Arkadaşlar key olayı devam ediyor ama hiç bir şekilde vpn yemiyor. Farklı cihazlardan yaparsanız alabiliyorsunuz. Yani örneğin bilgisayardan + telefondan yaparak 2 key alabilirsiniz. Bunu sadece bilgisayar üzerinden nasıl çoğaltabiliriz bir fikri olan var mı?
  • milletçe sıkıntılıyız nedense.. görgüsüzlük diz boyu..

45. saniyeden sonra forumun hali..

• canım çekti bir daha aldım
  • LuNCoR kullanıcısına yanıt
    vpn ile uğraşmanız gerek yok telden uçak moduna al tekrar gir oluyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.