Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir - 29 Masaüstü
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Alienware neden puanlarımı vermiyor? 15 puan kazandım, alsam zaten lvl 2 olacağım.
  • Hocam birini ben istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    İlk 1 ay 1$ + Alienware 1 ay + Yinelenen ödeme 1 ay ile birlikte (sonra kapadım) toplamda 3 ay xbox game pass üyeliğine sahip oldum. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar hangi vpn programını kullanıyorsunuz ben bir türlü alamadım sürekli aynı hatayı verip duruyor siz nasıl alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Arkadaşlar hangi vpn programını kullanıyorsunuz ben bir türlü alamadım sürekli aynı hatayı verip duruyor siz nasıl alıyorsunuz?
    seed4me kullanıyorum ama bir türlü alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaGLe Power -- 27 Ekim 2019; 12:25:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox'a da helal olsun valla adamlar bu kadar ucuz fiyata gamepass satıyorlar türkiye'ye

playstation cephesi de utansın. güya ülkemizde en çok satan platform ve oyunlar da bu playstation tarafında

boşuna dememişler seven ..... diye.
  • beyler level 2 olabilen varmı.14 puandayım görev yaptım 2 level olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 27 Ekim 2019; 12:21:45 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    yolunacak daha çok kaz var
  • Bende key alabildim.VPN ile Amerikayı seçtim denedim denedim olmadı sonra vpn kapayıp denedim verdi.
  • EA gerçekten Steam'e geri dönüş yapar ise umarım sadece yeni oyunlar değil, Dead Space 3 gibi daha önceden çıkış yapmış oyunlarda Steam Mağazasına eklenir.
  • Bende aynı şekilde Dead Space 3 ve Saboteur için bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

xbox'a da helal olsun valla adamlar bu kadar ucuz fiyata gamepass satıyorlar türkiye'ye

playstation cephesi de utansın. güya ülkemizde en çok satan platform ve oyunlar da bu playstation tarafında

boşuna dememişler seven ..... diye.
    Oyunlar konusunda çok özel fiyatlar çekmiyorlar ama üyelik fiyatlarını baya düşürdüler. O çok iyi oldu. Live üyeliği 439 TL gibi bir şeydi 179'a çektiler. Xbox'ta Online oynamak için Live şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bende aynı şekilde Dead Space 3 ve Saboteur için bekliyorum.
    saboteur ne oyundu bee :D

korsan sitesinden toplam 30 ayrı linkle part part indirip hepsini birleştirip öyle kurmuştum oyunu. o kadar uğraştan sonra oyunun siyah beyaz olduğunu görünce bozuk olduğunu sanmış ağır sövmüştüm. biraz daha oynayınca tabii anlamıştım :D
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    aslında örnek vereyim fifa 19 ilk çıkacağı zaman xboxta daha ucuzdu sonra bizim psci tayfa ağlayıp durduğu için fiyatları eşitlediler
  • cod'un her oyunu steam'da varken son oyununu almamaları çok üzücü
  • alieanware dan bir türlü bedava xbox gamepass kodu alamadım.level tamam ama sürekli hata veriyor.vpn ile denedim vermiyor key.alabilen varmı
  • Avrupa kodları tükendi sanırım. Amerika kodları ise şu an verilmiyor. 9320 tane kod kaldı diyor kaç saattir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

aslında örnek vereyim fifa 19 ilk çıkacağı zaman xboxta daha ucuzdu sonra bizim psci tayfa ağlayıp durduğu için fiyatları eşitlediler
    Yok demek istediğim bu Live gibi bize özel fiyat çekmiyorlar pek. Steam gibi yani. 60 dolarlık oyun 250 liraya falan çıkmıyor maalesef.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İçimde ukde kalan oynayamadığım oyunlardandır. X360 zamanı zor zar ikinci el olarak bulmuştum, onda da kurulumuna izin vermiyordu. Direk cdd'en oynarken de bir yerde takılıp kalıyordu. Origin tarafında da Maşallah 5 euro altına düşmüyor hiç.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam ve bilen diğer arkadaşlar, xbox game pass beta pc programına indirdiğimiz oyunu yedekleyebiliyor muyuz steam gibi? bu şekilde Oyunları laptoptan indirip masaüstüne kopyalayarak oynamak istiyorum steam gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 27 Ekim 2019; 17:53:25 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.