Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chris92 , r3p5achh , darkside_ , AltaNora Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.788
Cevap
2.719
Favori
21.322.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://www.cdkeys.com/pc/games/football-manager-2018-pc-steam-cd-key

Türk sitelerde 35-40 arası. Daha ucuza yoktur herhalde Euro bazında. 27 tl civarına geliyor almayı düşünüyorum. Kur sağ olsun iki senedir geriden takip ediyorum bu seriyi. Neyse ki eskimiyor.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    kutulusu geçen yaz 39 TL civarıydı keşke o zamanlar alsaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

kutulusu geçen yaz 39 TL civarıydı keşke o zamanlar alsaydınız.
    Görmemişimdir hocam. 39 tl geçen yaz için bedava sayılır. Şu an şu oyunu 4 tlye alabildiğimi düşünüyorum da bizim burada yaşadığımız da hayat mı ya.

Gbp sterlinmiş bu arada. Otuz tl çekecekti ama çekmedi nedense öğrenci kartı hata verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 15 Mayıs 2019; 18:39:57 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Öyle deme ama yapamazsan ağlatır. Oyun çok zor.
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bariz bozuk çıktı ve düzeltilmedi. Alamayan olduysa üzülmesin yani muhtemelen oynayamayacaktınız. 1080 ti kullananlarda bile otuz saniyeye varan takılmalar oluyordu.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu indirim döneminde almıştım, geçen başladım ama dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım. GTX 1070 ile oynuyorum.
  • Satın alanlara key gelecek mi aldık ama key vermiyor iptal olurmu ?
  • Arkadaslar kücük bir soru olucak.
    Şimdi biz deluxe edition aldık.Bana iki key geldi.
    İkisinide onayladım steamden.Beni anlamadıgım daha başka dcllerde varmıs.Deluxe benim bildiğim tüm dlcleri kapsamıyor mu? Bi acıklık getirirseniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde hepsini kapsayanlar Ultimate veya Gold olarak adlandırılır. Ama Ubisoft bunu years olarak değiştirerek bozdu. Deluxe'lerde 1-2 eklenti, kıyafet veya silah olur genelde.
  • Eyvallah hocam.Neyse yine de ucuza aldık

• Resmen az önceki fiyatı 20yle çarpmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 15 Mayıs 2019; 19:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh kaçırdık ya, merak ettiğim de bir oyundu aslında. Bir gün girip bakmadım konuya onda da kaçırdık fırsatı
  • ben hala oyunun fiyatını 10 tl olarak bilerek tuttuklarını düşünüyorum,şimdide yeter artık deyip fiyatı 20 ye katlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 15 Mayıs 2019; 20:15:34 >
  • Kingdom come zaten Avrupa ve abdde 30 Euro/dolardı.
    Fiyatı Türkiye’de güncellemişler işte. İndirimi gördüğün anda yapıştıracaksın beklemeyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam 60 dolardan çıktı. 3 nisanda fiyatlara regülasyon geldi 39 dolara çektiler. TR fiyatı 89dan 61 düşmüş oldu. Ben hala bu fiyatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Ha biz beleşe aldık neredeyse o ayrı keyif oldu. DLC hala gelmedi bana bekliyorum
  • Arkadaslar oyunu ekledik de simdi firma yanlıslık oldu keyleri iptal edip parayı iade etme durum olur mu?

• Tüh. Kaçırmışız fırsatı desenize. Neyse 🚬🚬🚬😂😂

• Yav yuh kardeşim be. 10 liraya oyunu almış daha parasını düşünüyor. Ölücülüğün dibi

• istedikten sonra yapabilirler evet, sildirebilirler ekleyen kişilerin kütüphanesinden.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.