Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

beyler yeni çıkan cod mw sahibi olan var mı?

bir kaç yerde multisi için bf3 gibi falan yazmışlar baya iyi anlamında

eğer bf3'ün verdiği zevkin yarısını bile verse ben tamamım zaten. doğru mu söylüyorlar? değer mi almaya?
    ben betasını oynamıştım ground war modu 32v32 olarak oynanabiliyor battlefield'daki conquest'le aynı mantık. diğer cod oyunlarına göre farklı bi oyun olmuş silah mekanikleri ve perk sistemini vs yenilemişler cod değil de yeni bi ip gibi olmuş tavsiye ederim.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    aynen hocam 80 tl verilecek bir oyun değil kesinlikle. atmosfer ve grafikler güzel ama oyun kendini tekrar ediyor ve çizgisel. hikayesi de çok çok iyi olmadığı için (klasik başlıyor biraz fantastik bir hal alıyor) nacizane fikrim 30-35 tl ederi var.
  • İndirimler bugünmü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

İndirimler bugünmü?
    Yarın başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara rus vpn ile cod mw alma anlatılmıştı burada
    Aynı mesajı yazabilecek olan var mı alta ya alıntılayarak ya da link atarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

Bi ara rus vpn ile cod mw alma anlatılmıştı burada
    Aynı mesajı yazabilecek olan var mı alta ya alıntılayarak ya da link atarak?
    rus battlenet hesabı açman lazım sonrada vpn ile baglanıp almak yeterli
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Komik adam seni.

• "Death Stranding 2020 yazının başlarında PC için çıkışını yapacak."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 28 Ekim 2019; 15:13:29 >
  • 28 saat kaldı steam sale'e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

28 saat kaldı steam sale'e
    bu akşam 20:00 da değil miydi ?
  • Transskek kullanıcısına yanıt
    yok öyle demiyor site https://www.whenisthenextsteamsale.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 28 Ekim 2019; 15:27:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sürpriz olabilir, Steamdb indirimler bu akşam diye gösteriyor.
  • RxCan kullanıcısına yanıt
    Pc ye Türkçe gelir mi acaba?
  • türkçe zaten oyun, gelir.
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    bu akşam olması lazım, diğer site kesinleştikten sonra düzeltiyordu orada yazan tahmini süreyi ama hala 29'unu gösteriyor nedense.
  • Geleceğini düşünüyorum. PC tarafında dilden dolayı lisans sorunu falan yaşanmıyor.
  • Yeni pc toplayan bir playstation oyuncusu olarak Death Stranding'in pcye gelecek olmasına çok sevindim.
    Yüksek fpslerde deneyimlemek lazım bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Yeni pc toplayan bir playstation oyuncusu olarak Death Stranding'in pcye gelecek olmasına çok sevindim.
    Yüksek fpslerde deneyimlemek lazım bu oyunu.
    Bİr pc oyuncusu olarak sorma gereği duydum, neden yüksek fps? Combat sistemi falan için gerekli midir? hocam..
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Hocam 2015te ps4 aldım. Bi kaç yıl boyunca idare etti beni artık ama pc ve ps4 arasındaki performans bakımından makas iyice açıldı. Önceden 30 fps durumunu sorun etmiyordum (bu kişisel bir durum), artık yıl olacak 2020, cidden bir oyunu 30 fps görünce tahammülüm kalmaz oldu.Ki şu an ps4te bir çok oyun 30 fps sabit veremiyor bile hep aşağılara düşüyor. Evet ps4ün çok güzel exclusive oyunları var ama keşke her oyun her platformda oynansa.
    Yani ben bu yüksek fps olayını bu oyuna özel olarak demedim genel manada söyledim.
    Mesela RDR2'yi ps4te 25-30 fps arası oynamak durumunda kalmak ile pcde 60+ fps ile oynama arasında dağlar kadar fark olacağına eminim.
    Death Stranding'e gelecek olursak oyun hakkında hala çok bir şey bilmiyoruz, belki oyun çok güzel olacak belki de patlayacak. Bekleyip göreceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 28 Ekim 2019; 17:32:9 >
  • 2 ay önce PS4 konusunda Death Stranding PC'ye de çıkacak dediğim için topa tutmuşlardı.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.